ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 53 434
  • 610
  •   1
Отговори
# 15
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 441
Еха! Супер късметлийска си, Джули!
Честито! Дано всичко е наред
 и после ще чакаме да споделиш впечатления и преживявания...
  bouquet

# 16
  • Мнения: 201
Butterfly_Lovehunter , благодаря ти! Задължително ще споделя впечатления, живот и здраве  Peace
Квалито приключи, това са резултатите:


Pos Driver                Team                  Time       Gap   
 1. Nico Rosberg          Mercedes              1m15.989s         
 2. Lewis Hamilton        Mercedes              1m16.048s  +0.059s
 3. Daniel Ricciardo      Red Bull-Renault      1m16.384s  +0.395s
 4. Sebastian Vettel      Red Bull-Renault      1m16.547s  +0.558s
 5. Fernando Alonso       Ferrari               1m16.686s  +0.697s
 6. Kimi Raikkonen        Ferrari               1m17.389s  +1.400s
 7. Jean-Eric Vergne      Toro Rosso-Renault    1m17.540s  +1.551s
 8. Kevin Magnussen       McLaren-Mercedes      1m17.555s  +1.566s
 9. Daniil Kvyat          Toro Rosso-Renault    1m18.090s  +2.101s
10. Sergio Perez          Force India-Mercedes  1m18.327s  +2.338s
                          Q3 cut-off time:      1m17.755s  **     
11. Nico Hulkenberg       Force India-Mercedes  1m17.846s  +1.492s
12. Jenson Button         McLaren-Mercedes      1m17.988s  +1.634s
13. Valtteri Bottas       Williams-Renault      1m18.082s  +1.728s
14. Romain Grosjean       Lotus-Renault         1m18.196s  +1.842s
15. Pastor Maldonado      Lotus-Renault         1m18.356s  +2.002s
16. Felipe Massa          Williams-Renault                       
                          Q2 cut-off time:      1m18.616s*       
17. Esteban Gutierrez     Sauber-Ferrari        1m18.741s  +1.184s
18. Adrian Sutil          Sauber-Ferrari        1m18.745s  +1.188s
19. Jules Bianchi         Marussia-Cosworth     1m19.332s  +1.775s
20. Max Chilton           Marussia-Cosworth     1m19.928s  +2.371s
21. Kamui Kobayashi       Caterham-Renault      1m20.133s  +2.576s
22. Marcus Ericsson       Caterham-Renault      1m21.732s  +4.175s

Аз, ядосана  Mr. Green, заради жълтите флагове, които провалиха бързата обиколка на Хам  Twisted Evil, нооо това е Монако...
Вече има коментари, че Нико е "изиграл" това паркиране нарочно  Crazy Надявам се да не е така...

# 17
  • Мнения: 201
 Joy  Joy
Журналистите разпитват Бриаторе, дали Нико не е паркирал нарочно  Mr. Green Даа..., той е човекът с нюх, към тези неща  Joy
Розберг е разследвам според новините от туитър...
Заради собственото си спокойствие се надявам да излезе, че не е умишлено  Whistling Иначе ще го схрускам  smile3516
Както и да е, утре се раздават точките..., аз спирам да пиша, че станах досадна и на себе си вече  Mr. Green  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 9 900
Юлеееееее, страхотна новина! (вече подозирам къде работиш, едно приятелче беше преди година пак така - ако е служебно де!).
Ще чакам с нетърпение да разказваш за пътуването и ще стискам палци точно тогава червените хубостници да са във фабриката!

Малееее, какво стана в Мерца, а? Кога казахте, че ще е боя, Унгария?  Wink
Бъзичкам се, Теменужки  Heart Eyes

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Да ви потиам къде мога да гледам Формула1 на запис (нямам предвид бнт2) някакъв сайт,защото в неделя няма да мога да гледам защото съм абитюриентка

Вкъщи каквото не може да се гледа на живо или въобще го няма в БГ ефира се сваля от тук
и накрая е ".us". Изрично ми каза така да го кача. Защо.... не ми каза  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 9 900
Ами поздравления за Мерцедеските! Отново 1-2...мисля конструкторската титла е в кърпа вързана! Wink

Ноооо, другата ще бъде дълга и кървава борба...но пък трябва и за зрителите да има награда.
Обаче не ми харесва поведението на Лу, в случая. Може да е прав, може да е ощетен, но ако си е взел някакви поуки от 2007 трябва малко повечко да се контролира, поне пред хората Simple Smile
Но иначе стискам му палци!

# 21
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Момичета и момчета, нямам търпение да се похваля  Crazy
Спечелих екскурзия до Италия и обиколка на фабриката в Маранело  newsm68
Ако не ми мине котка път, другия месец пътувам  Whistling Ако имате, някакви армагани за Кими и Нандо, ще ги предам  Crazy  Mr. Green

Олеееееееееееееееееееееееееееееееееееее,ще ме вземеш ли мен куфарите Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 201

Олеееееееееееееееееееееееееееееееееееее,ще ме вземеш ли мен куфарите Praynig Praynig Praynig
[/quote]

Винаги  Hug
Ланче, права си  Peace служебно е  Mr. Green

Малко горчиво ми е това Монако  Crazy Не, защото Нико спечели, а заради ситуацията вчера на квалито... Неволно грешка, нелепо стечение на обстоятелствата или чиста преднамереност и умисъл..., не знам... Знам само, че в мен се зароди съмнение, след като прочетох много коментари по въпроса, и няма връщане назад-  Нико ми е все по- малко симпатичен  Crossing Arms Днес неговата победа леко ми боде очите  Wink
Хамилтън е огорчен очевидно, дали има право или не, и това не знам... Те си знаят, какви ги вършат в отбора, но не мога да го съдя за това, че не крие емоциите си.
Отново голямо браво на Дан  Peace Лош старт, но добра работа след това  Simple Smile
Това определено е каръшки сезон за Фетел. Мисля, че до момента само Кими може да го конкурира. Що се отнася до Кими, нали обещах да стискам палци на Ферари  Mr. Green, та след страхотния старт, който направи му стисках палци за подиум, още повече, че ако не се лъжа му беше юбилеен старт, нооо Уви...   

# 23
  • Мнения: 201
Как сте фенове и фенки  Mr. Green  Hug
С това темпо на темата, като нищо ще обхванем и сезон 2015  Crazy  Mr. Green
Аз, отново не разбрала  Crazy, ако има и други като мен, ето графика за уикенда  Wink

06.06.2014   17:00   Първа свободна тренировка
06.06.2014   21:00   Втора свободна тренировка
07.06.2014   17:00   Трета свободна тренировка
07.06.2014   20:00   Квалификация за място
08.06.2014   21:00   Състезание

Квалито ще ми е работно и няма да го гледам, но за състезанието смятам да съм на линия  Peace

# 24
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Как сте фенове и фенки  Mr. Green  Hug
С това темпо на темата, като нищо ще обхванем и сезон 2015  Crazy  Mr. Green

А квито сме пестеливи може и сезон 2016  Crazy hahaha

# 25
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 441
Здравейте, момичета!

Ами, пестеливи сме, то с тези скучни състезания
и въобще последните два сезона еднообразие как да бъде...

За мен грам искра не остана в тая Формула  Sad...
Не и в сегашния й вид...

Може да ме нахокате, но аз започнах да следя Индикар сериите...
Направо нямам търпение за следващото състезание...
Нещата при американците поне още не са ги опорочили...

Не съм била свидетел на по-голяма интрига, динамика, напрежение...
Формула1 , ама преди 30 години все едно...
Изобщо нямаш никаква представа кой ще победи, никога...
На тръни си през цялото време...
Нагледах се на невероятни изпреварвания...
Във Формулата с всичкото това пестене на гуми, на гориво,
тактики, план В, С... Z...
...не знам какво още, убиват бавно спорта....

Монако направо се чудех дали да го гледам...
То какво да гледа човек - дали ще е Хамилтън или Розберг...
"Добре", че имаше някоя друга катастрофа,
че се разнообразяваше пейзажа Tired...


# 26
  • Мнения: 201
За мен грам искра не остана в тая Формула  Sad...
Не и в сегашния й вид...

Може да ме нахокате, но аз започнах да следя Индикар сериите...

Защо, някой да те хока?
Когато нещо не ти харесва се насочваш към друго, което ти харесва повече- нормално  Simple Smile

Монако направо се чудех дали да го гледам...

Аз се чудя за Монако, всяка година  Mr. Green
Освен блясък, нищо друго няма там  Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 294
хИлооооУ банда   Hug Hug Hug

аз със закъснения наваксвам първо Монако, сега Канада  Mr. Green
всъщност гледах Монако на 28ми  Mr. Green, ама няма такъв късмет - квалфикация на немски, състезание на български. Няма да описвам предпазливите ми опити при отваряне на страници  Mr. Green и играенето на жмичка със спортните колонки  Mr. Green.
с Канада съм малко по-близко с датите - гледах квалито преди малко  Mr. Green

Честно казано, то минало и заминало за Монако и да пиша сега преди Канада, няма смисъл ..дадоха тема за размисъл, ноо пък все още няма драма. Ланка го е обобщила много добре в две изречения - Хамилтън вече има опит с подобно ситуация и трябва да е извлякъл и уж поука, как трябва да се действа! Ако не е- си остава за негова сметка! Не одобрявам и аз как постъпи, трябва да е изживял подобно отношение! Изключително добре се държи и се фокусира от началото на сезона, това е начина ...ако отбора обаче е решил друго, много трудно ще му се противопоставиш, тогава ти трябва и акъл ...да, знаем че Хамилтън не е от акълиите, ама дано си послужи и с опита, не е толкова малък вече. Попрочетох, не всичко, за Нико - за инсинуации и теории, за мрънкане, за кой бил първи ползвал таз прословута система на мерц, оффффф все тая. В спорта винаги се играе на границата с позволеното, колкото по-рано се приеме, толкова по-добре. Не говоря за умишлените "саботажи", за преференциалните номера и парите под масата. Всъщност Нико ще ме изненада ако се окаже, че е направил умишлено маневрата  Mr. Green в квалито на Монако, но пък така откри начин, с които разбра как може да изкара съперника си извън равновесие! А при последните 4ри състезания с това поведение и победи, психически Хамилтън изглеждаше непоклатим, всеки един би се почувствал некомфортно ако беше на местото на Росби, така че Нико показа завидно егоистично поведение, но го направи мноого хитро и извлече полза. Да, феновете на Хамилтън не са доволни, но няма смисъл от драма. Част от играта е, а за мен всеки от един от пилотите, който иска да бъде шампион е готов да играе и по този начин  Mr. Green

Ако Хамилтън прояви малко благоразумие, все пак се надявам този път и хората около него не го подведат, трябва да приеме случващото и да продължи да е фокусиран в пилотирането си и отношенията си с екипа. Има колата, има таланта. Това е.

Simple Smile)), нямаше да пиша, ама ... Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 294
да се прехвърлим към КЕнада  Mr. Green, днес си стискам палци нета да не се изгуби безвъзвратно в бурята  Mr. Green (че не съм си У Варна, да се подкрепя с Манчо  Mr. Green)

Дават го облачно по пистата, ноо ще видим може да ни изненада  Whistling

https://www.youtube.com/watch?v=JKG7h1hrNb8 - да видим тез двамата ще удържат ли спортсменството или някой ще е измислил нов жокер да си помогне  Mr. Green
Фетел е преди Рикардо. Райко дали ще направи супер старт. Уилямсите ще ли се скарат с някой?
Магнусен ще ли има близка среща с Райко? Simple Smile


 

# 29
  • Мнения: 201
Еееее, Анелка, най- накрая Канада  Mr. Green Имам чувството, че Монако беше миналата година  Crazy
Казваш, че е облачно  Whistling Ми пък що да не валне малко за разнообразие  Mr. Green
Чакам брат ми да дойде да гледаме заедно, но не е сигурно, ако не дойде ще съм на линия  Wink

Пишете с Ланка за поуки разни  Mr. Green, къде ти, аз и Лу ще си остареем ненаучени на самоконтрол  Mr. Green  Mr. Green
Близкото съперничество, особено между съотборници винаги преминава през много драма и емоции, много номерца, трикове и хватки, на всякакво ниво, еле пък когато се борят за титлата...
Няма, как да не мине без цупене и чупки  Mr. Green, без речено- казано, може би и без мръсни номера, надявам се за последното да не съм права обаче... Нека има повече емоции и състезания, отколкото PR- облицовка, политика, задкулисие и нагласени ситуации  Wink

Общи условия

Активация на акаунт