Re: Най-гадна/коварна за мъжете женска зодия

  • 49 061
  • 656
  •   1
Отговори
# 30
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Всяка мъжка зодия си има драми с различни зодии жени.

Мъж Риби ми се е оплаквал от жена Козирог.
Мъж Рак от жени Рак и Лъв
Мъж Козирог от жена Стрелец
и прочие, и прочие лични драми Laughing

П.С. Сред мъжете и жените Деви има бая счетоводители. Whistling Парата си ги влече по един или друг начин  Mr. Green И мъж Дева женен за счетоводителка познавам. Там явно е затворен цикъл Laughing

# 31
  • Мнения: 15 960
Оха, Девите и парите. Дай им да спестяват, да купуват от промоции, да си правят сметката... Laughing Големи са сметкаджии и ще те купят и продадат.

# 32
  • Мнения: 5 215
Оха, Девите и парите. Дай им да спестяват, да купуват от промоции, да си правят сметката... Laughing
Пенсионерки направо Laughing

# 33
  • Мнения: 5 384
Живея с две Деви - от мъжки и от женски пол. Хич не са от най-работните, но да си гледат спокойствието и сметката умеят. Да къткат пари- също. Да мрънкат и изискват - равни нямат. Да си мерят егото с моето- още повече. Но съм си поставила за цел хич да не се давам , засега успявам, налагам се. Коства ми усилия, но няма как....
По темата - мисля, че когато става въпрос за интересчийство, безпардоност, целеустременост и нечувствителност към другите хора, водещи са Водолейки и Близначки! /Водолей е най- коварната зодия за мен./ Ставала съм свидетел как мачкат колеги и все се изтъкват, за да успеят и да се облагодетелстват. Към мъжете си са лицемерни и с памук им вадят душата и парите.
Искало ми се е да се уча на "занаят" от горепосочените, но знам, че не ще ми стигне нахалството .

Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 07:49 от *Камея

# 34
  • Мнения: 2 811
Аз съм Риби, досега не видях някой да се оплаква от нашата зодия  Sunglasses
Вихрогонче, ооо рибките ...разказват играта на водните зодии. двама овни познавам сдухани по рибки. Ония гори гори и напира, а тя приплува-отплува мило и невиннно
... пак от серията шеговити:

https://www.youtube.com/watch?v=bJuq4P2EOQk
 (за рибките Simple Smile))
но го има за всяка зодия!

# 35
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И аз познавам много Овни, размекнати по риби, действат им адски много. Моят асцендент е Риби и явно така съм го впримчила моя Овньо  Laughing. Недоволства, бълва огън и жупел, но кляка послушно накрая Sunglasses.
Луната ми е във Водолей и не ме впечатляват много-много драматично истерични изпълнения, камо ли от мъже Stop.

# 36
  • Мнения: 1 262
И друг път съм го казвала. По гадно от жена близнак няма Sick

# 37
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
И друг път съм го казвала. По гадно от жена близнак няма Sick
Склонна съм да се съглася, защото и от моя гледна точка 99% от Близначките са ooooh!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 13 451
Аз пък мисля, че зависи от близнака /за жени говоря/ едните са свръх лицемерни и неприятни за близък кръг до теб, други са откровени и верни приятели.

# 39
  • Мнения: 15 960
Така е, близнаците са различни, познавам жена Близнаци, която е доста наивна и чистосърдечна.

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Така е, близнаците са различни, познавам жена Близнаци, която е доста наивна и чистосърдечна.
И аз познавам една такава...ЕДНА Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 262
Явно аз съм попадала само на другият вид. Много ухилени, уж много добрички го играят, пък пълно лицемерие. Само мъжете им се връзват. Истната е че едната дори и мен заблуди. И хората ми казваха каква е, пък аз, не бе гледай каква е добричка. Накрая прогледнах  Sick #2gunfire

# 42
  • Мнения: 10 547
Аз по-голяма кучка от жената Риби не познавам. И е вярно това за жената Риби и мъжа Овен.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 198
Ехеййй, ние девите сме си сила.
Аз нито спестявам,нито към счетоводство съм се засилила, нито пък мрънкам и глава рядко ме боли хаххх /това в кръга на шегата де/
Мъж съм чувала да се оплаква от жена Рак и Водолей.
Аз разбрах ,че с мъж Лъв е прекрасно общуване и всичко.
Сега разбирам, че с мъж Скорпион ми е доста трудно общуването по други теми освен секс

# 44
  • Мнения: 15 960
Е, Рибите - коварни, Касита, моля ти се...Обикновено са много всеотдайни, даже и  жертвоготовни към семейството си. Девите са по-склонни да търсят тяхното си и да гледат да не се минат.

Общи условия

Активация на акаунт