Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 321 935
  • 2 284
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 14 715
Може на клипове,а може и на заключен екран. Първо спира,но като натиснеш плей си тръгва пак.
Като си на самата песен горе в дясно има плюс. Цъкаш го и ти отваря плейлисти или ако нямаш още,си правиш.

# 1 636
  • Мнения: 756
За съжаление съм направила всичко това. Тези Ксиоми не са ми ясни, но номера го няма никъде. Не зная какво ще правя. Много ви благодаря, че се отзовахте!
Ако поискате разпечатка от оператора Ви? Там би трябвало да го има.

# 1 637
  • Мнения: 128
Здравейте, записвам се в темата.За страстните почитатели, като мен на диетите е това приложение, което ползвам от скоро.
https://apps.apple.com/bg/app/90-day-diet-weight-loss-app/id1459684896
Минуса е, че е само за iOS.

Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 19:59 от Giorgana

# 1 638
  • София
  • Мнения: 1 354
Имам следното питане. Имам подозрения, че човекът, с когото чатя в whatsapp, е изтрил постовете си с опция "delete for me" или може би е изтрил целия чат.  При мен няма промяна в изгледа. Как мога да съм сигурна дали е така?

# 1 639
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Имам следното питане. Имам подозрения, че човекът, с когото чатя в whatsapp, е изтрил постовете си с опция "delete for me" или може би е изтрил целия чат.  При мен няма промяна в изгледа. Как мога да съм сигурна дали е така?
Няма как да повлияете на неговите/нейните настройки и устройство. Всеки има индивидуално устройство и сам определя какво да вижда или не вижда.

# 1 640
  • Мнения: 19 686
Може да си е изтрил целия чат, да.

# 1 641
  • София
  • Мнения: 1 354
А мога ли да разбера дали ме е блокирал? В смисъл, аз изпращам съобщения, но те си стоят със статус "получени, непрочетени"...

# 1 642
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
А мога ли да разбера дали ме е блокирал? В смисъл, аз изпращам съобщения, но те си стоят със статус "получени, непрочетени"...
Обичайно така става, когато е блокиран контакта. Получателя дори не ги вижда, защото изпращача е в листата на блокираните.

# 1 643
  • Мнения: 6 230
А мога ли да разбера дали ме е блокирал? В смисъл, аз изпращам съобщения, но те си стоят със статус "получени, непрочетени"...
Ако си блокирана, ще виждаш само един сив знак ☑ ( = съобщението е изпратено, но не е доставено), а не двоен ☑☑ (= съобщението е изпратено и доставено). Ако виждаш два сиви знака, има два варианта: или човекът получава и по някаква причина не чете съобщенията ти (все пак би могъл да ги чете на привю), или е сменил настройките си за прайвъси. Но с две сиви чертички не си блокирана.
Имам приятели с такива настройки на прайвъси да не се визуализират никога двете сини чертички. Чатим, отговарят ми, не сме скарани Grinning, но съобщенията си остават в сиво. Въпрос на настройки, така са решили. Други пък си крият дата и час на последен достъп, вижда се само ако са онлайн в конкретния момент, иначе не пише нищо.

# 1 644
  • Мнения: 2 956
Здравейте.Знаете ли някое надеждно приложение с което да си прехвърля приложенията от телефона на картата?

# 1 645
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Здравейте Simple Smile, незнам дали тук е подходящо, но не намерих друга по-подходяща тема. Става въпрос за играта Candy Crush Saga, тъй като имам желание да се връщам и да играя някои нива пак имали начин това да става бързо и лесно или направо на нивото, коено искам, а не да въртя по екрана и така до конкретното ниво?

И още едно въпросче кое приложение ще ми препоръчате подобно на Aviary, защото то вече не е актуално, а пък други които съм свалила са доста да кажем трудни за използване

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 09:09 от *Padme*

# 1 646
  • Бургас
  • Мнения: 6 843
Здравейте.Знаете ли някое надеждно приложение с което да си прехвърля приложенията от телефона на картата?

А това с каква цел е? Да пестиш място?

# 1 647
  • Мнения: 2 956
Здравейте.Знаете ли някое надеждно приложение с което да си прехвърля приложенията от телефона на картата?

А това с каква цел е? Да пестиш място?

Телефона ми инсталира всички приложения на самото устройство, без опция да ги прехвърля на картата и съответно вече нямам никакво място, дори не мога да ги актуализирам.Наюерих едно приложение за прехвърляне, но не знам до колко е надеждно.

# 1 648
  • Бургас
  • Мнения: 6 843
Старите телефони имаха такава опция. Новите нямат. Можете да пробвата да го поизчистите от временни файлове, кешове и подобни ненужни. Също вижте снимките от камерата ви къде се пазят. Ако са в телефона можете да ги прехвърлите в картата и така да освободите място. Но по принцип не е много желателно да си прехвърляте приложенията, защото така може някои функционалности да спрат да работят. Като известията например. Също не е много щадящо за самата карта.

# 1 649
  • София
  • Мнения: 8 072
Снимките нали се пазят в облак, могат да се изтрият от телефона. Те заемат много място. Или да се прехвърлят на компютър.
Ако имаш Фейсбук, може да си изтеглиш Facebook lite, заема много по-малко място. Вчера видях, че обикновеното приложение заема 1 GB място.

Общи условия

Активация на акаунт