ДНЕС МИ Е МЪЧНО, ЗАЩОТО...17 ТЕМА

  • 110 051
  • 113
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 063
Татко почина . Мъчно ми е. Не си казахме много неща...

# 46
  • Мнения: 16
моите съболезнования  Sadзнам че ти е трудно но трябва да бъдеш силна знай че той винаги ще е с теб .нека да почива в мир  Flowers Rose

# 47
  • Мнения: 3 637
Татко почина . Мъчно ми е. Не си казахме много неща...
съжалявам,но може би и сега ,ако му ги кажеш,аз си мисля че би те чул  Peace Hug

# 48
  • Мнения: 85
Феята с тъмносините коси и сега да му кажеш нещата които искаш ще те чуе.Моите съболезнования!

# 49
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Прави са момичетата. Направи го ако искаш. Ще ти олекне мъничко.
Мир на душата му.

# 50
  • Мнения: 2 063
Благодаря ви за милите думи.Може би наистина душата му е наоколо, до 40-те дни...И го сънувах няколко пъти, казва нещо, но не разбирам какво.
Извинете ме, всяка от вас си има мъка...

# 51
  • Мнения: 2 494
Благодаря ви за милите думи.Може би наистина душата му е наоколо, до 40-те дни...И го сънувах няколко пъти, казва нещо, но не разбирам какво.
Извинете ме, всяка от вас си има мъка...

Hug Hug затова е тази тема, споделяй, ако поне малко ти олекне всяка от нас ще се радва за теб   bouquet тъжа и плача за всяка загуба и се опитвам да вярвам, че ТЕ са на по-добро място......Cry

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Здравейте ,момичета..
Не съм писала тук от много време.Миналата година Вие бяхте тези които ми помогнаха да преодолея загубата на първото си бебче.Не можах даже да го видя на видеозон-така и не стигнахме до там, а сега трябваше да сме на 2 месеца вече и да си гукаме сладичко   Cry Но......съдба.Мама правилно ми каза"Господ си знае работата" и  е така,мили момичета.Мъжът който си мислих,че ме обича и иска да е с мен ме остави да се оправям в най-тежкия момент от живота си.Честно казано мога само да съм му благодарна.Така разбрах,че не е за мен и така срещнах любовта на живота си.Но дори и след време все още си ме боли от загубата,страхувам се един ден да не преживея същото като преди,но сама си казвам,че трябва да съм смела и позитивна.
Съчувствам на всички ви,които сте изгубили някой.Болката не минава-свикваш,че няма да видиш този човек докато си жив,но винаги имам моменти когато боли по-силно и когато боли малко по-поносимо..........но боли.
Радвам се и съм благодарна,че Ви има на този свят  bouquet-прекрасните и силни жени,които въпреки собствената си болка, успяват да подкрепят и другите в най-тежките им мигове.  bouquet  bouquet
Благодаря ви още веднъж,обичам ви и ви пожелавам само прекрасни и щастливи мигове занапред. Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 714

Феята с тъмносините коси,съжалявам за загубата на твоя татко!Прегръщам те!

# 54
  • Мнения: 714
Мъчно ми е ,защото не мога да занеса тортата за 5–я рожден ден на моята малка Марта на небето!Обичам те,мила моя,идвай по-често в съня ми....

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 038
Задушница е. Аз съм далеч от гробовете на обичните ми хора. Досега това ми носеше успокоение- да отида при тях, да поседя на гроба и да поплача. Сега ми остава само да се свия някъде и да си поплача за тях. Непрежалимите. Да почиват в мир!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 941
Задушница е. Аз съм далеч от гробовете на обичните ми хора. Досега това ми носеше успокоение- да отида при тях, да поседя на гроба и да поплача. Сега ми остава само да се свия някъде и да си поплача за тях. Непрежалимите. Да почиват в мир!
Тарталетка, където и да си - те ще са около теб. Hug

# 57
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
И... Вчера се навършиха 2 години от загубата на моя съпруг.

Тъжно и празно е. Много празно...

# 58
  • Мнения: 3 166
Мари, Sad кога минаха две години...
Силна прегръдка, приятелче! Hug

# 59
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Благодаря ти, приятелче. Отминаха, изминаха, отлетяха... И съм много много сама... Без него  всичко е нищо.

Скрит текст:
Намери ме във фейса. Аз не мога...

Общи условия

Активация на акаунт