АПРИЛЧЕТО за плаж се стяга и към Слънчо се протяга :)

  • 62 669
  • 741
  •   1
Отговори

Анкета

Ходи ли вече Априлчето?

Опции:

# 1
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Вместо запис, моля споделете:

Ще водите ли децата на почивка и къде избрахте да бъде Simple Smile

# 2
  • Мнения: 737
Ще ходим в Анталия през септември месец.
За пръв път избираме подобна почивка (която предполага седене на едно място). Досега отпуските сме си ги прекарвали в скиторене  Mr. Green
Сега с детенце вече всичко е по-различно  Heart Eyes

Хубаво лято на всички и мерси за темичката на Аленка!

# 3
  • Мнения: 288
Алена   bouquet
Мислим да ходим на море и на планина. За сега сме решили десетина дена на Боровец и после пак толкова в Гърция. И миналата година така направихме и сме много доволни. Напоследък като пътуваме за по-дълго с кола му доскучава и започва да мрънка. Опитваме се да го забавляваме с какво ли не, но не става. Как пътуват вашите бебчета?
Още имаме само 2 зъба

И аз в къщи го оставям босичък, а като е по-топло и на двора. Много му е интересно като стъпва върху тревата. От 1 и 1/2 ходи съвсем стабилно.

# 4
  • Мнения: 737
Как пътуват вашите бебчета?
Не питай  Sick Затова решихме да е Анталия със самолет. С кола не се издържа. А на мен ми става лошо, защото не гледам пътя, а се опитвам да го разсейвам.
Уж гледаме да пътуваме, когато са часовете за спане, но пак не се получава.

# 5
  • Мнения: 174
Нашия татко пак ще е на морето , за съжаление ние няма да сме цяло лято при него , а така ми се иска , но поне 2-3 пъти ще отидем , планирам и пак до Велинград при неговата рода (макар че там не си почивам много ) но по-малко срещи с родата и ето готова е почивката .
Зъби нямаме  newsm78

# 6
  • Мнения: 288
И ние се опитваме да пътуваме в часовете за спане, но напоследък нещо все не улучваме...
Ние сме само с два от февруари. Няма признаци скоро да растат други.

# 7
  • Мнения: 606
Ние досега сме пътували на кратки разстояния - само до вилата. Обикновено на 30-тата минута заспива и често поседяваме в колата докато дремне. Не обичам да го будя.
Нищо не сме планирали още. На море не ми се иска още. А и не го тача особено. Предпочитам планина и вероятно на вилата ще отидем.
Тръгнахте ли на работа? как го приеха бебоците?

# 8
  • Мнения: 288
Аз не съм още. Мисля от септември да се връщам.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 402
Много ми се иска да отидем на море, най-вероятно ще е краят на юни по нашето си Черноморие, но не сме решили нищо още. Планината ни е гарантирана, при която и от двете баби да отидем, така че изобщо не я мисля.Simple Smile

Аленка, мерси за новата тема!

# 10
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Аз се връщам на работа юни и ми е много мъчно. Изобщо не ми се разделя с Руни Sad Сега да видим и дали за ясла ще ни огрее  Mr. Green

За почивка - море, мислим този път да не е в Гърция, а тук. А също и на вилата на планина  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 547
И моя малък мъж полудява в колата, повече от 10мин не може да стои мирен в тоя стол. Ние ще ходим в Бургас, мъжа ми е от там и малко на гости при неговите родители. Имам и вила на с.Железница, та и нея ще я посетим.

# 12
  • Мнения: 1 665
Относно обувките -  и ние онзи ден открихме тези на Бефадо и о,късмет - имаше сиви, че даже ѝ станаха....та не са само розови! Иначе е голяма драма с обувките - стъпалото ѝ е много дебеличко и нищо не ѝ влиза...минахме на маратонки вече, само те ѝ ставаха до сега.

Зъби - 8мият сега излиза.

На работа - ходя от 3тия ѝ месец почасово, през останалото време от вкъщи. Не искам да се връщам на пълно раб.време до 2рата година, надявам се да не се наложи.

Видях и прекрасния нахилен Марк в миналата тема, много е смел из парка вече.  Heart Eyes

# 13
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Баткото, като беше малък, а сега и Руни  пътуват 2 часа, но после им омръзва да е на едно място. Разбира се  да удържат 2 часа на 1 място е моя заслуга - влизам в ролята на маймуна и развлекателна агенция - пея, закачам ги и какво ли не  Crazy Когато баткото поотрасна започна да се заглежда навън и сега нямаме проблеми с пътуваме. Мисля още половин година да пътувам с тях отзад и после да опитаме да са си двамата  Blush

# 14
  • Мнения: 593
 Hug алена
априлски мами с момиченца, ще купувате ли бански на девойките  Mr. Green , че с торбестият сме в размисъл, само долнище де.  Rolling Eyes newsm78 мисля си по памперс дали ще й е добре, от друга страна ще се слагаме повече на гърне... та пампито ще го сваляме
има ли списък с лекарства и помощни средства задължителни за морето? ходилите миналата година, или с по-големи деца да споделят как мина  Confused притеснено ми е. за температура, при ухапвания, за травми...  ooooh! беба още не ходи самичка, ама знам ли я с какво ще ни изненада
Grinning имаме вече подаръци за пясъка, разни формички, кофички, та ще пада игра.  Laughing като минем покрай пясъчник я влече
 Rolling Eyes с беба не сме пътували много, и надалече, не знам как ще протече. в повечето случаи заспива, дано и сега да е така.
ние сме още на буйки, към средата на май ще купуваме обувки за морето и летния сезон направо.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт