Наближаваме и третата година!

  • 46 326
  • 337
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 11
Здравейте, какви страхотни новини! Пожелавам на всички здрав и дечица и дано скоро и аз се похваля с такава радост!

# 331
  • Мнения: 107
Честито момичета ,лека бременност ви желая !
Нямам никакви ядове с Алекс,от миналата година е без памперс,всичко яде(ако не го мъчат зъби) ,говори  ,приеха го и на градина от септември

mammapak не се предавай !!!

Вилхелм Тел покажи на малката кой е шефа  Simple Smile няколко дена й предлагай  твърда храна,ама едно хубаво да огладнее  преди това

# 332
  • Мнения: 1 298
Благодаря ви  bouquet

# 333
  • Мнения: 216
Думички на Мони 2 години и 7 месеца

Мама,Тати, Баба, Дядо, Леля,Тито - чичо,Туни, туни - целуни ме, Пата - топката, Тута - тука, Оти - още, Идно - едно, Дудо, дудите - друго, другите, Второ, Япи яп, Байо Байо - Зайо Байо, Мете, метета, мететата - Мече, мечета, мечетата,Тан - там, Бубу -кола, Коти - коте, Пате, Пумпу - пумпал, Пумпане - помпане на пумпала, Иня, инята - синя, синята, Нено - зелено, Тедо - червено, Те - сърце, Лало - оранжево, Ула - жълто, Лилаво - кафяво, Лила - лилаво, Иа - сиво, Бало - бяло, Тупи - счупи, Тея - тези, Не, Да, Ики - искам, Ок - сок, Тай - чай, Пате, Иа - магаре, Бау бау - куче, Упа - супа, Наии, нани - спи ми се, Колад - шоколад, Бум-бум - пусни пералнята, Аки, Пиш, Лампа, Иба, иби - риба, риби, Биа - бира, Бой, бой - боц-боц, Няма, Тапа, Типи - типи - изкъпи ме, Танта - джанта, Бума - гума, Панна - падна, Панда, Колло - колело, Итилен - леген, Типа- щипка, Пупа - корем, Тапа (сочейки носа си) - запушен нос

Връзва изречения с по няколко думи: Ики лилаво пате, Пумпи пумпала, Мето-лампа и т.н. Оти идин ок...

 Laughing Laughing Laughing

# 334
  • Плевен
  • Мнения: 35
Браво на Вас имате набор от много думички .В нашия речник са не повече от 10-тина а другото е сочене.

# 335
  • Мнения: 248
Нашия набор от думи също е доста голям. До преди месец два бърбореше много, но сегаааа. Бърбори без спирка и абсолютно всичко, такива лафове покрай нея, някой път падам направо. Имитира всички, от къде какво чула, прави физиономии, цирк пълен. Пее на английски, но май само аз разбирам какво точно пее.  Grinning

Къдроваче, ти как си? Сега като отворих темата се сетих, че ти е скоро термина. Как се чувстваш?

# 336
  • Мнения: 1 298
Нашия набор от думи също е доста голям. До преди месец два бърбореше много, но сегаааа. Бърбори без спирка и абсолютно всичко, такива лафове покрай нея, някой път падам направо. Имитира всички, от къде какво чула, прави физиономии, цирк пълен. Пее на английски, но май само аз разбирам какво точно пее.  Grinning

Къдроваче, ти как си? Сега като отворих темата се сетих, че ти е скоро термина. Как се чувстваш?
Благодаря, във вторник на 2-ри ще ми е секциото, ако успея да устискам до тогава. Миналата седмица бях с много контракции, та съм на хапчета, да го задържим още малко, че да вляза в 38 г.с. Вече нямам търпение, че съм като кит и много ми тежи и скърца всичко  Joy Joy.
Иначе за думичките Криси вече си говори почти нормално, понякога не й разбирам, че си ги заваля думите, но като цяло си говори постоянно и с дълги изречения.

# 337
  • Мнения: 216
Откакто е на градина вече съвсем му се оправи бебешкото говорене, е още си ги има бебешките думи, и всеки ден - нови думи и по-дълги изречения. Адски притеснено ми беше с това проговаряне навремето, сега не спира да дърдори.  Grinning
Батпувер - бакпулвер, Бетпус - Беарпус (име на холандско коте, анимационен герой) и все по-сложен речник оформя.

Общи условия

Активация на акаунт