Детска стоматология-клиика ЕО Дент Дианабад

  • 41 146
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Сега се връщаме от там, бяхче при д-р Григорова, страхотен професионалист.
Голямата изпитваше ужас от зъболекар, седна оправиха и зъбчето и стана с усмивка. Отново иска да ходи.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 082
Сега се връщаме от там, бяхче при д-р Григорова, страхотен професионалист.
Голямата изпитваше ужас от зъболекар, седна оправиха и зъбчето и стана с усмивка. Отново иска да ходи.

Нашата зъболекарка  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 539
 И ние бяхме при д-р Григорова. За съжаление детето никак не съдейства, но към нея нямам забележки.  Simple Smile

# 33
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Тя е внимателна, но детенцето ако не съдейства, тя няма как да оправи зъбчетата Stop

# 34
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Да ви напиша и за нашата манипулация. Синът ми е на 2 и половина, пред0ните 4 зъба си изникнаха без емайл към венеца, отделно четвъртите горни имаха кариеси, които преминаха в пулпити и започна да се оплаква от чувствителност при ядене на сладки храни и миене на зъбките. Направихме ги при пълна анестезия, предните резци до ниво венец чистиха и изградиха на ново, горните четвърти зъба почистиха и пломбираха, горните кучешки също бяха с кариеси шиечни. Долен четвърти с кариес и по наше желание направиха и силанизация на петите зъбки, защото са много силно релефни и при този слаб емайл ( имах проблем по време на бременността и имат дефект зъбните зародиши) е по-добре силанизация. Каквото можахме направихме по ЗК, платихме още 855лв. Тази сутрин беше манипулацията, сега спи уморен героят, след като пийна вода. Надявам се да не ви е нужна тази информация за клиниката, но като знам с каква надежда търсих аз повече по темата, дано да достигне до хора, нуждаещи се от нея.

# 35
  • Мнения: 536
ОТРИЦАТЕЛНО мнение за ЕОдент.
За какво става въпрос: Онзи ден отидохме с детето ми там, за да му направят панорамна снимка. Клиниката ни беше най-близо в момента.
Разбрах, че снимката им не е на плака, а само разпечатка на хартия и копие на диск. Увещаха ме да не "откривам топлата вода" и че е много вредно "със старите машини", а те били със сензорни...бла-бла-бла, което обаче ме убеди. Ортодонтите работели така. Пътьом ме питаха не искам ли да работи техния ортодонт.
Преди малко занесох снимката на нашия ортодонт - д-р Петрунов. Той я разгледа и каза: "А сега ще Ви помоля да направите друга снимка, защото това е несериозно нещо". Попитах защо. Обясни ми, че се разертават ъгли, което се прави с плакова снимка.
Та така. Преценете си Вие дали да се доверите на тези хора, защото аз изрично попитах дали ортодонт може да работи с тяхната хартиена снимка и отговорът беше "ДА" - Заедно с горните уверения. Имаше и намеци, че "ами тя се вижда на компютър, нали знаете?". Да, знам, като на един архитект ми се е случвало.

# 36
  • Мнения: 19 272
Нали дават и диск? Защо не може да отвори диска и да погледне там? Ние сме правили снимка там, която зъболекарят гледаше на компютъра си.

# 37
  • Мнения: 11
в клиниката в Дианабад имат лазер, знам, че го използват при деца-аутисти. аз лично много съм доволна от тях, въпреки че ми изплиза доста солено

# 38
  • Мнения: 44
Здравейте!
Водя детето си в ЕОдент Дианабад. Последно бяхме  при др Попова.Изобщо не съм доволна от отнощението и.Жена на възраст със стари разбирания и не добре осведомена за новите тенденции.Първо ми се скара защо съм си хранила детето с мляко вечер докато беше бебе.Беше припряна и бързаше.няколко пъти и казах,че детето обича да плюе в обозначеното за това място,но тя и с това не се съобрази.Много съжалявам,че попаднах на нея днес и си травмирах детето за месеци напред.Незнам защо изобщо се води детска клиника след като нямат необходимото търпение разбиране към децата.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 68
  Здравейте!
Искам да споделя мнението си за клиниката. Преди две седмици правихме на детето 9 зъба с пълна анестезия. Манипулацията направи д-р Григорова.   Изключително съм доволна от всичко , от цялото отношение там.
   Мина по здравна каса, не сме плащали нищо, продължи, мисля, повече от два часа.

# 40
  • Мнения: 188
  Здравейте!
Искам да споделя мнението си за клиниката. Преди две седмици правихме на детето 9 зъба с пълна анестезия. Манипулацията направи д-р Григорова.   Изключително съм доволна от всичко , от цялото отношение там.
   Мина по здравна каса, не сме плащали нищо, продължи, мисля, повече от два часа.



Как става по здравна каса? Преди малко се връщаме от там. За 8 зъба, два от които ще поеме касата, с пълна анастезия ще ми струва 1000лв!!! Говорих с мои познати и те са минали по здравна каса. Почвам да "припалвам" Rage Как си избират - по външния вид ли? Защото съм безработна и наистина ме хващат бесовете.

# 41
  • Мнения: 151
НЕ защото сте безработна, а защото хората говорят глупости.
Първо - здравна каса не поема пълна упойка, седация или каквато и да е анестезия. Тоест това се заплаща ако нежелаете да ви върнат в времената на инквизицията.
Второ -  всеки пациент, който иска да се лекува по здравна каса има пакет от 2 манипулации и преглед (говоря за възрастен - общо пакет около 60 лв.) и 4 манипулации и преглед (при деца - общо около 130лв).
Както и да го смятате, щом детето ви има 8 зъба за правене това е двойно на това, което дава касата. Представете си за 130 лв по колко се пада на зъб за да ви е безплатно, като отделно трябва да се плати на анестезиолог и да се покрият материали и останали разходи. Само за анестезиолог брат ми плати 150 лв. когато си оперира корема.
Трето - касата плаща минимални суми, което означава, че няма как да очаквате максимално качество, защото сметката на зъболекарите, които работят зъбите ви по каса няма да излезе. Извинявам се ако има леко отклонение в пакетите, които посочвам, но аз не работя с каса, това го знам от колеги и може да греша с едни 10 -20 лв.
Безплатно лечение няма от времето на комунизма, но и от тогава нивото на стоматология се е повишило многократно. Не мога да проумея как все още се говори за безплатно.
Има много колеги,които работят на тези минимални цени, но пациентите нямат никаво право да се оплакват после, защото за тези пари толкова. Други си доплащат и получават нещо повече от премахване на болката. Много хора ще кажат дааа ама който няма пари...тези които нямат пари идват с Iphone 6 и пушат по 5 лв. на ден. Онези които имат са коренно обратно на първата група.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 68
НЕ защото сте безработна, а защото хората говорят глупости.
Първо - здравна каса не поема пълна упойка, седация или каквато и да е анестезия. Тоест това се заплаща ако нежелаете да ви върнат в времената на инквизицията........................................
Не, не мисля , че говоря глупости. Не знам кой е поел анестезията и зъболечението, но както вече казах, аз не съм платила и лев!

Как става по здравна каса? Преди малко се връщаме от там. За 8 зъба, два от които ще поеме касата, с пълна анастезия ще ми струва 1000лв!!! Говорих с мои познати и те са минали по здравна каса. Почвам да "припалвам" Rage Как си избират - по външния вид ли? Защото съм безработна и наистина ме хващат бесовете.
 
 Още при първото обаждане по телефона, когато питах за цена, ми казаха, че  манипулацията се поема от касата и така ще е поне до нова година.  Тъй като сме вече следваща календарна година, за съжаление, може нещата да са се променили.

Последна редакция: пт, 08 яну 2016, 20:15 от kari 79

# 43
  • Мнения: 151
Аз не знам какво се прави, но здравния пакет го има в инет и може да се провери.А пълна упойка на детето за кариеси не би направил никой лекар ако е за неговото дете.Това даже не ми се коментира

# 44
  • Мнения: 188
Знам, че не са глупости. На мойта племеничка и направиха на два тура към 11 зъба под пълна упойка в същата клиника, само че лятото. Не платиха и лев! Ще се опитам през друга лекарка да мина, дано ми даде насоки, защото хората с които говорих, лекарите са им дали насока за бележка от психолог.
А иначе и аз не съм очараована за упойката, но когато има толкова зъби за правене и то все кътници, а едва на 4г и не съдейства на зъболекаря, не мога да чакам да стане по-зрял, защото дотогава нещата ще се влошат. В момента два от зъбите са с пулпит.
Благодаря за мненията.

Общи условия

Активация на акаунт