Списък на домовете по области

  • 242 526
  • 132
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5
Добър вечер.Незнам дали тука е правилната тема за питане.Решили сме с едни приятели да дарим дрехи,играчки ,фтуболни топки,конзоли  ,баскетболни топки на дом за сираци .Мислим за Бургас ,но писахме на един дом за сираци и те отказаха конзолите ,защото се занимавали с деца до 7г. възраст.Може ли да ни предложите дом за сираци в Бургас или в околноста ?

# 121
  • Мнения: 1 167
Здравейте момичета. Никъде в темата не намерих координати на домове за деца 0-3 г, има ли ?
Те зи, които намирам в интернет са закрити ?

# 122
  • Мнения: 28 874
Здравейте и от мен.
Искам да попитам къде мога да даря момчешки дрехи за около 5-6 г.? Гледах в интернет за дома на Отец Иван, но информацията е стара. Опитах се да пусна е-mail, но не може /сигурно е закрит/.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 413
Здравейте, интересува ме в Пловдив къде мога да занеса детски дрехи за момичета - 8-14 години. Ще съм благодарна на всякаква информация

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 10:36 от did_tag

# 124
  • Мнения: X
Здравейте, интересува ме в Пловдив къде мога да занеса детски дрехи за момичета - 8-14 години. Ще съм благодарна на всякаква информация

Добър вечер.Незнам дали тука е правилната тема за питане.Решили сме с едни приятели да дарим дрехи,играчки ,фтуболни топки,конзоли  ,баскетболни топки на дом за сираци .Мислим за Бургас ,но писахме на един дом за сираци и те отказаха конзолите ,защото се занимавали с деца до 7г. възраст.Може ли да ни предложите дом за сираци в Бургас или в околноста ?

Здравейте, имам връзки с дом за деца от Пловдив и мога да помогна като Ви свържа. Децата в дома са между 12 и 16 и мисля, че много биха се зарадвали на игрите. Пишете на лично съобщение.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 413
Занесох всичко в контейнер за дрехи....

# 126
  • Мнения: X
Здравейте, има ли в Пловдив дом за бебета 0-3 год? Искам да им занеса дрешки и играчки.

# 127
  • Мнения: 36
Привет, доскоро дарявахме дрешки и различни предмети от бита в на познати от благотворителна организация, която ги разпределяше, но ни се ще да започнем да правим директно по социални домове. Въпросът ми е има ли място в близост до София, което можем да го правим, проверено място, разбрахме, че на някои ги продават след това на магазини 2ра ръка. Имаме основно дрешки, играчки и приспособления за дечица.Благодаря Ви предварително.

# 128
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В момента в домът на отец Иван имат нужда от всякакви дрехи и обувки за малки и големи.

# 129
  • Мнения: 12 473
БУ - Болнично училище                                          
ВУИ - Възпитателно училище-интернат
ДДЛРГ - Дом за деца, лишени от родителска грижа
ДДМУИ - Дом за деца и младежи с умствена изостаналост
ДДМФУСИ - Дом за деца и младежи с физически увреждания и съхранен интелект
ДДУИ - Дом за деца с умствена изостаналост
ДМСГД - Дом за медико-социални грижи за деца
ДЦ - Дневен център
ДЦ към ДДМУИ - Дневен център към Дом за деца и младежи с умствена изостаналост
ДЦ към ДДУИ - Дневен център към Дом за деца с умствена изостаналост
ДЦ към ДМСГД - Дневен център към Дом за медико-социални грижи за деца
ДЦДМУ - Дневен център за деца и младежи с увреждания
ДЦДУ - Дневен център за деца с увреждания
ОБУ - Основно болнично училище
ООУ - Основно оздравително училище
ООУБЗ - Основно оздравително училище за белодробни заболявания
ООУССБЗ - Основно Оздравително училище за сърдечносъдови и белодробни заболявания
ОПГ - Оздравителна професионална гимназия
ОПГИ - Оздравителна професионална гимназия по икономика
ОСОУ - Оздравително средно общообразователно училище
ОУ - Оздравително училище
ОУ при ДММ - Основно училище при Дом за деца и младежи
ПУ - Помощно училище
СООУ - Средно общообразователно оздравително училище
СОУ за ДНЗ - Средно общообразователно училище за Деца с нарушено зрение
СОУ за ДУС - Средно общообразователно училище за Деца с увреден слух
СПИ - Социално-педагогически интернат
ССУ за ДУС - Средно специално училище за Деца с увреден слух
ССУ с ДГ за ДУС - Средно специално училище с детска градина за Деца с увреден слух
СУПЦ - Социален учебно-професионален център
У за ДНЗ - Училище за деца с нарушено зрение
У за ДУС - Училище за деца с увреден слух

Специализирани институции и специални училища за деца по области



Здравейте,

списъка не се отваря.
Има ли актуален такъв и къде мога да го открия?

# 130
  • София
  • Мнения: 39 718
Здравейте,

списъка не се отваря.
Има ли актуален такъв и къде мога да го открия?
Ровя по диска си, но явно съм го изтрила.
http://nadejdabg.org/homes.php

# 131
  • Мнения: 2
Здравейте, някой може ли да сподели информация за частен  дом за хора с психични разтройства в случая шизофрения, понеже вече 2 месеца търсим и не можем да намерим такъв. По възможнист търсим в югоизточна България, но може и да е другаде важното е да намерим подходящо място с адекватни грижи и медицинско наблюдение. Благодаря предварително

# 132
  • Мнения: 618
Здравейте, някой може ли да сподели информация за частен  дом за хора с психични разтройства в случая шизофрения, понеже вече 2 месеца търсим и не можем да намерим такъв. По възможнист търсим в югоизточна България, но може и да е другаде важното е да намерим подходящо място с адекватни грижи и медицинско наблюдение. Благодаря предварително

Здравейте!

Успяхте ли да откриете такъв дом - в момента и аз съм в същото положение и се виждам в чудо!
 Ще съм много благодарна на всякаква помощ!

Общи условия

Активация на акаунт