Съпруги, чиито мъже пътуват по море - 32

  • 127 249
  • 844
  •   1
Отговори
# 15
  • на чист въздух
  • Мнения: 178
не знам вижда ли се добре, хайде и за настроение

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10172587 … c&oe=557B8278[/img] изглед от прозореца на кухнята, от където и да погледнеш мноооого сняг

# 16
  • Мнения: 5 776
Вижда се идеално  #Crazy

# 17
  • на чист въздух
  • Мнения: 178

# 18
  • Мнения: 50
Ян,поздравления за автора!! newsm10 Това е супер произведение!!Идеята и изпълнението са номер 1!! smile3525 smile3525

# 19
  • Мнения: 274
Наде, идеята и изпълнението са идеални, но да не си там.........Високо в планините вали сняг, но в цивилизованите страни се чисти постоянно, а не като у нас.......Чака се хубаво да натрупа и след това да се вайкат всички и да се снима само трагедията на хората.....да се правят новини  Twisted Evil  и да се гледа рейтинг   Twisted Evil
Тук отново вали дъжд  Twisted Evil  , май пролет тая година няма да има   Sad

# 20
  • Мнения: 5 776
Много са хубави снежчовците  Laughing
Нас вчера ни удави, гърмя, трещя, градушка удари, земетресение ни друсна...
Днес пролет, ходихме на разходка, още в 7 и половина се бяхме изнесли  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 50
Аз предлагам да гледаме на тази обстановка от веселата част!! newsm53 smile3521 newsm62Веси,представяш ли си колко ще е скучно,ако всичко ти е наред,изчистено,подредено,облизано и по новините всички усмихнати и доволни!!Само си представи каква скука. Joy Joy Joy А ето при Марийчето даже и земетресение-хората пари дават по увеселителните паркове за такива емоции.И после как например ще усетиш пълноценно красотата на пролетта,ако я няма тази разлика.Не случайно тука за България душите чакат дълго време да се уредят да дойдат-такива качествени емоции няма другаде!! ooooh!И като почнеш да сменяш фокуса в тази посока ти става едно хубаво и весело и само чакаш каква ще е следващата идиотщина за да се забавляваш-ама аз сериозно го говоря това,не си правя майтап.Ето например във Варна сега разкопаха освен целия център и най-натоварената пътна артерия наведнъж цялата и откриха разкопки от някой си стар век и........смятай какво се получава и ще се получи близките месеци.....щото кмета е много умен.Сега е много интересно как ще свърши цялата тази тактика и стратегия.Наближава и сезона,ако успеят преди него да свършат ще е  newsm10Имам два избора,да се ядосвам и ги пустосвам всеки път в който попадна там и втория е да гледам какво се случва и да внимавам по навик да не попадам в този район докато не го оправят.Тъй,чееее от мен си зависи всичко!! newsm78
От мен за всички:

Последна редакция: ср, 18 мар 2015, 10:09 от nada8

# 22
  • Мнения: 274
Наде, то голяма веселба  ooooh!   Предпочитам да ми е скучно, отколкото тъжно и болно като голедам какво става из нашата мила Родина...........Може и аз да съм нещо сбъркана  Shocked  , но ми е адски мъчно и съжалявам не мога да погледна на действителността  с розови очила....Все пак не ходя на работа на жълтите павета и мога да виждам по-далечко от носа си  Mr. Green

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Добро утро и от мен  Hug
Моята програма нещо се нагъчка с училище, работа, мъж, ама се справям  Crazy
Съжителството върви добре, още се напасваме все пак ....
Снощи ходихме на театър, гледахме една комедия по Аристофан, в която жените взимат властта и решават, че мъже не им трябват, нооо на финала стигнахме до "срамотиите" както казваше баба ми и всички се съгласиха, че с мъже зле ама без мъже не си е работа  Mr. Green
Хубав ден от мен, момичета  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 166
nada8 Варна е един потъващ кораб..
Ако се поразровят на още няколко места незнам какво още ще намерят, но и на мен ми е интересно. Чудно ми е над какви старинни неща живеем и тъпчем всеки ден..?

Яко ще е ако центъра го направят някакси остъклен и осветен и да се вижда отдолу какво има.. Радвам се че нямаме сняг тогава хептен ще стане трудно предвижването от т.А до т.Б..

При мен няма нищо интересно.. ММ го чух в скайп преди няколко дни много изтормозен, недоспал.. Sad  На лято ще го презареждам с енергия !
Днес петък вечер тъпотии по телевизията.. очаквам с нетърпение да дойде понеделник и да се спукам от смях с Рачков и Зуека Grinning няма такива водещи просто..  Joy

# 25
  • Мнения: 274
Добро утро и честит празник Благовещение! Дарявайте обич и носете със себе си блага вест. Добрата дума и жест отварят много врати и носят спокойствие и мир за душите на всички!
И не забравяйте да сложите паричка в джобчето и хапка в стомахчето  Laughing

# 26
  • Мнения: 23
Здравейте на всички, виждам че повечето майки тук имат деца и още куп отговорности, докато мъжа им го няма, интересно ми е работите ли или наистина няма как да се съчетаят всички тези неща...  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 444
Mariq Mandjukova на мен много ми се иска да работя- вече се чувствам супер закърняла и изтъпяла да не говорим, че ми липсват и социалните контакти покрай работата... Обаче малката е една седмица на ясла и после две седмици болна вкъщи...  Sad Няма кой да я гледа вместо мен, а не мисля , че някой работодател ще ме изтърпи да работя само две седмици в месеца, а през другото време- болнични, да не говорим, че и аз се разболявам постоянно от нея. Така че за сега надежда няма  Rolling Eyes
Иначе на мен този път приспособяването към мъжа нещо трудно ми върви- що така не знам...Още на третия ден ми вдигна нервите и като цяло нещо спаруж е работата Confused Някой минавал ли е през такъв "кризисен период" ?

# 28
  • Мнения: 5 776
И при мен е абсурд да започна работа, няма на кого да разчитам. Ето вчера и онзиден имаше празник и нямаха училище. Преди това за десет дена учителката беше болна и малката беше само до 12 часа. Ваканции, болести, всякакви други причини...
Brainbug, ние минахме през това, точно след като се появиха децата. И на двамата ни беше много трудна пренастройката, радвам се, че това вече е зад нас  Hug

# 29
  • Мнения: 50
 wavey Hug Аз да ви се обадя,че не съм се вясвала доста време!! newsm53
За три дена изпратих морския,така както се точеше заминаването му  newsm78 или смяната на посредника  Rolling Eyes или незная още какво евентуално се очакваше  ooooh!! И.......вторник се обаждат: Готов ли си да тръгнеш?,сряда потвърдиха и четвъртък сутринта айде към самолета.Такова бързо заминаване отдавна не си спомням да е имало в къщи. Joy Joy Joy Ама от друга страна е по-добре,защото нямаш време да се чудиш дали не забравяш нещо- newsm78 -каквото ,такова и ...айде.
Колкото до работата  Thinking да ви споделя моя опит:при мен винаги е стоял въпроса какво искам да правя и децата не са ми били спирачка.Като бяха малки -на 7 и 4г бяха си почнах частния бизнес,оправях се с тях с помоща на бабите понякога в събота и неделя,на приятели и комшии,ако закъсам със вземането от детската градина и тати основно като си беше в къщи.После си намерих бизнес,който не изисква определено работно време,ти сам си го определяш и с него вече 11години ми е много удобно.Сега пък можем да ходим с морския винаги като се върне,където си поискаме,нямам нужда от отпуска от шефа Joy Joy Joy-давам си я веднага!!!Само до 3 годинки бях с децата непрекъснато и неразделно.....после,в детската градина като започнаха да се социализират и аз тръгнах да се социализирам,защото не ми се стоеше в къщи.С двете майчинства шест годинки ми бяха достатъчни!!
Марийче,обаче при теб наистина е трудна работа-няма кой да те отмени и за час дори.
Brainbug,това с изтърпяването на мъжа си е висш пилотаж #2gunfire Joy newsm78 доста стаж иска.Можем да направим подтема-как да се синхронизираме с морския като е на брега и в къщи хахаха- smile3511 newsm03  love001 newsm51-доста коментарии ще са нужни!!!Още ми е пресен последния му престой от 1,5г без да броя почивката след последния рейс.Цял роман мога да напиша за семейните "трансформационни спаружвания" Joy Joy Joy
Лека съботна вечер от мен!!

Общи условия

Активация на акаунт