Майки-зайки от Хиподрума, Лагера, Борово

  • 54 467
  • 80
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте, майчета от изброените квартали! Ще се радвам да обменяме информация тук.

Като за начало може ли някоя от вас да ми препоръча фризьор в района, който да има опит и да работи на добри цени. Искам да си направя балеаж+омбре преди да родя. Аз съм в 9-ия месец и всеки момент очаквам включване, но ми се иска да успея да се поразкрася преди това. А след това можем да се срещаме по парковете  bouquet Hug

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Темата е старичка и сигурно отдавна си си намерила фризьор, но все пак ще отговоря. Аз съм много доволна от фризьорката си. Салонът се намира в Лагера, до 25-то училище. На тази улица до училището и църквата, която е успоредна на цар Борис и от страната на булеварда - ул. Балканджи Йово. Салончето е между едно шивашко ателие и магазин за чорапи. И двете фризьорки, които работят вътре са добри, аз съм много доволна и от двете.

# 2
  • София
  • Мнения: 117
Мерси Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 344
Това е единствената темичка, която намерих за майки в Хиподрума. В нашия квартал е пълно с майки и деца, а темичка акривна си нямаме. От съседните квартали са доста по-активни.

# 4
  • София
  • Мнения: 117
Да, така е Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 344
За толкова време никои друг не иска да се включи да ни прави компания Simple Smile
Да попитам как сте с разходките в квартала? Покрай ремонта на Красно село малките ни улички са се превърнали в магистрали и ускорители за елементарни частици Simple Smile В същото време доста тротоари са заети от коли или наподобяват лунен пейзаж Simple Smile Като излезна с количката ставам разногледа Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 117
Ами да, аз доста се ядосвам на тези ситуации и реших проблема си с ергономична раница, тя и без това Мая не иска в количката  Laughing Та така се носим - бебе отпред - раница отзад, ръцете свободни и по-малко се нервирам заради паркирани коли, стълби, липса на рампи и така Simple Smile Вие къде се разхождате, колко е голямо Вашето бебче? Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 344
Бебока е на 3 месеца и 20 дни. Не съм пробвала с раница. В къщи понякога го разнасям с кенгуру, но не сме излизали така навън. Обикновено се разхождаме в парка около Обредния дом или около Гоце Делчев. Не можем да отскочим в парка в Лагера, тъй като трябва да кача количката по стълбите на трамвайната спирка  #Cussing out

# 8
  • София
  • Мнения: 117
Моята мома е на 10 месеца и ние чат пат в парка на Обредния дом иначе обикаляме по задачки из квартала. Не съм се сещала да ходя в Лагера Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 344
Вие направо сте си големи Simple Smile
Паркчето в Лагера изглежда много симпатично. Иначе обикаляхме и много по кафета, но за жалост вече е студено, а моето дете е кротко само ако кафето е навън.

# 10
  • Мнения: 154
И аз да се включа ние сме от ж.к. Сердика и си нямаме компания тука, на 4 месеца сме и ще се радваме ако си намерим компанийка Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 117
Хайде ще следи времето и като е по-подходящо да се разберем за някоя разходка Simple Smile
Какво ще кажете?

# 12
  • София
  • Мнения: 344
Аз съм за Simple Smile

# 13
  • Мнения: 154
И аз определено

# 14
  • Мнения: 154
Ехо мами бяхме си писали като се оправи времето да си чукнем срещичка, Другата седмица май се пооправя, ако някой има желание да пише Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт