Черен и бял списък на фитнес инструкторите

  • 28 570
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Аз права на Румяна Илиева упражненията вкъщи и съм много доволна  Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 301
Галя от "Палах" Варна

 Peace Peace Peace Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 623
Моля да ми препоръчате добър фитнес инструктор в Атлетик в Дианабад или на Коперник! Днес взех карта, сега остава да се доверя на някого, за да не съм си дала парите на вятъра. Мисля да правя по 2 или 3 тренировки на седмица с инструктор, 3 имам по моя си спорт, и 1 ден да ми остане да почивам.

# 19
  • Мнения: 3
Дойдох тук да потърся информация за една треньорка , на която случих във фитнеса на дианабад . Уникален човек, уникална харизма, уникален характер, уникална чаровница, уникален треньор или инструктор (не знам как е прието да се наричат, все тая) Тренирах съвсем малко с нея , имах резултат за седмица , наложи ми се да се прибера в провинцията и я помолих за тренировъчен и хранителен режим ... Спазвах месец инструкциите и бях -7 кг . Нямаше глад , нямаше никакви проблеми.
Родих преди 4 месеца, започнах отново да тренирам с треньори, но не съм доволна , в главата ми е само това момиче и методите с които подхождаше към мен . Също така съм затрила нейните програми.
Дали някой от вас ,членуващите в тази група е посещавал залата на Дианабад фитнесБългария и е попадал на треньорите им. Случайно да се сеща за тях или да им има координатите. Научих, че е напуснала миналата година летните месеци и не знам в коя зала се е преместила. Много искам да открия тази инструкторка .

# 20
  • София
  • Мнения: 591
Отзиви за Станимир Михов?

# 21
  • Мнения: 31
Може ли да препоръчате жена фитнес инструктор за София? Оказа се, че или инфо в нета е стара, или изобщо няма

# 22
  • Мнения: 1
http://rakelstoicheva.com

Четох по горе описанието на една прекрасна и слънчева инструкторка от София и се сетих, че и в Бургас съм срещала подобна. Поне на мен ми повлия и помогна много.

# 23
  • Мнения: 623
Може ли някоя дама да даде отзиви за Таня Савова или друг добър инструктор за жени?

# 24
  • Мнения: 4 406
За жена инструктор:
danisport.life
Била съм само на груповите й занимания. В 33 в София е, Студентски град.

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 18:59 от Jerry F

# 25
  • Мнения: 3
http://rakelstoicheva.com

Четох по горе описанието на една прекрасна и слънчева инструкторка от София и се сетих, че и в Бургас съм срещала подобна. Поне на мен ми повлия и помогна много.


Възможно е да е родом от там

# 26
  • София
  • Мнения: 2 493
Може ли да препоръчате жена фитнес инструктор за София? Оказа се, че или инфо в нета е стара, или изобщо няма

Вяра, а и въобще всички от Strong by science
Тренирам с нея от 4 месеца, супер доволна съм. Онлайн тренировки правим, като веднъж месечно се виждаме за да ми даде нови упражнения, да ме измери и тн.. Имам страхотен напредък, режимът е по-скоро хранително обуучение, макар и дистанционно много ме надъхва, следи, упражненията са супер и ми отнемат много малко време.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Здравейте, препоръчайте ми изпробван персонален треньор, чиито тренировки наистина да дават резултат, който да следи неотлъчно правилното изпълнение на упражненията. Последните две години отказах цигарите и качих немалко килограми. Става въпрос за Пловдив

# 28
  • София
  • Мнения: 1 569
Някой може ли да ми обясни защо задължително жена иска да тренира с жена инструктор? Какво общо има това със знанията за дадения спорт? Не се заяждам, интересно ми е. Все едно да отида на лекар и да настоявам да ме прегледа жена, защото аз самата съм жена. Simple Smile Инструкторите гледат на вас като на клиенти все пак.

# 29
  • Мнения: 75
Някой може ли да ми обясни защо задължително жена иска да тренира с жена инструктор? .

Лично аз тренирам с жена защото се чуствам че тя ме разбра по-добре. Преминала е през същите неща като мен в борба с теглото, разбира как хормоните по вереме на цикъла ми влият на яденето и на тренировките и адаприра всичко спрямо това.

Като цяло също тренирам за сила, и тя е много по запозната с това как трябва да тренира една жена в сравнение с мъжете инструктори с които съм тренила. Не казвам, че мъжете не знаят, някои сигурно го знаят, но досега никой мъж с когото съм работила (около 3) не ми е обръщал такова внимание както тя. Изслушва ме какво казвам, не ме третира като идиот който си няма идея за какво става дума както мъжете с които тренирах и реално ме учи какво да правя и как, за да мога да продължа без нея.

Може би аз съм попадала на кофти инструктори, които са мъже.

Общи условия

Активация на акаунт