Профил

  • 7 145
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 159
Бих искала да изтрия профила си, може ли някой да ми каже как???
Хванах се как седя 2ч. и пиша неща, които хич не ме засягат, и изобщо се питам какво правя тук????
Моля, искам да се изтрия!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 559
   Няма как да изтриеш профила си, естествено. Не разбирам какъв точно ти е проблемът?

# 2
  • Мнения: 159
Да, разбрах, не че ми се вижда естествено. Ами начина е да си забравя паролата явно и да не се изкушавам да влизам. Мерси!

# 3
  • Мнения: 159
Модератор ако  може да изтрие темата!

# 4
  • Мнения: 159
  Няма как да изтриеш профила си, естествено. Не разбирам какъв точно ти е проблемът?

Проблема е, че си губя времето Simple Smile

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 15 559
   Ами, замисли се, ако всеки тръгне да си трие профила, и следователно, всички негови предишни мнения из темите изчезнат, дали би било логично... Wink

# 6
  • Мнения: 159
Е, то не е нужно да изчезват Simple Smile Ама така пак ще се сетя за паролата и пак ще си изгубя 2-3ч. някой път Simple Smile

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 15 559
   Помоли модераторите да ти замразят / блокират акаунта, в такъв случай. Peace Но не пиши тук, в темата, защото няма да го видят, а натисни опцията "Информирай модератор".

# 8
  • Мнения: 159
   Помоли модераторите да ти замразят / блокират акаунта, в такъв случай. Peace Но не пиши тук, в темата, защото няма да го видят, а натисни опцията "Информирай модератор".

Mersiii!

# 9
  • Мнения: 70
здравейте, имах профил VAPROS4ETO но не помня  имейла с който съм се регистрирала
 и  сега си направих нов, може ли да се направи нещо с ника? да се изтрие  или  да ми се припомни само мейла?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Имате ЛС

# 11
  • Мнения: 2
Искам да помоля ,ако  да ми се активира старият профил. Промених emаil, но съобщенията за нова активация са празни. Ще съм благодарна за съдействие по въпроса.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 801
Искам да помоля ,ако  да ми се активира старият профил. Промених emаil, но съобщенията за нова активация са празни. Ще съм благодарна за съдействие по въпроса.
Готово.

# 13
  • Мнения: 1
И аз имам същия проблем, реших да си сменя email и моите съобщения за активация са празни. Много Ви моля, ако може да ми активирате стария профил.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 801
И аз имам същия проблем, реших да си сменя email и моите съобщения за активация са празни. Много Ви моля, ако може да ми активирате стария профил.
Готово.

# 15
  • Мнения: 8

          Бих искала да си променя само името  в профила.Как да го направя? Например-от Такухи -на  Тити

# 16
  • София
  • Мнения: 39 801

          Бих искала да си променя само името  в профила.Как да го направя? Например-от Такухи -на  Тити
Профил -> Потребителски Настройки ->
Цитат
Име:
Това е екранното име, което другите потребители ще виждат.
-> "Промени профила"

# 17
  • Мнения: 1 751
Искам да си сменя паролата към профила.Как да го направя?

# 18
  • София
  • Мнения: 39 801
Искам да си сменя паролата към профила.Как да го направя?
"Профил" -> "Потребителски Настройки" -> "Избери парола: " -> "Потвърди паролата: " -> въвеждате текущата си парола и натискате "Промени профила"

# 19
  • Мнения: 77
Как се сменя потребителско име и парола?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
->Профил
->Настройки
->Вход и сигурност

# 21
  • Мнения: 77
Cry на мен такова нещо не излиза аз ли не го намирам.....?

# 22
  • Мнения: 36 004
През мобилната версия не можете да промените екранното име и паролата си. Минете на обикновената и ще намерите нужните Ви настройки.

# 23
  • Мнения: 77
Много благодаря.Ще пробвам от компютъра.Лек ден!

# 24
  • Мнения: 1 835
Здравейте, случайно видях в профила си, че регистрацията ми преди много години е с друг имейл, който вече не ползвам. Мога ли да ползвам новият си такъв?

# 25
  • Мнения: 6 324
Здравейте,
Както Ви писах и в писмото - промяната на имейл адреса е успешна.

# 26
  • Мнения: 120
как да скрия майла си ?като влезна в профила си,маила се вижда.мерси

# 27
  • Мнения: 36 004
Имейл адресът Ви е скрит. Виждате го Вие, модераторите и администраторите, останалите потребители - не.
Можете да се уверите, когато влезете в настройките на профила си:
Профил - Настройки - Вход и сигурност - има отметка пред "Скриване на имейл адреса"

# 28
  • Мнения: 9
Моля профилът ми да бъде закрит ,за да си направя регистрацията отново ,а не чрез ФБ.

# 29
  • София
  • Мнения: 39 801
Оттеглете съгласията си.

# 30
  • Мнения: 9
Не става! Дава ми грешна парола,а аз изобщо не съм писала парола,защото се логнах с фб профила си !

# 31
  • Мнения: 36 004
Проверете имейла, с който сте регистрирана във фейскбук, респективно тук. Трябва да сте получила писмо с парола при регистрацията си. Ако нямате писмо във входящата си кутия, проверете и в папката със спам.

# 32
  • Мнения: 9
Отново не се получава! Отново ми дава ,че паролата е грешна !

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Готово е.

Общи условия

Активация на акаунт