Отговори
# 135
  • Мнения: 12
Аз да се похваля: вече сме без памперс , нито денем нито нощем се напиква. А от 2 седмици си казва и за акото. Много, много съм щастлива , той също.

На градина ходим от 17 септември. Първата седмица поплакваше малко, но само докато влезе в групата, после се заиграва. При нас добре се получи това че таткото го води сутрин и няма големи драми. Той си знае, че като се наспи и нахрани мама ще го чака отвън. До сега никога не съм го взимала преди 15:30, а вече и 16:30. Заспива там от първия ден.



Вие какво купихте на малките за рождените дни. Дайте идеи!

Някоя мама няма ли вече със второ? Как се спогаждат с 3 годишните?

За РД Илия си беше харесал една кола с дистанционно и си я получи. Друго не смятаме да му копуваме с ММ. Бабите са му накупили дрешки и разни играчки на който да се радва.

А за вторите деца: Хм, Илия беше на 1,9м когато се роди сестра му. В началото имаше малко ревност , но се старах да му обръщам повече внимание и сега всичко е ок. Обичат се , Играят си заедно. Е, доста често се дърпат, най-вече за играчки, защото малкото му взима мсичко от ръцете, но са свикнали заедно.




# 136
  • Мнения: 36
    Здравейте, дами,
драго ми е да ви видя и прочета как са малките сладурковци Hug
    Мислих, че ние късно махнахме памперса (този април ), а май си е било съвсем ок  Grinning. Хубаво , че не се дадох като ми мрънкаха около мен да действам по-рано. Оставих Йонито на майка ми за 5 дни, детето явно е било готово и без никакви нерви работата стана.
   Говори още по бебешки, много й харесваше да ходи на ясла, а сега на "градинка"-както тя казва -още повече  Laughing Спим тримата на едно легло и май и тая зима така ще откараме.
   Не се разболява много често, сутрин давам  комплекс витамини и ампула витамин Ц за 10 дни, както и витамин Д, когато се сетя. Добро прасенце е, яде всичко, но не наведнъж.  Вчера например много й се услади наденичката и боба, а предната вечер пи само чай, друг път иска само зеле  Grinning. Това е за нас накратко.
   Доста голяма част от вас вече си имат по още едно бебе, това е чудесно, радвам се за вас. 
   Хубав ден  ви желая.
 

# 137
  • София
  • Мнения: 268
Здравейте, темата ни доста е позамряла, но идвам да я пораздвижа малко с една хубава новина от мен Wink

В края на май (живот и здраве) очакваме да се появи една пухкава сестричка на Адриан  preggo  stork-girl

Баткото се радва. Искаше му се братче, но е готов да защитава сестричката си от големите батковци Simple Smile

# 138
  • Мнения: 263

simonap ЧЕСТИТО! Миналият май се появи бебе братче на Филип, този бебе сестричка на Адриан.

Страхотно е с двама! Препоръчвам. Ще видиш, че като влезеш в ритъм е и по-леко от очакваното.

Лека бременност и да се похвалиш май месец!

# 139
  • София
  • Мнения: 3 789
Честито!!! Лека до края!

# 140
  • София
  • Мнения: 268
Мерси Simple Smile Ами аз не съм се уплашила. Адриан беше бебе-мечта и сега е готино хлапе. Освен това имам помощ от таткото и баби така че всичко ще е прекрасно Simple Smile

# 141
  • Мнения: 6 607
simonap, честито! Много се радвам за теб! Лека до края и да имаш още едно бебе-мечта.  Hug

# 142
  • Мнения: 800
Честито! Нека се раждат повече дечица и всички да сме живи и здрави през Новата година!

# 143
  • Мнения: 1 203
В края на май (живот и здраве) очакваме да се появи една пухкава сестричка на Адриан  preggo  stork-girl
Ехееее  newsm68 Супер новина! Честито на всички ви и дано девойката е още по-голяма мечта от Адриан, ак е възможно това  Mr. Green Peace

# 144
  • Мнения: 295
Честито! Лека бременност до края!

# 145
  • Мнения: 12
Здравейте, темата ни доста е позамряла, но идвам да я пораздвижа малко с една хубава новина от мен Wink

В края на май (живот и здраве) очакваме да се появи една пухкава сестричка на Адриан  preggo  stork-girl

Баткото се радва. Искаше му се братче, но е готов да защитава сестричката си от големите батковци Simple Smile

Ихаа супер, честито! Най-кротичкото бебче пожелавам. Чак и на мен ми се прииска още едно дете , ама ми стигат две за сега Simple Smile

# 146
  • Мнения: 122
Чвстито и от мен !

# 147
  • Мнения: 7
Здравейте мами  Hug позагубих се малко ,но с радост ще следя темата ,Весели Празници ви пожелавам Wink  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт