Занимания в Бургас (за двойка)

  • 11 585
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Първо, здравейте и Ч.Н.Г. Пиша ви с молба за съвет. Значи с приятеля ми нямаме деца, но живеем заедно. Проблемът е че повечето ни познати, да не кажа всички не стават от масите. Не ми се коментира, просто такова ни е обкръжението. Това вече е непоносимо. Имаме нужда от свежи занимания и свежи хора. Препоръчайте ми идеи за общи занимания вечер в нашия град (спорта не е вариант). Предложих му да се запишем на латино, а той ми съобщи, че не бил гей (изразявам се меко). Crossing Arms Понякога ходим на театър, но с Много зор. И в театъра обикновено сумти тихо и мърмори, че не може да пуши. На кино обича, обича и да ми готви, но това не е нещо, което можем да правим всяка вечер все пак. Laughing Така, че чакам предложения - сбирки, клубове, занимания, всичко, което се сетите би ми било от полза.

# 1
  • Мнения: 550
Ще ти кажа какво правим ние в Бургас.  Wink
Ходим на вечери в няколко ресторанта.
Ходим на бар за по едно питие.
Ходим на кино.
ходим на разходки в морската.
ходим в мола.
И работим  Mr. Green
Ако ги редувате и се разнообразявате едва ли ще ви е скучно, предполагам повечето време през деня работите.
  bouquet

# 2
  • Мнения: 3
Мерси много за предложенията. Само, че това с баровете ми се иска временно да не ни е забавление, докато не влезе в нормални граници.Simple Smile))) Някой наясно ли е за клубове по шах, някаква йога и тем подобни? Нещо интересно и всепоглъщащо, че да не мислим за купони.Simple Smile)))

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И ние сме по същия начин. Скучаем. Харесах във ФБ страничка с клуб за настолни игри https://www.facebook.com/events/443805619100010/?pnref=lhc.recent , та мисля да ги видим тази седмица. Отделно от това открих, че в бившия ресторант "Черно море", сега "Мелиса" има вечер на чайната церемония. Тоя петък с ММ сме там. Не можем да излизаме всяка вечер (с дете сме), но веднъж седмично сме се задължили, че от тая скука на рутината бяхме в пред разводно състояние.

Последна редакция: ср, 21 яну 2015, 00:39 от RadostinaDa

Общи условия

Активация на акаунт