Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 719 276
  • 17 849
  •   2
Отговори
# 10 125
  • Мнения: 2 258
Здравейте!
Възможно ли е да редактирате годината в заглавието на тази тема- https://www.bg-mamma.com/?topic=1101715, за да сме в крак с настоящата?
Писах на авторката, но нямам отговор за сега.
Благодаря предварително!

# 10 126
  • Мнения: 35 954
Редактирах.

# 10 127
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От вчера, кликвайки на имейл за нов отговор в следена от мен тема на форума, се появява


Кликвам на "Изглежда безопасно", след това на бутона "Прочети" и излиза

# 10 128
  • Мнения: 321
Не мога да получавам лични съобщения. Уж не съм ги забранила но не намирам настройките и опция за отблокиране. Може ли помощ.? Благодаря

# 10 129
  • Мнения: 35 954
Личните Ви съобщения са блокирани. Минете от мобилната на обикновената версия. Бутонът за целта е най-долу на страницата, върху черната лента. В обикновената версия следвайте инструкциите за редакция на настройките от тук.

# 10 130
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Не мога да получавам лични съобщения. Уж не съм ги забранила но не намирам настройките и опция за отблокиране. Може ли помощ.? Благодаря
Минавате на пълната версия.
Профил-> Настройки-> Лични съобщения
Махате отметката пред "Блокирай получаването на ЛС"

Отблокирах ги.

# 10 131
  • Мнения: 321
Благодаря ви.

# 10 132
  • Мнения: 13 532
От известно време, четейки форума през телефона нямам възможност да харесвам постове , да чета " скрит текст",  да отварям съобщения и да маркирам теми за следене. Моля за съдействия, благодаря.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 21:47 от Пролетно цвете

# 10 133
# 10 134
  • Мнения: 144
Някой има ли идея защо от единия си телефон не мога да си отворя съобщенията ,получавам известие ,че имам ,кликам върху тях ,но нищо не става .А иначе май всичко друго се отваря .

# 10 135
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 727
При прочистване на компютъра и отново влизане в сайтовете и въвеждане на паролите, бг-мама ми се покава като ненадежден, и горе ми пише "няма защита".

# 10 136
  • Мнения: 8 890
Как се дава линк към конкретен пост в дадена тема?
Преди в самото мнение имаше опция "информирай модератор".

# 10 137
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 017
Как се дава линк към конкретен пост в дадена тема?
Преди в самото мнение имаше опция "информирай модератор".

от знака "Внимание" долу в ляво Simple Smile



# 10 138
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как се дава линк към конкретен пост в дадена тема?
Преди в самото мнение имаше опция "информирай модератор".

Удивителният знак е "информирай модератор". Линк може да вземеш с десен бутон на мишката от означеното под стрелката.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 09:26 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 10 139
  • Мнения: 8 890
Smileys, St. Dobri, безкрайно ви благодаря! Точно този знак търсих, но само вдясно. Simple Smile
Ще си го знам за следващия път, а не като снощи да посочвам номер на пост, който след триене да се окаже с друг и аз да се чувствам глупаво, че съм обвинила съвсем друг човек.

Общи условия

Активация на акаунт