НОЕМВРИйската дружинка става на годинка!

  • 50 571
  • 684
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41
Здравейте момичета, ето ме и мен, благодаря за темата на magnet_for_happiness bouquet.

Bunnyslava, моето детенце се казва Nia, и като оправихме документите в България се получи Ниа, а аз исках да е Ния , но както и да е, това не ме притеснява:)

Момичета, моето дете също спря да иска да суче нощем, в момента кърмя само сутрин и вечер, и това е.  И при нас го има това с храненето, и тя иска сама да се храни, проявява желание детето:). Имаме обаче един огромен проблем, и незнам как да се справя чесно казано, Ниа много ме скубе, казвам и не не , обяснявам и тя  пак го прави, моля дайте съвет, нещо май съм пропуснала да направя Sad. В интерес на истината като малко бебе не е скубала косата ми, а сега е навик и не е приятно:(.

Пожелавам на всички приятен ден:)

 

# 31
  • Мнения: 371
...И тя иска да яде сама... Не умее да загребва и е голямо мазане, но я оставям, как иначе ще се научи.
...И как да я науча да пие със сламка. Тя пие от чаша, но когато аз и давам. Ако и дам сама вдига чашата и я излива на главата си.
zdravka, и ние сме така .... не мога да спра да се смея, така написано ми стана много весело, искрено ме развесели  Joy все едно аз съм го писала....  rotfImboи Ева не умее да загребва, но загребе ли хвърля навсякъде, а пък види ли чака с дръжка... хваща я за дръжката с една ръка, с другата я придържа и я излива върху себе си, направо се окъпва  Joy

А пък да се държи за ръка малката - ЪПсурд..... защо е такова инатче  newsm78, кака й все ме държеше за ръка, та даже до съвсем скоро.... Ева не разрешава да я хвана за ръка, иска тя сама и ми бута ръката всякак си... ще имам ядове като тръгнем на разходки из "цивилизацията" без количка... Така, че Магнет, Здравче, радвайте се че иска да се държи за вас.... според мен не е лошо. По-трудно ми се вижда сега на мен как да я науча да ме държи, че някой ден като хвръкне на улицата... пу-пу-пу

И Ева както е писала и Лимонче сме само с 2 зъба отдолу и сме много нервни.... да минава бързичко дано тоя период, че  smile3511

Здравче, прощъпулка още не сме правили, а май трябва.... доколкото знам се прави когато проходи самостоятелно и може да крачи без да се държи за никого и нищо.... който когато прецени.... някои пък изобщо не правят. Каката някога се радваше, защото бяхме поканили няколко дечица и й беше интересно с децата, тогава тя хвана шишенце с хапчета, златен пръстен и спирала за мигли.... интересна комбинация ?!?!?

Честит празник днес на семейството на Мама luz de la luna!!! newsm38

# 32
  • Мнения: 146
Момичета, честит ден на Християнското семейство! Пожелавам здраве имного детски смях да изпълват домовете ви.

# 33
  • София
  • Мнения: 10 692
Аз не смятам, че е лошо да ходи за ръчички Simple Smile
Жорко и той така правеше Simple Smile

# 34
  • Мнения: 97
Честит ден на християнското семейство, мили момичета!
Нека домовете ни да са пълни с детски смях, с обич и топлина и с много,много любов!

Честит рожден ден и на празнуващите вчера и днес дечица!   ura newsm38 Tada  bigdance2  Party Time bdbaloni
 Бъдете живи и здрави и радвайте много всички около вас!

Прошъпулник се прави, когато детето може да ходи само без някой да го държи за ръчичка. Прави се с цел детето да спре да пада или да пада по-малко.
В някои краища на страната при първи крачки правят само питка, а вече като ходи му се предоставят предмети за избор.
Ние го направихме заедно и беше голяма емоция Simple Smile

# 35
  • Мнения: 17
Страхотна тема   bouquet
Джудже и ние сме като вас,от около 10ина дни Джан пие АМ вечер като за световно. В 19,30ч вечеря,в20,30ч като си ляга пие 210гр АМ,в23,30ч-210гр АМ,в2,30 ч-210гр АМ,в5,00-5,30ч-210гр АМ. Направо в чудо съм се видяла,а аз си мислех,че като стане на годинка може вече да започне да поспива цяла вечер,а то сега имам чувството,че сме се върнали в самото начало.  Та той като новородено се будеше по рядко  Shocked 
н
Иначе малкият си обикаля спокойно ИЗ цялата къща,от както проходи не се спира иска постоянно да върви. Като едно малко сладко пингвинче ми е  Heart Eyes
Дадох му преди седмица да опита мандарина и много му хареса. Отначало му махах ципите,но сега вече не са му проблем. Но напоследък е станал много злояд,отказва категорично всякакви манджи и супи домашно приготвени,яде само купешки.
Мама ни беше на гости за две седмици и ни беше супер,но за съжаление си тръгна четвъртък и сега ми ве малко криво. Свикнах с нея,имаше по всяко време човек с който да си поговоря,а сега по цял ден сме си с малкия двамата  Cry

# 36
  • София
  • Мнения: 848
Честит празник на мама luz de la luna  baloni
Честит празник на патерица на мъничетата, чиито рождени дни съм изпуснала newsm59
И у нас има едно пингвинче Laughing
Ясен има 8 зъба. Проходилка, водене за ръце и други такива помощи за прохождане не сме ползвали.
MN, и мен малкия ме скубе. Понякога като го нося с една ръка, а той се протяга на страни, се хваща за някой мой кичур за опора ... и си виси. Не знам какво може да се направи. Откакто се е родил ходя само с прибрана коса, но въпреки това някак успява да ме скубе.
Момичета, да се похваля! Сестра ми ще се жени през януари Grinning и чакаме бебе през юли Heart Eyes Не мога да вляза в старите си дрехи от преди бременността  Sad Имам да свалям 6 кг и сега съм се амбицирала това да стане до тържеството, само дето нямам никаква идея как да стане. Повече движение (освен разходките в парка) - нямам време, за диета - трудно ще спазвам, защото се изнервям като съм гладна и тогава не е добре за пингвинчето Mr. Green Някоя мама с вълшебна пръчица? newsm78

# 37
  • Мнения: 97
Andi-di , аз спазвам 90 дневната диета и честно казано гладна не съм оставала. От тази гледна точка диетата е супер.
Аз си влизам в дрехите от преди бременността, но кг-те от преди това са доста , така че имам още много да свалям.

# 38
  • Мнения: 17
Ние имаме 11зъбчета,4горе,4долу1кътник горе дясно ,1кътник долу дясно и 1кътник горе ляво ииии чакаме долния ляв кътник пък дано малко след това да имаме почивка,че вече обикалям като зомби #Crazy

# 39
  • Мнения: 837
Честито на празнуващите днес  newsm59
Специални поздрави за Александра и мама Мелани - нека за тях днес е един специален ден.Весел празник ! bdbaloni

# 40
  • София
  • Мнения: 848
Честит празник на kodzhi, m0rti6a666 и melani__ Simple Smile
ЧРД на малките Димитър, Сияна и Александра! Да са живи и здрави и много да радват мама и тати  baloni
iiiveto___, благодаря за идеята Simple Smile Да не си правя експерименти, ами да заложа на нещо препоръчано Thinking

# 41
  • Мнения: 520
Момичета на какъв кошмар присъствах тази вечер.Благодаря на някой там горе,че съм жива и здрава и се прибрах в къщи при детето.Че имам шанса да го видя отново и да го гушна.
На сбирка на класа в едно заведени присъствахме на масов бой с няколко престрелки и касапница с мачета. ooooh! Вътре,на 5-6 метра от нас.
Стана в 22 часа, и още треперя в нас и не мога да се успокоя.

# 42
  • София
  • Мнения: 10 692
Лелеее ужас, къде това? Добре, че си ОК ти, надявам се няма жертви..

# 43
  • Мнения: 837
Djudjeto добре ,че си добре ,ужасно е това поведение на българите когато си пийнат .
 newsm38 Честит празник на празнуващите днес !
Andi -и аз съм на 90 дневната даже в ФБ има групи където има и книгата и се подкрепяме  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 520
В Нови Искър. Кото доидоха полицайте след цели 20 мин и ние си тръгнахме докото бяха навън. После са държели другите до към 4 сутринта  за показания.

Общи условия

Активация на акаунт