Пролет наближава, януарче на 4 става! Януарчета 2011 Тема (55)

  • 50 271
  • 610
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Честит рожден ден на Искрен - да расте здрав , обичан и безкрайно щастлив.  ura   

Зайка - дано да е само стрес-а.   fingerscrossed

Елч Sad

Искам да ви кажа, че Нати от стрес ми е правил пристъп. На два три пъти напълно здрав , спретвам го за градина , говорим че утре ще ходи при дечицата ( съответно започва да хленчи) и на сутринта се събужда с перфектната лаеща кашлица.  #Crazy Не ще и да чуе за пуста градина. Сега съм решила като се закрепи няма и да споменавам - събуждам , обличам и заминава. Ако там спретне някой такъв номер вече........ 

# 16
  • Мнения: 192
Записче Hug
Зая  bouquet  

Нощни - Да ти е жив и здрав рожденника! Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: 455
Рал, Честит 4-ти Рожден Ден на Буба! Пожелавам й да е жива и здрава,  щастлива и винаги усмихната, да има много късмет и много да се обичат и да ви слушат с кака си! Hug  Heart Eyes  Hug

Честит празник мила!!!   bouquet

# 18
  • Мнения: 496
Честит рожден ден на Буба! Пожелавам й да расте много здрава и щастлива, и да се радва на весели игри!  newsm59

Болничките, как сте?

Елч, какво е положението с пръста?  Confused

# 19
  • Мнения: 183
Честит празник и от нас на Буба - здраве, щастие и безгрижно детство.   bouquet

Скрит текст:
Нещо с компютъра ми не е наред ooooh! - дано си открия бързо повредата без да се налага да го нося на ремонт. Praynig

# 20
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ч. Р. Д. на празнуващите.
Анкетата, не мога да дефинирам. Какво значи малко, средно?

# 21
  • Мнения: 251
Рал, да е жива и здрава малката калпазанка, да расте много усмихната  и щастлива!   bouquet

люба, мислех си за теб, че не се включваш, надявам се всичко при вас да е наред  Hug

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Писах ,писах и мамата се скапа  ooooh!

Привет и от мен  Hug

Зая  Hug
Рал да ви е жива и здрава прекрасната Буба!
Днес моя баща също има рожден ден,да ми е жив и здрав!/много ми липсва/

Всички болнички да оздравяват  Hug Praynig

Аз се наслаждавам на последните дни с мм и не остава много време за разписване,на работата ви чета,но и  там е доста напрегнато напоследък.Вчера очаквах да ми връчат заповед за освобождаване,а те ме повишиха в длъжност.Сега имам още куп задължения,но заплатата ми остава същата  ooooh!

За Англия няма много ,много за разказване.Бях за кратко време и времето беше лошо,имам снимки само от моловете  Embarassed
Иначе градчето в което бях -Питърбъро/на час път от Лондон/ много ми хареса,много чисто и подредено,точно в мой стил  Grinning Хората много усмихнати и ведри,никъде не видях намръщени лица.
Бях и в  Кеймбридж,там беше едно от интервютата за иншурънс номер-осигурителен номер.
Там хапнах по оригинална рецепта торта Червено кадифе,моята е по вкусна  Grinning  Embarassed
Оказа се,че Английският ми не е чак толкова добър колкото си мислех.На моменти не хващах и една думичка,странен ми е British English

Еми
за теб мила

# 23
  • Мнения: 1 687
ау, този british english колко е сексиии Simple Smile))))

при мен промяна с пръста няма, но няма и влошаване, приемам го за добър знак Simple Smile

за сметка на това другите ми 2 вида обриви са значително по-добре и искрено се надявам да изчезнат (единият ме мори от 2 години).

освен това не знам дали ви казах, но от 12 януари съм на диета, че този път съм не просто дебела, ами и се търкалям и диетката си върви - 3 кг. за 10 дни, доволна съм, е имам още 10 пъти по толкова за сваляне, но ще стане, само да сме здрави! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 455
Ау Тути, прекрасна си!!Пу-пу, страхотна!!! Heart Eyes Благодаря ти за снимката!
Радвам се, че там където си била ти е харесало.
Честито ти повишение, ама дано ти вдигнат и заплатата. Wink
Честит Рожден Ден на твоя татко. Да е жив и здрав, да сте дъъъъъълги години заедно и щастливи! Hug

Елч, радвам се, че си по-добре. А за диетата не се съмнявам, че ще успееш. Предния път резултата беше впечатляващ, макар че аз те харесвам всякак. Hug

Люба стягаш ли багажа с летните дрешки за Дубай?

 Ей днес хич не ми е работно...

# 25
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Елч  Hug Взех си Обсебена от теб – книга 4 (Кросфайър),че напоследък чета поредицата "Преживяно" ,имам нужда да разпусна малко

Еми Hug

# 26
  • Мнения: 1 687
тути, и аз съм я свалила, ама се чудя дали да не препрочета първите 3, че вече грам идея си нямам за какво бяха Simple Smile))) но пък знам, че като ги зачета ще се сетя.

а я кажете ще ходте ли да гледате нюансите на кино?

емили, как ще ти е работно, то в събота работи ли се Simple Smile))
и мерси за комплимента Simple Smile

# 27
  • Мнения: 251
От къде сте го свалили, я кажете, а и ако има някой технически грамотен и да ми обясни как да активирам мейлбукс, ще съм много благодарна  Simple Smile

# 28
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Елч не мисля,че ще имаш нужда от опресняване  Grinning Филма за нюансите ще го пропусна,създала съм си моя си представа за нещата и не ми се ще да ми ги променят  Grinning

адис ето мила https://www.dropbox.com/s/s00cikzojawc502/4.%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D … B5%D0%B1.pdf?dl=0

# 29

Общи условия

Активация на акаунт