Пирография- тема № 2

  • 79 867
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 004
                    Добре дошли в тема №2 за пирография и още нещо!

От тук започнахме на 18.01.2010 г
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=463563.735

# 1
  • Мнения: 23
Племенника ми Кристиян Simple Smile

# 2
  • Мнения: 13
Здравейте!Благодаря ти ,Трънчице за новата тема.Стояне,браво,чудесна пирография.Хайде и аз да се отчета.Правих два портрета на Любен Каравелов за завършването на учебната година,за две учителки.Училището,в което учат децата ми носи името на този писател и революционер.


Направих и декоративни чантички от картон.

# 3
  • Мнения: 23
БРАВО!  smile3501

# 4
  • Мнения: 23
И едно медальонче от мен

# 5
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен Simple Smile
Поздрави за всички прекрасни творения, направо съм възхитена какво сте постигнали!

Аз съм съвсем начинаеща в пирографията. Като ученичка съм украсявала дъска за рязане.
И от тогава чак току що направих едно цветенце и сърчице..

Искам да попитам дали има някакви специални изисквания за дървото? Ако се сещате за някой сайт, където има насоки за начинаещи бих ви била много благодарна.

# 6
  • Мнения: 2 004
Привети!  Hug
m1mka общо взето сме самоуки.
Аз поне не знам за такъв сайт, ползвам руските и Хамерикански уроци.
Дървото трябва да е сухо, изшкурено и по възможност бяло.

# 7
  • Мнения: 23
Аз намерих една фирма която изработва и доставя качествен шперплат от топола и липа от 3мм до 10 мм също така могат да ти го изрежат в какъвто размер пожелаеш
Това е шперплата от топола дебел 8мм(много съм доволен)

# 8
  • Мнения: 2 004
Стоян   bouquet
може ли инфо на ЛС за фирмата?  Praynig

# 9
  • Мнения: 35
Скоро не съм се занимавал с пирография но експериментирам нови техники на дърводелския струг,ето някои от новите ми изделия.

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 35
Всичко това е струговано без да се използва слепване на сегментите.

# 13
  • Мнения: 1
Здравейте на всички в форума, прекрасна тема сте създали и страхотни творби видях, аз съм нов в това си хоби и исках да публикувам някои неща които направих скоро. Просто исках да се похваля защото никой от приятелите ми не го одобряват и ми казват, че съм се побъркал, но ей все пак щом на мене ми доставя удоволствие, ще си продължа Simple Smile)))))))))


Последна редакция: вт, 08 юли 2014, 09:21 от kkuzi

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте на всички. Търся човек от София който да ми надпише едно малко буре за подарък (срещу заплащане разбира се). Моля който има желание нека да ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт