Fragrancedirect.co.uk- 21!

  • 111 374
  • 509
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Благодаря, момичета, страхотни сте  Hug сега ще се регистрирам в КД шопинг. А там от офиса в София могат ли да се получават пратки или задължително трябва да пиша адрес на Еконт например, че нещо не ми стана ясно от сайта им.  Thinking

   Да, да, от офиса им, намиращ се в "Хаджи Димитър", си взимаш пратките. Peace Единственият им недостатък е, че не пращат уведомителен мейл, че пратката ти е пристигнала на UK адреса им; като дойде тук, в София, чак тогава ще получиш мейл, че можеш да си вземеш пакета. Именно затова и предпочетох да поръчам с GGBG. Peace

   Извинявам се на всички за off-topic-а. Blush

# 31
  • Мнения: 10
Здравейте, моля за помощ. Днес направих първата си поръчка в сайта и ми изпратиха ваучер за 15 лири намаление за следващата ми поръчка. Трябва да го попълня, иска ми да въведа пощенски код и да избера адрес, но като въведа кода си 6000 за Стара Загора ми пише да въведа валиден пощенски код ??!! Някой попълвал ли е такъв ваучер? Да не би да иска английски пощенски код, но след като правят доставка до България защо да не е валиден моя пощенски код ?

Последна редакция: чт, 06 ное 2014, 18:04 от mila_81

# 32
  • Мнения: 1 162
Здравейте, моля за помощ. Днес направих първата си поръчка в сайта и ми изпратиха ваучер за 15 лири намаление за следващата ми поръчка. Трябва да го попълня, иска ми да въведа пощенски код и да избера адрес, но като въведа кода си 6000 за Стара Загора ми пише да въведа валиден пощенски код ??!! Някой попълвал ли е такъв ваучер? Да не би да иска английски пощенски код, но след като правят доставка до България защо да не е валиден моя пощенски код ?

 това важи само за UK! те доставките ги правят за много страни, но този кешбек е само за англичаните.

# 33
  • Мнения: 10
А ако въведа адрес от Лондон, но после си използвам ваучера с поръчка до България, дали ще стане ?

# 34
  • Мнения: 109
Здравейте ,имам няколко въпроса, на които ще съм ви много благодарна ако ми отговорите.
Смятам да поръчам от сайта за първи път и нещата в кошницата ми са за около 100 паунда.
1.До България ми дава ,че не дължа сума за доставка.Това така ли е ?
2.Никой от промокодовете ,които намерих  не намалят сумата.Има ли активни в момента?
3.Четох ,че могат да се използват по 2 промокода .Има ли значение как се комбинират?
4.Какво означава написаното PAYPAL10-вид код ли е ,или се въвежда при плащане с пей пал.
Благодаря на всеки ,който ми разясни неяснотите . Hug

# 35
  • Мнения: 4 994
Katy_vall, За активни кодове и правилното им ползване виж първата страница на темата. Paypal10 ползвам, ако плащам с пейпал, тогава смъква 10% от общата сума. Не те съветвам да поръчващ неща за такава голяма сума до България без превозвач - аз бих разделила пратката или бих ползвала превозвач.

Mila_81, в повечето случаи, когато се въвежда английски адрес, има опция за попълване на ръка или да отбележиш, че адресът не е в Англия. Ако в този случай няма, бих те посъветвала да въведеш адрес на някой превозвач и после да поръчаш до тях. Не ползвай Гъбко или Габриели, защото техните адреси са до "Self storage", а някой друг. Със сигурност съм успявала с адрес на GGBG.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 158
Katy_vall ТУК предлагат код: £5 off Orders Over £50 at Fragrance Direct, валиден до 9-ти ноември. На мен ми даде VC8432ATMPT Няма да го използвам, не съм го пробвала, но предполагам, че всеки трябва да си изтегли.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Katy_vall, За активни кодове и правилното им ползване виж първата страница на темата. Paypal10 ползвам, ако плащам с пейпал, тогава смъква 10% от общата сума.

   Би ли пояснила какъв е този код за смъкване на 10%, при плащане с PayPal? newsm78 За пръв път чувам, но определено звучи интригуващо. Flutter При всяка поръчка, която се плаща с PayPal, ли може да бъде приложен (т.е. не само във FragranceDirect) и къде точно трябва да бъде въведен?

   Предварително благодаря!  bouquet

# 38
  • Мнения: 659
Katy_vall, За активни кодове и правилното им ползване виж първата страница на темата. Paypal10 ползвам, ако плащам с пейпал, тогава смъква 10% от общата сума.

   Би ли пояснила какъв е този код за смъкване на 10%, при плащане с PayPal? newsm78 За пръв път чувам, но определено звучи интригуващо. Flutter При всяка поръчка, която се плаща с PayPal, ли може да бъде приложен (т.е. не само във FragranceDirect) и къде точно трябва да бъде въведен?

   Предварително благодаря!  bouquet

За този сайт важи,от време на време го пускат,но сега не е валиден.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
   Ясно, благодаря!  bouquet Помислих, че за навсякъде важи. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 708
Има ли някой от Русе ,който ползва превозвач,да сподели кой е изгоден?

# 41
  • Мнения: 1
А тези очила имат ли защита http://www.fragrancedirect.co.uk/bourjois/bourjois-brown-sunglasses/invt/0052197 ?
 Hug
[/quote]

Нямат защита, но са доста хубави. Аз ги имам и си ги харесвам още Wink

# 42
  • Мнения: 387


Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 18:32 от bubeto 29

# 43
  • Мнения: 10
Здравейте, когато поръчката е направо до България по куриер ли ще пристигне или да следя по пощата?

# 44
  • Мнения: 142
Момичета, пуснах поръчка в петък и още седи "in progress".
Не бях поръчвала скоро...за колко време ги пускат Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт