Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 143 527
  • 554
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас
  • Мнения: 620
Не съм се отказала, но сега ми е далече..
Имам и няколко познати заразени с хепатит(уж от зъболекари) и се притеснявам...

# 376
  • Бургас
  • Мнения: 703
Като добър ортодонт мога да препоръчам д-р Таня Димитрова, но тя идва от София веднъж в месеца в кабинета на д-р Таня Димитрова, която има кабинет в Славейков. Съвпадат имената на докторките.

За импланти се спомена, за кой Радев става въпрос? Повече подробности може ли?
Може ли телефона на докторката от София,която идва тук?
GreenApple, как се казва хирургът, при когото ходихте и в коя клиника? Питам, защото на дъщеря ми й предстои откриване на зъб, за да поставят брекет и да дърпат неизникнал зъб. Веднъж рискувахме, вече не искам.

Това е новата клиника срещу кафе Калина. Ако дъщеря ви е страхлива обаче не препоръчвам. Отличен специалист, но голям касапин. Мъжът ми просто не се страхува от зъболекари, но аз не бих отишла там. След като всичко отмина се сетих за един лицево-челюстен хирург, който е много внимателен и също голям специалист. За съжаление не му помня името. Малкото му име е Светльо или Светозар или подобно. Работеше в клиника в района на билла в Славейков. Ако се бях сетила и ако случая ни не беше спешен, щях да потърся него. Дори и сега ще се заема с търсенето му, защото имам да ми се слага имплант, а съм много страхлива.
Светозар Йосифов? Ако е същия който работеше при Доневи в Славейков, сега има кабинет пак в Славейков в района на 4 поликлиника,  имам два телефона  на доктора: 0888842041 и 0894680686
Ние сме доволни много, но търся ортодонт за брекети за дете и възрастен ако може препоръки.

# 377
  • Мнения: 6 666
Часовете за ортодонт се записват от бургаската Таня Димитрова.Ето линк за контакти: http://zdravencatalog.com/d-r-tania-dimitrova-dimitrova-zabolekar-burgas/

# 378
  • Бургас
  • Мнения: 620
В момента брат ми ходи при Димитър Димитров доволен е за сега

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Здравейте, имам подуване на венеца, мисля че се е оформил джоб, препоръчайте ми лекар при който мога да запазя час за близките дни или да ме приеме без час, така съм от 2-3 дни , в Бургас съм ходила единствено при една зъболекарка в Окръжна, беше рускиня, доста мила и внимателна, но нямам представа дали още работи там.

# 380
  • Сливен
  • Мнения: 825
Здравейте, имам подуване на венеца, мисля че се е оформил джоб, препоръчайте ми лекар при който мога да запазя час за близките дни или да ме приеме без час, така съм от 2-3 дни , в Бургас съм ходила единствено при една зъболекарка в Окръжна, беше рускиня, доста мила и внимателна, но нямам представа дали още работи там.
Доктор Моллов до турското посолство
Ул.Войнишка 12 мисля че ще ви приеме 0889 22 41 91

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Благодаря за отговора, отидох при д-р Бахов остана след работно време, за да ме приеме, останах много доволна от него.

# 382
  • Мнения: 415
Здравейте,

Какви са отзивите за доктор Люси Бохосян?
Имам зъби за вадене, за които е по-добре доктора да е хирург, много ме е страх(панически🤪) и предпочитам някой търпелив и с добро отношение, като че ли жена😬
Отделно след това ще имам нужда от поставяне на брекети и каквото е нужно и предпочитам всичко да се извършва при един специалист. За брекетите май е отделен ортодонт.

Ще се радвам споделите още мнения.

# 383
  • Бургас
  • Мнения: 4 025
по принцип Бохосян е внимателна и кадърна, за пломби е ОК,  водих няколко години при нея детето, миналото лято познат си прави там две коронки и двата зъба го заболяха после и коронките паднаха, но не знам нейна ли беше вината или просто зъбите са били зле... но за вадене на зъби не става, търсете хирург, аз съм доволна от Георгиев в Стоматологията
иначе за шини и наместване на зъби и аз се оглеждам, някой има ли предложения

# 384
  • Мнения: 415
Цитат на: bur02 link=topic=893560.msg40103028#msg40103028 date
[/quote
Много благодаря за мнението! Явно е повече за дечица или по-леки случаи...
Явно не е за мен там.
А Георгиев внимателен ли е?
Ако ме заболи или ми се скара, че ме е страх ставам и си тръгвам🤣

# 385
  • Бургас
  • Мнения: 4 025
аз вадих мъдрец при Георгиев преди няколко години, с упойка - не беше болезнено, много бързо  и леко стана, все пак при лекарите зависи колко ти е тежък случая и какъв момент уцелиш

# 386
  • Мнения: 1 738
Била съм при д-р Георгиев, свърши си работата бързо и не съм имала проблеми, но д-р Янакиев определено е по-внимателен.
За вадене на зъб се доверявам само на хирург.

# 387
  • Мнения: 6
Здравейте!
Имам проблем със единия зъб, гранулом. Само коренът е останал от този зъб, дупка, не знам как точно се нарича. Но мостът ми се захваща на него, а настоящата ми зъболекарка иска да го вади и отказа да ме лекува. Иска да ми вади и други зъби. А аз на практика имам няколко зъба на горната челюст, вследствие на издевателства на няколко зъболекаря. Ако го извадя, трябва да си слагам чене, а нямам още 40 години.
Др-Дечев ми обеща да ми сложи мост и че няма проблем, гарантира поне 10 години, но най-вероятно ще издържи много повече. Така каза...Временно ми закрепи стария мост, но аз после не отидох. Просто забравих за случая, за което и съжалявам. Но Д-р Дечев в момента не работи. "За неопределено време". Иначе е много добър лекар. Малко е директен и груб, саркастичен. Гледа с презрение случай, като моя, все едно аз съм си виновен. А на мен на един път ми опропастиха 6 зъба. Някакъв касапин. Д-р Великов. После ми изкараха 3 зъба наведнъж. Но иначе е много добър Дечев. Като машина...Бърз и нищо не усещаш. Не съм виждал даже нещо подобно. А съм обиколил много стоматолози.

Трябва ми добър зъболекар. Който да слага коронки. Ако може и импланти (това ми е Б вариант). Втори вариант, защото Дечев ми обясни, че не е добре да се слагат импланти и да има "живи зъби" или корени (щифтове) на същия мост. Защото живите зъби се разбиват от вибрациите. А имплантите не мърдат. Прочел съм го и другаде и му вярвам. Интересуват ме и цени. Отношение, като цяло.
Благодаря ви много за препоръките!

П.С.
Първо написах поста и после започнах да чета. Направо ме заболя главата. Не са един и двама. Но мисля, че ще отида при Буланов. Тези Мацалиеви или нещо подобно, не ми отговарят...Не вдигат. Трябва да сравняваш, да отсяваш, има и някакви очевидно "недобронамерени" юзъри, които просто правят реклама или "антиреклама".
 За Дечев също мога да ви кажа, че ми предложи страхотна цена за моста. 16 "зъба". Но за останалото си дере, няма такива "без", "другия път" или 20 лева. Само 50 лева, 50 лева, 50 лева. За преглед или нещо дребно. За здравна каса не знам.
 За жена му лоши отзиви. Жена ми си чистеше зъбния камък при нея. Може и друго да е правила. Да си избелвала зъбите, не знам, не ги разбирам, аз зъби за избелване и чистене нямам. Мисля, че цената е била ниска. Но после ми пилеше на главата, как съм могъл да я пратя там. Било ужасно. А тя сама си отиде всъщност.

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 13:33 от AnMary

# 388
  • Бургас
  • Мнения: 4 025
може да отидеш при двама-трима и да си избереш според цена и отношение, аз лично от доста години ходя при д-р Ст.Илиева, работи заедно с мъжа си - зъботехник на ул.Пробуда, много е внимателна и всички коронки са ми перфектни, имам вече 4-5, като съм ходила при други зъболекари и винаги ми казват, че са добре направени, за цени - зависи какви материали избереш, аз правя само керамични - по-скъпи са, ако си  склонен да имат и матал - ще е по-евтино, мой познат скоро си прави коронка и мост мисля за 4 зъба- чиста керамика - 2800 лева, имплантите са доста по-скъпи, освен коронката плащаш и импланта, освен това може и да не се хване, да трябва да се присажда кост и т.н. но като цяло не очаквай качествените неща да са евтини

# 389
  • Мнения: 5 105
И друг път съм писала, моят стоматолог е специалист ортопед, д-р Партенов, коронки и мостове са по неговата част. Импланти не знам дали е започнал да слага, но и да не е, ще направи нужната консултация и ще препоръча лечение.

Общи условия

Активация на акаунт