Есента е тука в шарена премяна, ЮНСКАТА ни банда е все така засмяна - 6

  • 27 941
  • 718
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 501
Ние си направихме една бърза разходка и се прибрахме,дори вече се и наобядвахме.Студеният въздух води до голям глад  hahaha Хапна малкият мъж една лъжица тиква и като усети ,че не е мляко втората така я избръмча,че украси цялата стая с тиква,като хелоуинска украса,а мен отказа да продължа и бутнах млякото  Laughing Явно до годината няма да заместим ядене с това темпо  Crazy Взех едно кремче против студ,дано не се опъпчи от него.

# 616
  • Мнения: 64
Оф това мрачно време ще ме довърши...Имам аз следното питане- на кърма сме и малката акаше веднъж на ден дори през ден, но от миналия четвъртък ака постоянно и зелено. Пълни памперса предии след ядене и нощем дори. Да себезпокоя ли? В четвъртък сме на преглед но до тогава...имаме и хрема от доста време но с нашата кака на градина това си е неизбежно...

# 617
  • София
  • Мнения: 16 691
Вашите също ли държите в хладилника?
не.
аз шал също не слагам навън.
Днес тиквата с картоф се хареса доста повече от вчера Simple Smile

# 618
  • Мнения: 219
Аз слагам шал, но на вратлето, не пред устата Simple Smile

Online назарувам от Next. Идват за 3 дни директно до вратата. Някои от дрешките излизат доста изгодно Grinning

# 619
  • Мнения: 471
Грешният навик да слагаме шал пред устата на детето е може би най-сигурният начин да го разболеем. Дори и при силен студ не е хубаво да закривате устата на детето с шал. Дишането навлажнява шала, тъканта „замръзва“ и детето започва да диша през нея студен въздух, в който вече има и микроби. Децата, увивани по подобен начин, страдат от заболявания на дихателните пътища по-често от другите.Никога не съм слагала шал,нито на дъщеря ми,нито сега ще слагам на сина  Peace
И нашата педи е на това мнение. Никога не съм слагала шал върху устата на децата си.

Не сме започнали да се захранваме. Ники е само на кърма, наддава добре и реших да отложа захранването за началото на м. Декември (първоначално се бях настроила за началото-средата на м. Ноември).

Този уикенд бях болна, но с помощта на лимони, мед, чай и малко повече сън вече съм добре.

# 620
  • Мнения: 369
Гаги, аз го държа в хладилника, но използвам само ако има нужда. Дрешки съм поръчвала от чочкото и бебешки дрешки, доволна съм и от двата магазина.

Шал на устата не съм слагала и няма и да слагам. Аз даже на баткото спрях и да му слагам, че все го дърпаше.

Ние днес не искаме да спим. Само един час е спала и то навън.

# 621
  • Мнения: 1 175
Ванче не ви ли се разваля?
Kalio и аз мисля вече да сефтосам Некст щом идват толкова бързо  Mr. Green как са размерите, отговарят ли си на сантиметрите?
mam4e иначе не мажеш с нищо ли?
И Славянеца днес са го хванали бесните, спи му се като на спирач, ама пусти бяс не го свърта... дремна 30мин на гърда и това беше, дори сега като го изведох не мигна  ooooh! Хора в истински страх съм как ще се приспиваме като се отбие от гърдата  #Crazy

# 622
  • Мнения: 144
И аз не мислех да захранвам скоро, но напоследък от мерак експериментирам разни неща. Днес пробвах оризова каша от смлян в кафемелачката ориз. После смесено с кърма. Много редичко
Та тествах го. Доста по- приятно се получи от варианта с купено смляно оризово брашно.
И понеже ми хареса на вкус викам чакай да я пробвам...ей така...микроскопична доза...
Ии микроскопична, колко да е...Спрях се на 3тата лъжичка Crazy
На човечето му хареса, че ми се и хили, никак нямаше да ми откаже.
Но това няма да го броя баш за захранване.  Blush

# 623
  • София
  • Мнения: 16 691
Гаги, нищо му няма. Те и в МД да не мислиш, че в хладилник го съхраняват, а и честно казано, не знам да има такова изискване. Ако става въпрос за същия крем де, може да има разлика в съставките.
Иначе, аз не съм кърмила и 1 ден и ги приспивам 2 броя успешно и едновременно, така че има начин.
Впрочем сега е моментът да се учат бебоците да заспиват сами. Аз за момента само едната девойка съм научила Laughing

# 624
  • Мнения: 909
И аз съм много доволна от некст,поръчах един път от бгсайта им и дойдоха за 3 дена,но сега гледах за гащеризончета и тези които харесах нямаше нашите номера и се наложи да поръчам чрез посредник от английския им сайт и ми казаха , че след 2 седмици.Ами ще си чакам  Rolling Eyes
Момичета имам един въпрос - Задължително ли е бебето да навърши 6 месеца , за да купя номер 2 от АМ  или няма да е проблем ако остава 1-2 седмици до тогава?

# 625
  • София
  • Мнения: 16 691
От некст съм взимала веднъж, още преди да родя- хубави са нещата, но някои неща бяха от доста дебела материя, а ми трябваха за лятото. Иначе доставката беше за 2-3 дни.
Напоследък не пазарувам онлайн, нямам време да избирам и да се занимавам. По- лесно ми е на място, в магазина, поне преценявам на живо материи и размери.

# 626
  • Мнения: 501
Ние проблем за сега със заспиването нямаме,надявам се все така да е  Mr. Green Вечер си изпива млякото най-късно в 21-21:30 часа и хайде в леглото,завивам го,гася лампата и излизам от стаята.След 5-10 минути се е надупил и е заспал.Денем спи предимно в шезлонга,като го видя,че потърква очи и е изморен,го слагам в шезлонга и поклащам 2-3 пъти и е готов. Но така сме откакто сме си вкъщи.На ръце не е приспиван никога,нито сме го люляли ,пяли и т.н. тоест не знае за тези благинки и се надявам да не разбира  Joy Когато е буден се гушкаме,разнасяме,лигавим  Grinning

# 627
  • София
  • Мнения: 16 691
Някой изпробвал ли е метода на Глен Доман newsm78

# 628
  • Мнения: 224
Чилимура, защо не храниш  детето? Има здравословни проблеми от наднормено тегло ли? Grinning Между  другото все си мисля да ти кажа, че  както  я приспиш, така ще  търси  да се  приспи, ако  нещо   я  събуди.   Няма ли вариант да я люшкаш някъде, в количката, примерно?
И още  нещо, ако през деня храната не  им   е достигнала, компенсират с  нощното хранене. Мария като си цокне някоя и друга допълнителна порцийка през деня, си спи по-продължително през нощта.
Ми не, едра е като цяло, но не е дебела. Надава си екстра детето. Ама нали било добре уж да прескочат вече едното ядене, за това се пъна. Но от недоспиването, наистина не мога да взема адекватно решение. Не знам кое е правилно, а всеки различни неща казва. Принципно не ми се струва лошо да си яде на 3 часа и през нощта, но наистина да не би да го прави, защото така съм я свикнала да заспива.
Иначе през деня си и стига храната. Пампите са доволно напишкани и всичко там   Simple Smile
miglena_vl   привет. Децата ни са на една дата   Hug

# 629
  • Шумен
  • Мнения: 328
eccentric абсолютно на същото мнение съм за шала  Peace

Общи условия

Активация на акаунт