Булките на Пловдив

  • 162 532
  • 498
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Здравейте ,за сватбен ресторант в Пловдив ,препоръчвам Ресторант Буено,интериора е доста екзотичен ,менюто им е много интересно и вкусно,куверта ни бе 24 лв. и останахме много доволни от нашият празник в Буено ! 1dating

# 31
  • Мнения: 2 170
Здравейте ,за сватбен ресторант в Пловдив ,препоръчвам Ресторант Буено,интериора е доста екзотичен ,менюто им е много интересно и вкусно,куверта ни бе 24 лв. и останахме много доволни от нашият празник в Буено ! 1dating

здравей,

може ли да питам, колко хора сте били, може ли като цяло да споделиш как мина деня ви Simple Smile  Peace Peace

# 32
  • Мнения: 6
Здравейте.За мен най-добрите места за сватба са Ленинград и Виенски павилион.Датата която искахме за май месец 2015беше заета и си резервирахма Виенски павилион.Много съм щастливааа Simple Smile

На мен ми предстои сватба догодина и сме се спрели на Виенски павилион. Може ли да споделиш как мина, не съм била на сватба там досега. Как варират кувертите там ?

# 33
  • Мнения: 270
Вчера, 13.09.2015 г., бяхме на сватба във Виенски павильон. Останахме много разочаровани и същевременно доволни, че запазихме Амбасадор за нашата сватба. При 120 човека гости, помещението изглеждаше празно, много празно. Храната като цяло беше малко и не беше най-вкусната, така да се каже. Иначе който го интересуват цените на кувертите, за виенския павильон и Санкт Петербург условията са еднакви - кувертите тръгват от 39 лева,  задължително от тях 9 лева са алкохол от ресторанта, 1 лев на човек за внасяне на алкохол, след 23:30 часа - 100 лева на час овъртайм, нямате право да внасяте торта от другаде и стандартно 500 лева капаро, за да ви запазят датата.

# 34
  • Мнения: 230
Привет на всички! Нашата сватба беше на 1 май 2015г. Понеже бяхме доста хора, се доверихме на ресторант "ФЕМИЛИ". Ако някой има нужда мога да помогна с информация относно църковния брак, както и с други неща около организацията на събитието вълнуващо бъдещите булки. Весел ден!

# 35
  • Мнения: 93
Вчера, 13.09.2015 г., бяхме на сватба във Виенски павильон. Останахме много разочаровани и същевременно доволни, че запазихме Амбасадор за нашата сватба. При 120 човека гости, помещението изглеждаше празно, много празно. Храната като цяло беше малко и не беше най-вкусната, така да се каже. Иначе който го интересуват цените на кувертите, за виенския павильон и Санкт Петербург условията са еднакви - кувертите тръгват от 39 лева,  задължително от тях 9 лева са алкохол от ресторанта, 1 лев на човек за внасяне на алкохол, след 23:30 часа - 100 лева на час овъртайм, нямате право да внасяте торта от другаде и стандартно 500 лева капаро, за да ви запазят датата.

Помещението е за големи сватби и е нормално да изглежда леко пусто и голямо, кувертите в Ленинград не тръгват от 39лв  Wink не знам какво сте гледали или кой ви го е казал, но на нас ни предстои сватба там и имам примерни куверти, които може да ги комбинирам и сама да си направя менюто и цената. 2ро Почти навсякъде има такси за алкохол, 3то - във всички хотели има овъртайм  Wink

