Фигурно пързаляне - тема не първа

  • 75 535
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Мда Venyan . Нейсе. Само че от  французина дето "притежава " френската федерация не съм и очаквала друго да реши за Масо. Голямо д...е .  Пападакис- Цицерон с треньора им се местят в Канада да тренират. Треньора на Масо-Попова се мести да работи в Швейцария. .... изобщо далече от френския шеф
Не помня миналото лято така ли беше , да се засичат като дати The Ice  и Artistry on Ice.

# 46
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Kevin Reynolds
Николь Госвияни  и ТАТ
Обзора на The Ice от let's talk  Simple Smile
Капелини-Ланоте при Зуева
Томаш Вернер
Джони- Hao Zhang и на самата гала  и статия с начална снимка на този знамeнит дует
AOI 2014  2  Zijun LI- Han Yan

Последна редакция: вт, 29 юли 2014, 15:10 от Шошулчо

# 47
# 48
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Орсър умее да дава интервюта  Grinning. Дано предлаганата The Mental Training програма от него помогне на повече от ползващите я. На много от състезателите "куца" именно това.

Christopher Dean ще гледаме още с 2 нови програми.
Новини от ледените полета в Детройт 1 и 2
Още един туб канал с качени повече записи от AOI 2014 - https://www.youtube.com/user/diddidsldh/videos

# 49
  • София
  • Мнения: 179
Новите програми вече не са тайна (съжалявам, ако нещо се повтаря)
Еладж Балде - This is a man's world
Сотникова - модерен лебед
Макс Аарън ще ми е интерес с Footloose може да се получи, а и Гладиатор ще му отива
Волосожар и Транков си залагат на Морозов - Indian music, "Dracula/"Van Helsing"

# 50
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Аарън някак си наистина имаше кофти сезон а и нещо не можах да му простя посягането към Кармен в хореографията , която имаше  Thinking. Гладиатора със сигурност е за него.
Фло
Ама така от сърце ми се иска да се мотивират силно и Фло, и Хави и Михал. Някак си тези тримцата имат сходни проблеми и те са в самите тях. Дано вече са натрупали най-вече повече житейски опит и ментално зреене.
Чета че Робин ще консултира/помага на две от юнорските двойки в групата на Мозер.
Индийския танц ми звучи интересно но и  Thinking. Зуевския е шедьовър за мен и ме съмнява Морозов.
Обаче ясно че съм абсолютно еднакво настроена към всички нови програми  Grinning.
Значи лебеда на Аделина става състезателна програма. Очаквах го. От трите ѝ нови показателни тази и на мен ми се стори като най-вероятна нова състезателна.

# 51
  • Мнения: 9 144
Женката сериозно почва да ме ядосва, толкова ли няма какво да направи с живота си тоя човек  Tired
http://itar-tass.com/sport/1356066

# 52
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Нат-Фаб

За Плюша мнението ми постепенно се избистри минавайки през няколко варианта. Свалям му шапка за спортния дух и хъс. Но когато се състезава в конкретна държавна/ федерация  система , където се пречка де факто, вече и на мен ми пречи от този момент нататък. Иначе извън това няма проблем да състезава дори, стига да е на равно с останалите състезатели.

# 53
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Интервюта с млади надежди:
Евгения Медведева
Серафима Саханович
Ivett Tóth
И трите бяха на световното юношеско тази календарна година.
И по нещо от по-познатите:
Kurt Browning - twenty years a pro and still going strong
Zoueva grooming new generation of ice dancers
Юко-Саша нова кратка програма
Артур Гачинский
Меньшов
На този клип пресконференция от Artistry on Ice   2   3   4
1  клип от телевизионното излъчване на Artistry on Ice- Guangzhou  Mr. Green не виждам разлика от любителските фенски записи  Whistling Теса-Скот   2
Очаквах повече тв записи в тубата вече а то ....

The Ice от Нагано. Този път Мао-Джефри е със звук, да не повярва човек  ooooh!.

Последна редакция: вт, 05 авг 2014, 15:46 от Шошулчо

# 54
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Интервю с Адьян Питкеев.
Малко цитати на Валентина Маркей
Забавление на пресконференцията на AOI в Guangzhou

# 55
# 56
  • Мнения: 9 144


Това ще е уникален експеримент, с нетърпение ще чакам да ги видя.

# 57
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Мда, тъпрение само и всички ще видим, само да са здрави.
Малко четива:
10 вещей, которые могут испортить внешний вид фигуриста
Сложности вращения
Maxim Marinin-  добро интервю.
Клипове с изпълнения от Asian Open Figure Skating Trophy 2014 има из тубата. Погледнах няколко за разхлаждане в жегата  Laughing. Шома Уно пораснал, опитва и четворен. Корейските фигуристи се стараят, видях хореото от Ламбиел при тях. Обаче са като  copy-paste , липсва им индивидуалност.

# 58
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Утре започва гран-при серията на юношите.
Лина Федорова – Максим Мирошкин
Ирина Жук- Александр Свинин
Zhiganshina and Gazsi dance into new directions
The Ice качен на официалния туб канал. Удачна комбинация на Meité и Мура и самата Мае, Ковтун
От гала в Италия записи 1   2

# 59

Общи условия

Активация на акаунт