Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 321 923
  • 2 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 035
И аз да се разпиша:
- Fаcebook и месинджъра му
- Whatsapp
- Spotify
- HD Widget, заради времето
- Менструален календар
- Aviary - за обработка на снимки, мнооооооооого филтри, много опции, чудесна
- 2048
- Clean master
- Sygic - навигация
- Софбус 24 - кога идва автобуса, трамвая, тролея
- 9gag
- Gmail
Това са. Платените съм си ги свалила по пиратския начин. За сметка на това плащам по 5 евро за музиката на месец  Laughing

Последна редакция: ср, 25 юни 2014, 20:14 от blackisback

# 46
  • Мнения: 66
много готина темичка Simple Smile ето още някои :

SMS Parking - за паркиране

Taxi Bulgaria - за таксита - много е удобна директно набираш номера на такси компанията

Bankomati -за банкомати наблизо

аз съм си свалила и разни речници на английски Simple Smile

# 47
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Споделяйте и игрите, че нещо ми омръзнаха моите.
Много полезна тема! Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 3 824
За камсканера - има ли нещо подобно, което да разпознава български?

# 49
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
За камсканера - има ли нещо подобно, което да разпознава български?

В смисъл?  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 3 824
Свалих едно нещо към него, което разпознава текст (разчита текста от снимката), само че нямаше български сред езиците, които разпознава.

Има ли плъгин за него или друга подобна програма, която може да превърне снимка в текстов документ и да разбира кирилица?

Последна редакция: ср, 25 юни 2014, 22:08 от Елл

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
аз свалям файла на компютъра и от там принтирам, след което го минавам през ABBYY FineReader, но ако има нещо и за телефон, ще ми е от полза мноооого Mr. Green

Последна редакция: чт, 26 юни 2014, 00:22 от sweet_maniche

# 52
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Това специално само в PDF запаметява, проблем с българския няма. Не знам дали ще ти свърши работа.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 824
Да, видях го, че запазва в пдф. Съдържанието на пдф-а пак може да е текст, а в случая е картинка, затова няма проблем. Конвертира картинката в текст само на някои езици, а българския за съжаление не е сред тях.
Както и да е, щеше да е много яко ако работеше така и на бг, но не е нещо чак толкова важно Simple Smile
Ако нещо ми убягва мошя пишете, поправете ме. Не съм я изследвала задълбочено тази програмка. Свалих я, защото често я споменавахте и ми се стори полезна.

Последна редакция: ср, 25 юни 2014, 23:17 от Елл

# 54
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз не съм се задълбавала. Обичайно сканирам неща, които после направо изпринтирам или оставям така в картинка, конвертиране в текст не съм правила.  Peace

# 55
  • Мнения: 5 035
Споделяйте и игрите, че нещо ми омръзнаха моите.
Много полезна тема! Peace

FIFA 14, The room, Can you escape, Ballz, 2048. Иначе традиционните - Cut the rope, Angry birds. Candy crush  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 973
blackisback sygic навигацията платена ли ти е? В смисъл, че я свалих, уж безплатна, а се оказа че е само за няколко дни. Трябва ми хубава навигация, с офлайн карти, която да не ползва интернет.
Ще се радвам да споделите  Hug
Иначе за да не е само запис от мен, от горе изброените програми допълнително ползвам напоследък често AirDroid - лесно влизам с него в телефона ми през уеб и управлявам всичко, свалям си снимките главно на компютъра, качвам си музика...

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 6 843
Да, скенера е невероятен. Наскоро я инсталирах. Ползвам я предимно да сканирам визитни картички и разни полезни брошурки. Също така сканирам сметките за ток, вода и т.н. и си ги качвам някъде, че иначе бумащината е огромна.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
това със сметките е чудесна идея Party

Аз вчера си свалих и VLC for Android,  че ми е по-лесно да си гледам сериала на таблета, пък той е със субтитри Mr. Green
Въпреки, че е бета версия, се държи доста добре до момента

Игри не играя, мнение съм дала само за детските образователни приложения Mr. Green (в другата тема) Peace

# 59
  • Мнения: 10 651
Аз от KMPlayer съм доволна много  Peace
Само него ползвам навсякъде  Simple Smile

Viral Popup също ползвам много  Peace

Общи условия

Активация на акаунт