Мнения за Първа детска консултативна клиника?

  • 83 212
  • 604
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 2 696
Щом Правотелствена ви е близо по- добре изберете нея. Моя приятелка с първото беше в 1ДКК, а с второто, заради повишението на цените, се премести в Правителствена и също е доволна.

# 361
  • Мнения: 1 194
И нашата дъщеря е там от новородено, сега ще стане на 2. Но не беше толкова скъп абонаментът тогава. Иначе ние сме много доволни от профилактиката, харесвате си един лекар и си запазвате само при него, ние така правихме. Сега вече като са по-големи децата и ходим основно като е болна, много се замислям дали да продължим с абонамент там.

# 362
  • София
  • Мнения: 22 886
От тези, които преглеждат болните деца от кой сте доволни, аз само от Чачулова...

# 363
  • София
  • Мнения: 5 408
От тези, които преглеждат болните деца от кой сте доволни, аз само от Чачулова...
От Елена Драганова съм много доволна,но не съм сигурна,че е от груповата практика.
Една нощ преди Коледа попаднахме на нея,синът ми се беше отпуснал като дроб и едва бяхме свалили 40.5 ° преди да дойдем в клиниката.Много обстойно прегледа детето и ме изслуша.Смени антибиотика и детето се повлия най-накрая.
От Димова съм доволна,но тя рядко преглежда болни.Пак по спешност съм попадала по нощите.
При д-р Найденов сме ходили с конюнктивит,щях да искам направление за очен,но ми се стори адекватен и реших да му се доверя.Оправи се детето бързо.

# 364
  • Мнения: 1 596
Имате ли представа при късен преглед през деня дали могат да издадат болничен от следващия ден?

# 365
  • София
  • Мнения: 22 886
Би трябвало да може, но миналата година и на среднощен преглед са ми давали, а тази вече било забранено.

# 366
  • Мнения: 19 686
Лабораторията вече не е денонощна Sad

# 367
  • София
  • Мнения: 5 408
Лабораторията вече не е денонощна Sad
Откога?
Еххх това никак не ми харесва ...

# 368
  • Мнения: 19 686
Явно отскоро. Много неприятно наистина. Не разбирам за какво им е денонощна услуга без лаборатория.

# 369
  • София
  • Мнения: 5 408
Явно отскоро. Много неприятно наистина. Не разбирам за какво им е денонощна услуга без лаборатория.
Абсолютно,това им беше един огромен плюс,когато водя болно дете,че по всяко време могат да пуснат изследвания и да се назначи адекватна терапия.
 Предполагам не само моето дете се влошава рязко нощем и прибягваме до лекар от клиниката.

# 370
  • Мнения: 19 686
Да. Да не говорим, че се избягваше навалицата.

# 371
  • София
  • Мнения: 22 886
Еее, много тъпо. Ние бяхме преди около 2,3 седмици вечерта и казаха, че ако се наложат изследвания ще се заплащат допълнително, така че явно наистина от съвсем скоро не работи.

# 372
  • Мнения: X
Техния денонощен съм го отписала много отдавна. Миналата година ни се наложи да ходим и попаднахме на супер неадекватната лекарка - Мартина Николова. Не бих повторила, дори само заради риска пак да попаднем на тази или подобна "лекарка".


Да похваля техния УНГ - д-р Ленев - два пъти вече ходя при него и оставам много доволна. И двата пъти ме диагностицира правилно и ми назначи адекватно лечение, от което се повлиях бързо.

# 373
  • София
  • Мнения: 22 886
И аз съм го хвалила тук д-р Ленев. Много е добър.
 Аз сега се сещам за Велислава Петрова мисля, от която съм много недоволна. Колкото и пъти да се е случило да попаднем на нея, задължително се налага да посетим втори лекар след нейните предписания..

# 374
  • София
  • Мнения: 5 408
И аз съм го хвалила тук д-р Ленев. Много е добър.
 Аз сега се сещам за Велислава Петрова мисля, от която съм много недоволна. Колкото и пъти да се е случило да попаднем на нея, задължително се налага да посетим втори лекар след нейните предписания..
От д-р Петрова и аз не съм доволна.
Проверявам кой е дежурен и ако е тя,просто не отивам.

Общи условия

Активация на акаунт