Храната в Happy ??

  • 16 229
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Хора не знам, но храната там е божествена и ядох суши (змиорка микс с разни други подобни) и после след 2 часа получих невероятен световъртеж стана ми много лошо повръщах и се наложи да ида на лекар. Дали сушито не ми е понесло или е било с изтекъл срок нз, но това което казвам е истина.....

# 16
  • Мнения: 8
Като цяло не съм твърде впечатлена от тях, но не е и лошо. Просто идва проблема на всяка верига от заведения - има разлика в качеството заради локалния управител, готвачите и тн. Трудно е да се поддържа едно и също ниво навсякъде. Но такива изцепки като предния коментар не съм имала със семейството ми или познати да са споделяли.

# 17
  • Мнения: 2 990
Доколкото си спомням не съм имала проблем с храната. Имала съм проблем с количеството, което доставят при поръчка. Много по-малко от необходимото

# 18
  • Мнения: 2
Аз обикновено там хапвам суши, което е на много добро ниво. Нямам никакви проблеми след това Simple Smile

# 19
  • софия
  • Мнения: 2 463
ако ви харесва сушито в хепи, никога не сте пробвала истинско

# 20
  • София
  • Мнения: 1 182
В Хепи храната винаги ми е била много вкусна и това е сред любимите ни ресторанти с ММ. Никога не съм срещала проблеми нито с храната, нито с обслужването.

# 21
  • Мнения: 17
В Happy практиката им е абсолютно всичко да се докара до полуфабрикат Дори супите им ги карат на замръзнали калъпи от Варна. Нищо чудно  да е от това.

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Знам, че ползват много натриев глутамат.

Една потребителка преди време писмено им беше задала въпрос ползват ли и отговориха положително.

Общи условия

Активация на акаунт