Количка за близнаци - тема №6

  • 131 965
  • 822
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 2 411
Нашето Бъги се продава, както и други неща
https://www.olx.bg/ad/mountain-buggy-CID139-ID7VXzj.html

# 766
  • Мнения: 80
Здравейте, какво мислите за количките Peg Perego? Колебая се между нея и Baby monsters easy twin. Ако случайно някой продава запазена количка имам интерес. 🙂 Като цена са приблизителни еднакви и не мога да преценя коя е по-удобна.

# 767
  • Мнения: 88
Здравейте,
Имам въпрос относно Mountain buggy-то. Спряли сме се на нея, като най-тесен вариант заради асансьора в блока ни. Въпреки че очакваме зимни бебета, не възнамеряваме на взимаме зимните кошове или порт бебе на този етап. Надявам се, че правилно сме преценили нещата. Въпроса ми е за кошчетата за кола - какви сте купували? Оригинални/съвместими с бъгито или тотално различни? И ползвали ли сте ги с адаптори към шасито?
Благодаря за отговорите.

# 768
  • Варна
  • Мнения: 677
Ще напиша отново и ще похваля baby monsters easy twin 🏆 количките на приятелките ми с едно бебе тежат повече 😝😂😃 всеки, който я пробва остава удивен и дори 10годишната ми племенница ги вози 😁 А те са по над 7 килограма вече. Родих края на май месец и не сме взимали нищо допълнително като кошове,,,,, НО ВСЕКИ СИ ПРЕЦЕНЯВА. Аз съм много доволна!!! За зимни бебоци според мен едно дебело чувалче и ще ви е добре. Така или иначе в най-студеното няма да ги изларвате сигурно.
За колата кошчетата ни са съвсем други - подарени от приятели и техните бебета. Дори не са на една и съща марка. 😝 Успех с раждането на всички бъдещи мами 💕

# 769
  • Мнения: 13 906
Николая и ние бяхме така, с Бейби Монстърс и други кошници за кола различни. После им взехме други столчета еднакви с изофикс.

# 770
  • Мнения: 42
Момичета, ако ви интересува продавам нашето бъги.Изключително лека комфортна и тясна количка.Купена е февруари 2018 момичета са родени януари. Винаги през летните месеци съм я покривала с допълн.сенник,защото знам че там им е слабото място.Пазех си я много по гумите може да се види.От както проходиха сме с тротинетки.При интерес може да погледнете публикувала съм я в олх профила е от Бургас.

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 16:11 от ani_NANSI

# 771
  • Мнения: 83
Моля дайте мнения за тази количка.


Минава ли през всякакви врати и става ли за новородени? В сайта пише, че става, но мои приятелки казват, че трябва да е по-твърдо легнало положение.

# 772
  • Мнения: 193
Здравейте!
Имам една малко необичайна молба Grinning

Дали ще е възможно на някоя мама с Mountain buggy duet и/или с Baby Monsters Easy twin да направи няколко снимки/клипче как се побират в малък асансьор (70 см при входа, 80 в кабината).

Благодаря предварително! Simple Smile

# 773
  • Мнения: 13 906
Не мога да направя клип, но помня, че влизах странично и извивах дръжката нагоре на Бейби Монстърс.

# 774
  • Sofia
  • Мнения: 4 355
В стандартен асансьор в панелен блок (може би този размер) я вкарвах напред, вдигах дръжката нагоре от страничните копченца и надигах самата количка от задните гуми, за да се намъкна и аз - гърбът ми почти опрян в асансьорната врата (с раница на гърба не става). Клип/снимка няма, защото вече са големи и количката отдавна я подарихме.

# 775
  • Мнения: 1 406
Бъги.
Вксрвам количката напред,  вдигната нагоре дръжка,  махната чанта.  Повдигам количката леко нагоре и се мушвам отстрани,  навеждам се над крачетата на децата.  Чантата някакси между крачетата им.Нашият асансьор е толкова тесен,  че място за мен не остава като вкарам количката,  затова всърани и наведена над децата.  Нашият е триместен,  много малък. С така наречените "зимни" кошове обаче не можеше да влезе.  Трябваше да я държа постоянно надигната откъм дръжката.  Съответно,  ако децата са вътре щяха да са с глави леко надолу.  Намерихме решение като държахме количката в колата,  разглобенс.  Защото с кошовете за новородено не миже да се сгъне,  а разгъната не ми стигаха 5 пръста да влезе през вратата на багажника. После се прежалих в общата стаичка на блока,  покрита с чаршаф,  найлон и още едно покривало. 7-8 мес сложих нормалните седалки.  Два три пъти го направих упражнението с асансьора и се отказах.  Влизането и излизането от асансьора не ми беше от най-приятните упражнения.  Вратата е тежка и не е приятно да ме блъска в ребрата.  Таааа пак минах на багажника и стаичката на блока.

# 776
  • Варна
  • Мнения: 677
Аз съм с Бейби Монстерс и аз така правя Simple Smile сгъвам дръжката, вкарвам я с дръжката напред, т.е бебоците са обърнати към мен, пъхам си краката между предните гуми, чантата е махната и ако е с мен изобщо им я връчвам на тях. Те са вече на почти 1 година и й се радват, че може да тършуват. А избягвам да взимам багаж, защото много тежи Sad само най-важното отдолу в багажника.
Мами, вие до кога бяхте с количка, че моите вече прохождат и направо се чудя как ще ги удържам като ни Пуснат по площадките. Засега правим тренировки на двора, добре, че имаме. Тъкмо ще заякнат до тогава 😲🙄😀😁

# 777
  • Мнения: 1 406
На две години са и не мисля да я махам още.  Излизам и сама без количка,  но на близо.  По-далечни площадки и разстояния с количка.  Мисля че поне до три ще я ползвам.

# 778
  • Sofia
  • Мнения: 4 355
Наскоро я подарихме, а вече са на 3 и половина. Зимата я пазихме като вариант, ако се наложи по-дълъг преход. Обаче още миналата година пригодихме и една единична, лека, тип "чадър" с платформа за породено отзад. Нея даже още си я пазим - те с удоволствие си се повозват, но при дъжд е по-трудно с дъждобрана Grin

# 779
  • София
  • Мнения: 2 411
Малко преди да станат на 2 им дадохме тротинетка, качихме ги на градски транспорт и забравиха за количката. Наложи се още няколко пъти да я ползваме между 2-3 години когато ходихме на почивки, като ги оставяхме при баба и дядо в друг град. На 3 получиха колелета и ...сега количката очаква новите си собственици. Сигурно е до натура, но нашите сами се отказаха от количката и много искат да ходят, да тичат, да се возят на градски транспорт и си правим супер разходки из цяла София

Общи условия

Активация на акаунт