За"подарък"тази есен, СЕПТЕМВРИйчето на ясли тръгва-нека пътят му да бъде лесен!

  • 54 722
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 802
Стефис днес се прибрахме във Пуркерсдорф и що да видя в пощата, поздравителна картичка от кмета за рожденият ми ден писана с химикал!  Heart Eyes Heart Eyes Много готино ми стана!

Ехее .... ма много сте важни, цъ, цъ  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 184
Ей за това говоря Зайче- уважават си гражданите и си обичат децата(дори и на пришълците  Twisted Evil )

Днес ММ много ме изненада- първо отиде сам да пазарува, после се прибра с букет червени рози(любимите ми  Heart Eyes) и след това ми изключи прахосмучката, за да ми подаде чаша с питие и да ми каже наздраве и благодаря за Хриси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   А той е скаран с романтиката Wink

Снимковата част от РД мина и сега се гласим да сядаме на маса. Наздраве от нас и да не забравите да пиете по нещо за здравето на всички малки сладури  Hug
Наздраве  Heart Eyes

# 32
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Благодаря за пожеланията момичета за днеска.Ходих и всичко мина гладко,но него пак го нямаше,но беше оставил майка си в тях и още по-добре,че не искам да го виждам.Сега ще чакам да видя дали ще се сети,че има син и дали ще плаща издръжка или ще се разправяме в съда.
Честит рожден ден на Хриси на мама Стефи и на Ивчо на мама Рошли.Да са живи и здрави.
Ева,дано се освободи едно място и за Емма в градината.Аз също се молех да ми вземат Дени на ясла веднага след като се преместихме и стана.
Ооф,аз сега си мисля след 3 дни вкъщи,вторник пак със какъв ли рев ще тръгнем.

# 33
  • Мнения: 294
Честит рожден ден на Ивелин на мама Рошли и на Християна на мама Стефис   bouquet
Да са живи и здрави, много щастливи , много късмет и безгрижни игри !!!!




Данаека май нещата при вас са наистина сериозни и връщане назад няма  Sad Дано все пак да е за добро  Praynig

# 34
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Нубче,аз съм му обидена и ядосана,а и още повече,че ми посегна и не искам и да го виждам,а и явно той мен,защото сега е гузен и бяга.

# 35
  • Мнения: 217
Честит Рожден Ден на Хриси и Ивчо! Да бъдат живи и здрави, да имат прекрасно, незабравимо детство, изпълнено с много смях и бели  Mr. Green
Стефи, тортата е невероятна. Браво!  Laughing а твоят мъж, май се е открил наново в новата ви страна  Flutter

# 36
  • Мнения: 122
Честит рожден ден на Хриси!

Честито и на останалите рожденици, които минаха  тези дни!
Аз бях малко на гости  и нямах много достъп до нет. Сега имам да чета цели 7страници Shocked. Много сте били активни тези дни! В скоро време обаче ще наваксвам, че сега всичко ми е под пара. Стягам   се  за втората голяма дата в живота ми  Grinning. Лека вечер мацки  Wink

# 37
  • Мнения: 2 802
Честит рожден ден на малките принцеси на teta014 - Гергана  и chikci - Магдалена  Hug Hug Hug



Снощи да ви кажа пак ходихме до спешното  Mr. Green те там си ни познават вече като редовни клиенти  ooooh! Притесних се малкия, че прави пак ангина, но слава богу не  Praynig Имаше някакви бели "неща" но казаха, че вероятно от Бронхавоксона организми чистел бактериите и това не било онгина Shocked Гърлото не беше червено, сливиците не са надути и положението и добре ... за сега. Изписаха Тонзилотрен, сребърна вода и днес взех Гранофорин и го намазах  Whistling
Не знам дали ще тръгне на ясла във вторник  Tired

