На една годинка става вече ДЕКЕМВРИйското човече

  • 72 905
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 988
Митко може да говори, но по някаква причина не иска. В момента речникът му се състои от: мама, баба, ам, дай, айде. Казвал ми е: “айде дай“ и веднъж като ме видя, че ям каза: “мама ам“. Не знам дали е нормално това, което става с говоренето. Веднъж седмично ще реши да каже 2-3 думички. Май ще направя консултация с логопед за всеки случай.

# 751
  • София
  • Мнения: 8 615
Аз днес го бях оставила на нашето легло да си ръчка едни ихрачки. Бях в кухнята и по едно време довтаса...не знам как е слязъл  newsm78 Падал е доста пъти, днес направо с кратуната напред. Може и заради това да го е страх да ходи.
В количката седи, само като се возим в метрото последните пъти се изнервя. Онзи ден си метна обувката, тръшкаше се и пищя. И бабите"Какво му има?" "Да не е жаден?". Аз го игнорирам, защото знам, че просто нервничи и се тръшка.
Много е мързеливичък, майка ми също го отбеляза  Laughing Бяхме и на гости в Понеделник. Нито играчки, нито нищо...пусна му тя едно детско и човекът си легна на леглото, опъна се и си зазяпа. Това при племенника ми не съм го виждала никога, сигурно затова ми е толкова странно.
Но чудесно мързелуваме заедно. Като цяло няма нищо странно, защото и двамата с баща му сме по-спокойни, обичаме да си мълчим, да си четем ...аз съм малко по-нервна, но сме със спокойни темпераменти и леко мързеливи. ММ може да спи 20 часа и 4 да цъка на компютъра. Но за детето ще се понапънем да сме активни.

# 752
  • Мнения: 2 988
 Joy Ирайн, все едно описа моя мъж що се отнася до спането.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Didi i Mitko, нашата девойка е наистина дребосъчка.  Blush
Скрит текст:
73 сантиметра и 8.3 килограма. Но това си е нормално за нея. Роди се 2.640кг. и 46 сантиметра.

Tsvetivn, имах ги някъде тези таблици, сега не мога да ги намеря.  ooooh! Ще се радвам, ако пуснеш линк.

Радвам се, че има доста нови отговори в темата. Simple Smile

Редактирам: Трябва да направим нова тема, че май ще ни заключат.

# 754
  • Мнения: 273
Ние вече отдавна ходим, проходиха на годинка и не се спират качват  се на диваните, на спалнята и сами си слизат,с гърнето няма особен напредък,надявам се това лято да махнем памперсите

# 755
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 468
Да, Адоратион, като се има предвид, че се е родила мъничка вообще не е странно. Hug
И аз се радвам, че темата се пораздвижи. Дано Цвети има време да пусне нова тема, или някой който знае как се прави. newsm78 Аз честно казано не зная как се пуска нова тема тук, никога не съм пускала(особено пък и да продължиш отчетна). Embarassed Hug
Аз пак да си напиша предложението за заглавие - С малки бебешки крачета, ДЕКЕМВРИЙЧЕ бързо шета.  Hug

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 10:27 от Мелина_3

# 756
  • Мнения: 1 208
Ще се пробвам да пусна. Ама нямам време да разкрасявам темата и ала бала. Само ще копирам първият пост.

# 757

Общи условия

Активация на акаунт