Слънце пече, много е добре! С януарче на море! (56)

  • 77 363
  • 500
  •   1
Отговори

Анкета

С какъв слънцезащитен крем мажете децата?

Опции:

# 30
  • Мнения: 748
И Дария е така. Тази сутрин тръгна за градината с желание, аз си мислех, че ще мрънка за сборните групи и новите госпожи.
Аз не я уча за разговорите с непознати. Постоянно я спират някакви хора, които за нея са непознати, но аз ги познавам (тук и без това всички се познаваме). До скоро я карахме да казва как се казва, на колко е години и т.н като я питат, пък сега да й кажа, че не трябва да отговаря. Но тя от бебе си беше такава контактна. Сега Кирил не само мълчи (той и без това казва десетина думи само), но като го закача някой, демонстративно си скръства ръцете и се сърди.

Тути, силно  Hug за Нелито, а и за теб, представям си как си се стреснала.

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 09:16 от Дейзи-

# 31
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Тути, как е Нели днес?

# 32
  • Мнения: 1 687
тути, много тъпо. нашият педиатър скоро ни казваше, че напоследък зачестяват такива реакции и от ухапвания на комар Sad дара тази година за първи път я ухапа комар и се поду бая, той обаче като я видя и каза, че това е нищо...

дейзи, днес е с нас и всички й се радват колко е приказлива, но утре знаеш ли на кого ще попадне, когато е сама Sad

# 33
  • Мнения: 455
Елч, когато дойде времето да бъде сама, ще е достатъчно голяма и тогава съм сигурна, че ще разбере за какво става въпрос.

# 34
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Днес Нели е добре,няма и помен от отока,само мястото на ухапване е доста зачарвено.

Днес Нелката е именичка,лаптопа ме е на ремонт и не мога да поднеса почрпка.Щеше ми се да мога да ви почерпя лично,но няма как.

# 35
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Да ти е жива и много здрава

# 36
  • Мнения: 455
Тути, да ви е жива и здрава Нели! Да е винаги щастлива и усмихната!  Hug

Много се радвам, че е добре и отока го няма.

# 37
  • Мнения: 1 687
тути, да й е живо и здраво името на нелката!
и браво, че вече не е отекла.

# 38
  • Мнения: 496
Тути, да ти е жива и здрава Нели и повече нищо да не я хапе! Представям си колко си се уплашила... Докторите какво предположиха,че е?

Зая, как сте? Какво стана с работата, търсиш ли?

Адис, да оздравяват хлапетата и дано малката мишонка да не се разболява само!  Hug

Ние сме добре, в понеделник свекитата смятат да водят децата на море. Междувременно мой Димитър калпазанин стъпил вчера на една нагорещена шахта и си изгорил яко крачето. Има два мехура и му е зачервено, та малко се чудя как ще стане номера с плажа другата седмица. Мъдрим варианти. Ако някой има опит, да споделя.  newsm78

# 39
  • Мнения: 455
Ох Буби, много неприятно с крачето на Митето. С какво мажете? Аз съм ползвала Пантенол, много помага при изгорено. По едно време чух нещо, че вече го няма в аптеките newsm78

# 40
  • Мнения: 496
Еми,  добре му е вече крачето. Наблегнах на пантенола и едно кремче, казва се Дар, само билкови извлеци, доста мазничко.  Мисля, че и то много помогна. Направо съм изненадана.
Иначе суматохата е пълна, все има някой сърдит, страдащ и прочие. Crazy
Днес в поредност от 2 минути единият го ухапа оса (Миташки), другият се спъна по едни стълби, докато тичаше с пояса (Зорница). Изобщо купонът е пълен, с ММ се хилим вече, то друго не ни остава...  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 687
хаха, Буби, при вас е весело. ама като знам, че и мен това ме чака и вече не ми е толкова забавно май Mr. Green

ние пък бяхме за един ден на вилата да открием сезона, че тази година нещо се излагаме. голям кеф, ама голямо готвене. викам му на мм "искам да съм дете и баба да ми готви и да ми пренася" Laughing Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 455
Буби,  Hug радвам се, че крачето на Митето е добре. Забавно е при вас, спор няма. Весело изкарване на децата на морето.

Елч,  Hug   Laughing и аз искам така!

# 43
  • Мнения: 748
Еми, вали ли в Троян? Тази сутрин станахме с идеята да ходим на басейн в Шипково, а тук вали проливен дъжд. Сега и двамата мрънкат, че сме ги излъгали.

# 44
  • София
  • Мнения: 412
Ей, и нова темичка си имаме ве4е, а аз се 4удя, защо не пишете:)))

При нас вси4ко е по старому, Вики си ходи на детска, сборни са, ама и той е супер социален и му е добре. Говоря му много да не говори с непознати и най-ве4е да не взима нищо и горе0долу ме слуша. Много ми помогна приказката за Снежанка:)

Алекс е в период на прохождане, прави по 5-6 кта4ки сам, но го е шубе да се пусне и е мноооого досадно:) Залепени сме и обикаляме, хванати за ръка.

Елч, ти на работа ли ще се връщаш? Само като си представя тази мисъл и ме втриса, хахха. Аз мисля да се гледаме до другата есен.

Общи условия

Активация на акаунт