Булките на Пловдив

  • 162 577
  • 498
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 669
Още един глас за Красимира Петкова.

# 316
# 317
  • UK
  • Мнения: 200
Благодаря момичета, супер сте! Purple Heart

# 318
  • Мнения: 2 725
Момичета, срещаме затруднения да намерим място за нашата сватба за 60 човека. Помагайте

# 319
  • Мнения: 1 669
За малка сватба - Резиденция Стария град (Петър |).

# 320
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Нашата беше в Ресторант "Авокадо" на хотел Плаза. Имат и по-малка зала с градина, има и по-голяма . Всичко там беше супер.

# 321
  • Мнения: X
Нашата беше в Ресторант "Авокадо" на хотел Плаза. Имат и по-малка зала с градина, има и по-голяма . Всичко там беше супер.
Това е зад магазин Алати, нали?

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Да, точно там е Simple Smile

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Някой с мнение за фотограф Стоян Гергински?
https://www.gerginski.net/work/%d1%81%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b1%d0 … 1%84%d0%b8%d1%8f/

# 324
  • Мнения: 8

Аз не съм го капарирала още, но се запознах с него на едно сватбено изложение и той ми направи страхотно впечатление - едни вълни на доброта те заливат просто като си говориш с него. Много подробно ни обясни всичко, много предразполагащ, а аз принципно много се притеснявам хора да ме снимат. Разгледах му работата на място и има нелош продукт, но просто като личност тотално те заразява с позитивизъм, че всичко ще се получи добре. Само затова бих си го избрала, макар че съм адски впечатлена и от работата на Денис Василев - темата на всичките му снимки ми е просто любов Heart

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 19:15 от Flowerish10

# 325
  • Мнения: 8
Извинявам се за спама, но аз имам малко по-различен въпрос - какво мислите за Декемврийска сватба? Случва се така, че имаме много пътуващи гости из света, които ще могат да са си тук покрай коледа, пък са ни важни. А и се сгодихме тогава и искахме да е на същата дата. Да, наясно съм, че няма да имаме църковен ритуал - не ме притеснява - и без това ми става лошо в църквите. Но ме притесняват други неща като променливото време - прегледах прогнозите за времето за минали години - варират между 2 градуса и 20 градуса, не знам как ще станат и самите снимки - няма да има сняг сигурно, но ако пък вземе да е мрачно? Ако е супер студ? Няма ли да повлияе на самата сватба? Къде да намеря хубаво място за изнесен ритуал? Правят ли се изобщо декемврийски сватби? Тъмна индия ми е, защото съм била само на две сватби през целия си живот и не знам нищо. Пък си има плюсове - представям си камина, борови клонки, шишарки, едно коледно, уютно..

# 326
  • София
  • Мнения: 22 887
Чувала съм за декемврийски сватби, но не и за изнесени ритуали тогава.
 Иначе най-голямото ви предимство е, че ще имате голям избор за дж, фотограф, ресторант и т.н. Времето е толкова непредвидимо вече, че никой не може да прогнозира какво ще е. По принцип не виждам нищо лошо да си направите сватбата тогава, щом ще е по-удобно за всички. Simple Smile

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Flowerish10, благодаря ти. И на мен много ми допадна отношението му Simple Smile

Някой женил ли се е в Св. Неделя? Църквата ни е доста удобна, а е и близо до Стария град.

# 328
  • Мнения: 8
Друг въпрос от моя страна - Виждам, че Мавруда са отворили закрит ресторант в края на 2019, някой вече да има впечатления? - https://mavruda.com/bg_BG/mavruda-secret-garden-plovdiv/

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Друг въпрос от моя страна - Виждам, че Мавруда са отворили закрит ресторант в края на 2019, някой вече да има впечатления? - https://mavruda.com/bg_BG/mavruda-secret-garden-plovdiv/
Аз не съм ходила там, но чувам добри отзиви. Мъжа ми е фотограф и тази година ще има няколко сватби които ще снима там, доста търсено място е. Поне на снимките изглежда доста стилно и добо място. Остава да попаднеш на някой който вече е бил там и да си каже мнението

Общи условия

Активация на акаунт