# 38
  • Мнения: 217
Честит рожден ден на Гери (на мама Тета) и Маги (на мама Чики). Бъдете живи и здрави, малки принцеси, растете умни, красиви, чаровни и много щастливи! Весел празник и много забавления на днешният ден!  nbirthday  Gift newsm67
Аз  да се оплача, Пламен вече е болен.  Close Водих днес Пламката на частен кабинет, да го прегледа педиатър. От вчера следобед е с Т, която не можем с ММ да измерим с точност, понеже малкият дявол все мърда. Т варира от 37,5 до 38,5, като няма смъкване. Днес на прегледа се видя, че има и червено гърло, носа запушен със обилна задна хрема (от вчера), но гърдите са чисти. Вчера и днес на обяд имаше рядко изхождане. За носа ни изписаха Макситрол + Назик Кидс. Питах педито, какво точно му има, а отговора беше "нещо вирусно". Иначе изписа Изорекс (Изопронизин), а ако не му падне Т до утре да почваме и АБ Зинат. Та въпросът ми е, вие бихте ли дали АБ и от кога? Педито ми каза, че мога веднага да го почна, мога и да изчакам, в предвид, че Пламката не е пил АБ до сега и последно е боледувал преди Великден. В шах съм, искам да се оправи, че и аз почвам работа, и не знам дори какви гимнастики ще мислим с ММ за гледането му  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Имах аз опасения, че няма да ни се размине самос тая задна хрема, която ту- отшумява, ту- се появява, ама... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 39
  • Мнения: 122
Здравейте момичета  Grinning! Днес настроението ми е особено приповдигнато ! Разбира се ,че има за какво - малкия дявол порасна. От едно ревящо бебенце се превърна в много сладко и чаровно дяволче. Да ми е жива и здрава милата, пък и ние покрай нея , а  всичко останало ще се нарежда . По случай празника ви черпя виртуално с нейните торти за празненството!  Да ви е сладко и дано и на вас да ви е хубав денят!
http://siska24.snimka.bg/children/nashite-deca-7.806653.34064063
 Фейт,  pocoloco1, благодаря  за пожеланията!
Бързо оздравяване на всички болни дечица  Hug!

# 40
  • София
  • Мнения: 58
Тета, да ти е жива и здрава малката принцеса  bouquet!
 Поколоко, не разбрах взима ли нещо за зачервеното гърло?

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Прибрахме се и ние от страхотния рожден ден на Ваянка на мама Сиси. newsm67
 newsm59 Честит рожден ден на Гери на мама Тета и на Маги на мама Чики.   ura
Да растат все така красиви малките принцеси,много здрави и лъчезарни.Щастливи и безгрижни да преодоляват всички трудности.Успех с тръгването на яслата.

П.П.Поколоко да се оправя бързо Плами и да се размине без АБ.
Аз съм си патила с Мишо с АБ - Зинат и никога не бих го дала на Ива-Мария освен ако не е написан на антибиогра.Когато и да ми го изписват винаги искам да ми предложат друг антибиотик.На Мишо все ми казваха изчакай и ако не се оправи почвай с АБ,и колкото пъти съм изчаквала винаги се е влошавал и не се разминаваше без АБ,че и пиеше по две опаковки.За това като свикнах да си познавам детето като се разболее какви са му симптомите и знаех кога мога да изчакам и кога не.Но трябва по не няколко сериозни разболявания за да се научи човек да преценя.Сега ми предстои същото и с Ива-Мария като тръгне на ясла, и дано опитът който имам ми помогне да реагирам по бързо и правилно при всяко разболяване.Иначе преди все се доверявах на лекарите,а в спешното съм попадала на некадърници които бих съдила,ако имах силите да се занимавам.

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 20:41 от taneva73

# 42
  • Мнения: 478
Честити рожденички  Маги и ГЕри!Да са здравички и послушнички! newsm59

Еее,Зайче,тоя кмет кърти направо,а в картичката да се беше сетил и някое евро за подарък да сложи hahaha Сериозно-евала,това е наистина голям жест от страна на община или там каквото се занимава с тези неща!

Болните да оздравяват!

Данаека,че се сетих,"твоя убавец" мъж ти,сети ли се да се обади за рд на детето,подарък нещо?

# 43
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Честит рожден ден на Хриси и Маги.Да са живи и здрави,много да радват всички и бързо свикване с яслата.
Ън,не се обади нито за рд,нито подарък прати,но за издръжката ще го гоня до край.И в този ред на мисли да питам-някой знае ли как се изчислява издръжката като пари?
Поколоко,Фейт,дано се оправят децата скоро.Фейт,според мен,ако е пак с хрема Плами във вторник е по-добре да изчакаш още малко и тогава да го пуснеш на ясла,защото не се знае там,ако се поти и ако отварят дали няма да се доразболее.

# 44
  • Мнения: 217
Пецата, нищо не изписа педито за гърло. Аз му давам Тонзилотрен когато сваря, че все нагъва нещо Пламен. Имам и Мукоплант, зор заман, че очаквам кашлица. Вторник, ще си го заведа, ако ми се отвори парашута, при нашето педи.
Ън, аз не посмях да попитам, че предполагам й е болна тема на Данаека, за ММ и отношението му към детето им. Абе прости хора колкото искаш. Възпитание се получава, а не дарява, така че ....може да е за добро, това което се е случило м/у тях.

Общи условия

Активация на акаунт