Шеста тема на чакащите

  • 506 050
  • 5 027
  •   2
Отговори
# 2 715
  • Мнения: 212
Момичета,от 23 януари вече сме родители на 9 месечна принцеса.Направо ни стопява лагерите Wink До обяд е бяла и добра след обедният сън не спира да плаче.Надявам се тоя период да отмине.Събужда се по принцип с усмивка и много бърбори и гука.Обаче разбрах,че приемната майка я е блъскала с Панадол всеки ден "да не и създава проблеми"Така се изказа.Мисля,че този период ще отмине.Имаме и две кученца и с таткото сме като "фъркотевици".Сега ще изкъпем плачещото бебе и тепърва ще хапнем нещо за сефте за днешният ден 😊

# 2 716
  • Мнения: 182
Честито samanta_anta. Радвайте се и обичайте малката принцеска. Ще отмине и този период.Но как може да тъпчат дете излишно с панадол.Ужас!!!

# 2 717
  • Мнения: 18
Честито на всички получили своята рожба или известието за такава! Esma_12  колко време чакате и какъв ви е профила? Сигурно вече ставам  досадна с този си въпрос, задеден на всеки похвали се с така чаканото писмо. Извинявам се за което ☺️

# 2 718
  • Мнения: 11
Четири месеца и половина чакахме. Критериите ни бяха за дете до 1 година, без претенции за пол или етнос. Също сме ок с това да е преживяло насилие или да има нужда от лечение. Само да не е с физически или психически увреждания.
Anita_GTI не си досадна. Аз докато четях темата този въпрос също основно ме вълнуваше за да мога да се ориентирам за колко време да се настроят да чакам.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 23:25 от Esma_12

# 2 719
  • Мнения: 61
Здравейте и ние живот и здраве на 6.12 ни е делото. Веднага ще вземем нашият син удома.С нетърпении го очакваме!

Колко време чакахте да ви се обадят с предложение?

# 2 720
  • Мнения: 61
Момичета,от 23 януари вече сме родители на 9 месечна принцеса.Направо ни стопява лагерите Wink До обяд е бяла и добра след обедният сън не спира да плаче.Надявам се тоя период да отмине.Събужда се по принцип с усмивка и много бърбори и гука.Обаче разбрах,че приемната майка я е блъскала с Панадол всеки ден "да не и създава проблеми"Така се изказа.Мисля,че този период ще отмине.Имаме и две кученца и с таткото сме като "фъркотевици".Сега ще изкъпем плачещото бебе и тепърва ще хапнем нещо за сефте за днешният ден 😊

# 2 721
  • Мнения: 61
Есма 12 един въпрос след колко време получи това писмо?

# 2 722
  • Мнения: 61
И аз ще задам същия въпрос?

# 2 723
  • Мнения: 11
Аз написах малко по-горе, писмото дойде 4 месеца и половина след като ни вписаха в регистъра.

# 2 724
  • Мнения: 20
Здравейте момичета! Днес приключих курса за осиновители. Искам с две ръце да препоръчам ИСДП за избор на такъв курс. Уникални професионалисти-Катя и Мария.

# 2 725
  • Мнения: X
Galinka, много се радвам за вас Simple Smile Имам някакъв спомен, че по едно и също време подавахме документи. Вашите изисквания какви бяха, че толкова скоро успяхте да осиновите?
Ние още нямаме никаква вест, но аз все съм с нагласата, че минава поне година в чакане. С писмо ли уведомяваха или по телефона?
Една позната ме съветва да се обаждам и да напомням за себе си. Но като се обадя тук в Закрила на детето, не виждам как ще ми помогнат. Изобщо не знам и какво трябва да питам. Най-много да ни кажат, че са ни твърде специфични критериите ...

# 2 726
  • София
  • Мнения: 2
Здравейте, от една година следя и чета  темата и най-накрая реших и аз да се запиша тук. В регистъра сме от края на юни 2019. Засега нямаме писмо и обаждане, само чакаме.

# 2 727
  • Мнения: 11
Мина срещата ни във вторник, не писах веднага понеже ни се насъбраха много емоции и притеснение. Госпожицата е прекрасна и много добре гледана. Има здравословен проблем, който ни притесни, но като го проучихме изглежда, че не е нещо, което не може да се преодолее и сега само искаме да отидем и на една консултация с лекар за да видим и той какво ще каже. Сега чакам да мине и прегледа и ако всичко е наред вече ще почна свободно да се вълнувам и подготвям за нов член на семейството Simple Smile

# 2 728
  • Мнения: 2 807
Galinka, много се радвам за вас Simple Smile Имам някакъв спомен, че по едно и също време подавахме документи. Вашите изисквания какви бяха, че толкова скоро успяхте да осиновите?
Ние още нямаме никаква вест, но аз все съм с нагласата, че минава поне година в чакане. С писмо ли уведомяваха или по телефона?
Една позната ме съветва да се обаждам и да напомням за себе си. Но като се обадя тук в Закрила на детето, не виждам как ще ми помогнат. Изобщо не знам и какво трябва да питам. Най-много да ни кажат, че са ни твърде специфични критериите ...

Няма смисъл от обаждания тук в Закрила на детето. Вашата позната има впредвид да се обаждате в 28-те РДСП -та. По-добре е да напомняте за себе си чрез промяна на критериите или просто си чакайте. Гледайте статистиката, за да се ориентирате кой колко чака.

 Какви са Вашите критерии?

# 2 729
  • Мнения: X
Нашите критерии са здраво дете или деца ( ако са близнаци или брат и сестра с малка разлика) от 0 до 2 г без значение на етноса но с по-светъл цвят на кожата.

Общи условия

Активация на акаунт