# 36
  • Мнения: 15
Привет!
По-малко от година по-късно,пиша за да споделя вече впечатления след сватбата.
В крайна сметка бяхме в Кадифе,увеличихме бройката-148 човека-МОМИЧЕТА БЕШЕ СУПЕР!!!
Толкова сме доволни от персонала-всичко ,което говорихме с управителя беше така и накрая на вечерта!:)
Вкарахме си освен благата ракийка на вече свекър ми Simple Smile и допълнително алкохол-ТАКСИ НЯМАШЕ,вкарахме си мезета,които те нарязаха там на място,ядки.
Относно храната-понеже родата на мъжа ми са от по-ящните Simple Smile ,и гурме порциите,които се предлагат на много места ,нямаше как да им са достатъчни като количество-свинското бон филе беше уникално,огромно като количество и много ,много вкусно!Имахме желание /претенцийка/ относно соса-искахме такъв с кедрови ядки,който не предлагат -НАПРАВИХА НИ ГО!Салатата-комбинирана-богата и красива!
Топлото предястие бе класика-палачинка с пилешко месо- Simple Smile
Украсата за която имах много притеснения,като всяка бъдеща булка-не желаех да ангажирам агенция,....най-вече заради цената на услугите,които предлагат!
От ресторанта ми предложиха да си избера украса от техните-12-13 цвята-доста богат избор-много изненадана останах,....така-за 250лева Simple Smile Simple Smile Simple Smile ми украсиха ресторанта от-до!Изнесен ритуал,арка,маса за тортата,сватбената маса,бяло платно с менче,такива стойки отстрани...които се слагат с цветя...не се сещам,как им е името-цветята бяха от тях-изкуствени-отново в тази цена,абе направо уцелихме джакпота-в последствие разбрах,че ресторанта работи за украсите с сватбена агенция-Тиара ,...момичето беше,много мило,всичко което исках го направи-пак да кажа за- 250-те лева Simple Smile
От тук по препоръка от едно от момичетата си  намерихме и фотографа-много готино момче,талантливо и с...доста по-модерно виждане за сватбената фотосесия от повечето му колеги тук в града с които се видях ...цената  също беше повече от приемлива-Денис  се казва момчето!Мисля че Василев му беше фамилията,но да не подведа някой,ако Ви интересува ще проверя за фамилията.
Видеото ни бе едно   момче от Хасково,цената за това,което получихме бе-просто уникално-Павел...някой си Simple Smile!
Диджеят ми го препоръчаха от ресторанта и след среща с него го избрахме-Николай се казваше-мнго добре ни водеше ритуалите!
Абе по-подробно не можех да опиша всичко Simple Smile
Силно се надявам да съм полезна!
Съветвам всички ,които сте писали за ресторанта,който сте си избрали,да давате по-подробни впечатления след като мине сватбения ден...,така ще сме по-полезни за всички бъдещи булки!

# 37
  • Мнения: 8
Здравейте, драги дами!

И на нас ми предстои сватба другата година и не можем да се решим къде точно да е. Проблемът най-вече е, че живеем в чужбина и основно по мнение на хора + някоя снимка бихме могли да решим къде да е. Та се реших, че тук е добро място да споделя и потърся мнение! Simple Smile

Почти се бяхме решили на Империал + бална зала, но днес родителите на годеника ми отидоха да го видят и някак не бяха във възторг. Sad Вариант е и в Санкт Петербург, но ние ще сме около 100-120 човека, и се притеснявам, че ще изглежда твърде празно, да не говорим, че с басейните отпред ....
Сега обмисляме и Landmark на гребната база, т.к. е нов и има страхотна гледка + градина, приятен ресторант, но като гледам има смесени мнение за залата. Основното притеснения е, че е дълга и тясна, както и изглежда по малкото снимки в интернет. Приветсвам всякакви мнения и препоръки!

Благодаря предварително за помощта!!!

# 38
  • Мнения: 270
За Landmark съм чувала само хубави отзиви, но там цената на кувертите започва от 55 лева. Мисля че и капацитетът им е за по-малко хора, вие може и като места да се съберете, но да не ви е тясно. За тази бройка Санкт Петербург и Виенският павилион, където условията са еднакви, наистина ще изглеждате празно, особено в Панаира. Иначе щом и от Империал не сте доволни, аз лично мога да ви препоръчам ресторант Амбасадор на хотел Тримонциум. Интериорът там е в бяло, което предразполага всякакви цветове за украса, има обособен дансинг, кувертите започват от 35 лева, а момичетата, които отговарят за сватбените тържества са много мили и отзивчиви.
Друг вариант ви е малката зала в Новотела, но на мен там условията не ми харесаха.

# 39
  • Мнения: 8
Благодаря, Далия, за бързия отговор!

За Landmark - да цената е по-висока със сигурност и това не помага в избора. За сметка на това пък хотела страшно много ми харесва, единствено залата може да е твърде дълга и тясна. А да имаш представа как е храната и обслужването? Simple Smile Направо си ми спасител да знаеш! 

Ще разгледам Амбасадор още веднъж със сигурност! Като гледам тук има само добри отзиви за тази зала. Аз не съм от Пловдив, а годеникът ми е, и затова и много не ги знам как изглеждата хотелите, освен от вън и то само от тях.

Много благодарности още веднъж! Simple Smile

# 40
  • Мнения: 270
Сега като ме питаш за храната, се сещам че приятелите ми, които бяха гости там, останаха крайно разочаровани. Имало е някакво меню като от мастър шеф, но вкусът нещо не им се получил. Вариант е някой твой познат или най-добре годеникът ти, да отидат там на вечеря и да поръчат различни неща, за да опитат храната.

# 41
  • Мнения: 8
Мерси много! Simple Smile Ще пробваме определено, но като гледам нещата не клонят много в полза на Ландмарк.

# 42
  • Мнения: 8
(Зададох въпросът в общата тема за сватби тази година, но за всеки случай го публикувам и тук  Simple Smile )

Най-накрая харесахме хотел и сме почти финално решили, че ще сме в Санкт Петербург. Малко съм притеснена за броя гости, но мисля че като цяло ще е добре!  Praynig
Иии решихме, че ще даваме капаро, но ресторанта още не ни е дал предварително споразумение (договор), в което да са описани подробно ангажиментите, които хотелът поема с точен ценови разпис, а също и нашите към него. Когато попитахме за такъв, абсолютно игнорираха въпроса (поне за момента).

Някой да има опит с ресторанта и да знае дали като цяло подписват договор? Или да сте чували за проблеми около промени на цени и т.н. ? Всякаква информация по върпоса ще е от помощ!!!
 

# 43
  • Мнения: 62
(Зададох въпросът в общата тема за сватби тази година, но за всеки случай го публикувам и тук  Simple Smile )

Най-накрая харесахме хотел и сме почти финално решили, че ще сме в Санкт Петербург. Малко съм притеснена за броя гости, но мисля че като цяло ще е добре!  Praynig
Иии решихме, че ще даваме капаро, но ресторанта още не ни е дал предварително споразумение (договор), в което да са описани подробно ангажиментите, които хотелът поема с точен ценови разпис, а също и нашите към него. Когато попитахме за такъв, абсолютно игнорираха въпроса (поне за момента).

Някой да има опит с ресторанта и да знае дали като цяло подписват договор? Или да сте чували за проблеми около промени на цени и т.н. ? Всякаква информация по върпоса ще е от помощ!!!
 

Здравей,
И нашата сватба ще бъде там през май. Ние дадохме капаро и ти издават касова бележка, като те записват в някаква книга. Доколкото знам нямат практика да правят договори, а и силно се съмнявам повечето ресторанти да се ангажират с такъв, въпреки , че е нормално. Като дадеш капаро ти дават примерни менюта и ти трябва да си избереш. Няколко седмици преди сватбата отново отиваш там, пробваш менюто и искат предплата 50 %. Това е, не мисля, че трябва да се притесняваш, че няма договор.
Поздрави Simple Smile

# 44
  • Мнения: 38
Нашата сватба беше в Амбасадор през Октомври. Старият Тримонциум има особен чар, местоположението е невероятно,със сигурност гостите Ви, които не са от Пловдив ще бъдат впечатлени. Единствено не ми хареса храната, очаквах много повече като вкус, поднасяне. Успех в подготовката! Ние също дистанционно си подготвихме сватбата, дори без помощта на родители.

Общи условия

Активация на акаунт