АВГУСТинче вече бяга, мама за коледен хаос се стяга!

  • 59 263
  • 738
  •   1
Отговори

Анкета

Гласуваме за нова тема

Опции:

# 735
  • Мнения: 2 090
kremolin на първо четене помислих , че нямам идея как да ти помогна. Обаче снощи като не спах за поредна нощ от седмици вече , се сетих, че сме имали такава ситуация 2-3 пъти. Страхът беше породен от съвсем реална опасност  Confused и баткото започна да заеква. В църквата отчето чете молитва. Някъде ги събират в един ден от седмицата всички деца/и възрастни/ и дават "страхова вода" за вкъщи, може да попитате.
Асти дано вече Боянчо се подобрява. И нашата мома е с кашлица, дави се докато спи. Ходихме на УНГ, че и ЛЛ се усъмни за ларингит. Правих и инхалация с урбазон. Дано се разминем този път  Praynig
Целувки на всички и се пазете  Hug

# 736
  • София
  • Мнения: 1 740
Боян не е вдигал Т тази нощ  Hug
Много съм доволна, че взе и да похапва от снощи....това което ме притеснява е че сопоките са жълти от днес. Дали антибиотика ще ги оправи, а аз само да промивам с физ. или тр да вземем антибиотични качки. Не ми се иска за това да звъня на лекарката...някой има ли опит? То май и без рецепта не мога да взема, но да кажем че ще намеря стара, просто не знам дали е Ок антибиотик и макситрол капки.

# 737
  • Мнения: 1 390
Асти, гуш! И аз минах през подобен ад, що рев изревах... Ще влезе всичко в ритъм. За сополите не знам какво да ти кажа, дребния като се разболя май капах и капки, но не помня вече.


Нова тема ще пусна малко по-късно днес.

# 738
  • Мнения: 1 390
Ето я и новата ни тема - този път супер трудно намерих картинки, всички хубави бяха маркирани. Но пък от толкова гледане на пролетни пейзажи с бебета въобще не ми дреме, че навън пере студен дъжд!

Заповядайте:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=904903.new#new

Общи условия

Активация на акаунт