Бяла карта

  • 123 226
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 686
Здравейте аз също мислих да се възползвам от тази карта,понеже мислих да си пускам рекламите в сайтове чрез нея.Има ли въобще някой който е доволен от картата? newsm78

На мен също ми се обаждаха по телефона да ми предлагат бялата карта (не знам откъде ми имат номера). Сестра ми беше взела бяла карта и плаща минималната вноска близо година. Няколко пъти я изплати взетата сума и все си стоеше почти цялата сума за плащане. С минималната вноска общо-взето се покриват само лихвите и все имаш да плащаш, може и години да плащаш, като дава, че дължиш почти същата първоначална сума. Така че, ако все пак си решила да взимаш такава карта, гледай на 2-3 вноски максимум да покриеш изцяло сумата, иначе е страшна набутвация.

# 16
  • зад кестените
  • Мнения: 792
И  на мен днес ми се обадиха с предложение  за бяла карта, но нямах възможност да говоря и отложихме разговора за друг ден!Заслужава ли си!
Аз също останах замислена от къде ми имат тел номер newsm78

# 17
  • Мнения: 14 901
И на мен ми се обадиха. Искаме да ви предложим ..... След като търпеливо изслушах презентацията, направо ми казаха, че утре ще ми я изпратят. Много се изненадах, защото не ме попитаха искам или не. Казах да не ми изпращат нищо, не желая да се възползвам от услугата.

# 18
  • Мнения: 2
И на мен вчера ми се обадиха с предложение за тази карта. Лошото е че вмомента наистина ми трябват едни 300лв.Ако правилно съм разбрала ако изтегля примерно 300лв.и ги върна до 5 то число другия месец не би трябвало да плащам каквито и да било лихви!? Вече ако не ги върна ясно че ще ми свалят кожата. Само не мога да разбера плащам ли някаква годишна такса или лихва. Четах им условията и гледах някаква главница от 50% близо. Ако може някой да ми го обясни.

# 19
  • София
  • Мнения: 38 210
Няма такси и лихви, ако си върнеш парите в срок.

# 20
  • Мнения: 38
Имах бяхла карта...силно подчертавам имаХ.В момента е на десетки парченца и изчезна безследно.Извинете ме ако съм малко груба обаче като тия няма такива некадърници.. казвам им картата ми е блокирана и те ми викат ама г-жо вие си държите старата карта във вас, пак им обеснявам старата ми карта е счупена и в момента си държа новата карта, която ми пратихте онзи ден.Та съответно мацката по телефона продължава - не вие си държите старата карта...доста време не ме бяха изкарвали извън нерви така.

# 21
  • Мнения: 2 014
Ти не им ли върна старата пластика? Да не се окаже да дължиш такса, т.е. глоба за невърната карта.

Последна редакция: чт, 08 дек 2016, 16:05 от kristinia

# 22
  • София
  • Мнения: 38 210
Във всички банки се връща старата пластика и даже в някои се подписват специални документи.
Така че не си мислете, че като е небанкова институция, може да хвърлите картата в коша.
Това все пак е Виза, тя си върви с процедурите и в това, че ви ги искат няма нищо лошо - това са правилата.

# 23
  • Мнения: 38
Ами не са ми я искали.Много добре знаеха, че старата пластика е в мен и не е изгубена, но и дума не са обелили, че ще си я искат..като не я искат няма как да им я върна на сила..Sad

# 24
  • Мнения: 7
zdraveite imam zapitvane vchera si poluchix bqlata karta koga moga da teglq ot neq

# 25
  • Мнения: 7
molq vi momicheta za otgovor neznam kakvo da pravq

# 26
  • Мнения: 38
До 3 дни след като си я получила би трябвало да можеш да теглиш.Или пък звънни на съпорта и ги попитай активна ли е.

# 27
  • Мнения: 1
И на мен ми се обадиха. Искаме да ви предложим ..... След като търпеливо изслушах презентацията, направо ми казаха, че утре ще ми я изпратят. Много се изненадах, защото не ме попитаха искам или не. Казах да не ми изпращат нищо, не желая да се възползвам от услугата.
как ще ви я изпратят?картата е поименна-ако не сте си дали имена на кого ще я издадат?или просто това сте чула от познати

# 28
  • Мнения: 4
А тази карта навсякъде в Европа ли може да се ползва или само в БГ ?!А в Америка ?

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте,
Реших да споделя и аз тук:

Точни са откъм изпълнение.
За хората, които обичат да говорят с точни сметки, споделям:
- имам Бяла карта за 500 лв
- тегля всичко от нея (разполагаема сума 0 лв)
- на 01.03.2017 получавам SMS, че трябва да внеса минимум 75 лв до 06.03.2017 и обща дължима сума е 513.14 лв
- на 07.03.2017 получавам SMS, че ми е начислена 2.50 лв на ден и на същия ден внасям 100 лв
- на 08.03.2017 получавам SMS, че картата е активна
- на 11.03.2017 тегля 20 лв и получавам SMS, че разполагаемата ми сума в картата е 15.76 лв
Не ги разбирам банковите неща. Това, което разбирам е, че за всеки внесени 100 лв, се удържат около 60 лв.
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт