Отговори
  • Мнения: 800
Заповядайте, момичета!
Нека в новата тема да си имаме здрави и усмихнати деца, а и ние да бъдем в добро разположение на тялото и духа!

Линк към предишната тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=763665.0

Последна редакция: сб, 10 май 2014, 11:37 от Poli BK

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 152
Поли, благодаря за новата тема   bouquet
Горните кучешки избиха  Mr. Green Дано се спи по- лесно вече.
Хубав ден, момичета и усмихнати и здрави дечица  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз благодаря за новата темичка  Hug

Да споделя за махането на биберона  Simple Smile Зари го влачеше тъпо и упорито нон-стоп, не го смучеше, а го слагаше като цигара - в ъгълчето на устната и ходеше така  Crazy Тъкмо бях решила да пробвам хитрия номер със срязването, когато взехме Лиска (значи говоря за два-три месеца назад), тя бързичко нагриза всичките през средата, после Зари ги докъса и в крайна сметка известно време имаше половин биберон (без горната част), който се опита да употребява, но не му се получаваше  Mr. Green И така без абсолютно никакви сълзи, нерви и тръшкания го махна сам за няма и две седмици  hahaha

# 3
  • Мнения: 24
Здравейте мамчета, и аз най сетне да драсна някой ред.
Благодарско на Поли за темата  Hug
На моят хубостник миналия месец му избиха 8 зъба накуп. 4 кучешки и 4 кътни- какво е това чудо- незная  #Crazy то докато нямя, няма и ей на...
Аз пък миналата седмица що да видя  EFP направо ШОК. Голяма изненада беше и още на никой не съм казвала. Искам първо док. да посетя. Хем се радвам, хем много ми е скорошно сякаш....Тоя моя е пълен дивак и не зная как ще се опазя, вечно ме бори, рита, играе, нося го...но се надявам всичко да бъде ОК.
биберона отдавна го махнахме, с гърнето сме до под кривата круша. Слагам го редовно но само след обяд и сутрин го нацелвам с пиш.
това от нас за сега, лек и спокоен ден  Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 3 789
Ииии, честито!!!   bouquet

Ще се справите  Peace

# 5
  • Мнения: 100
Азария, честито!  Hug Дано всичко е наред!

Поли, благодаря и аз за новата тема!

# 6
  • Мнения: 6 675
Привет!  wavey
Поли, благодаря за новата тема.  Hug Ще те помоля само да вмъкнеш линк към предишната тема. Благодаря!   bouquet
Азария, честито!  Hug

# 7
  • Мнения: 353
Хайде и аз да се впиша в новата тема .  Hug Да ни растат живи и здрави дечицата  bouquet  Praynig 

# 8
  • Мнения: 11
Запис и от мен!
Поли, благодаря за темата Simple Smile
Азария, честито!!! Лека бременност и много здраве и щастие занапред!
Диляна е добре.  Дивее, яде, спи и така:) Нищо ново за сега.
Нека новата ни тема е изпълнена със слънчеви емоции и само добри новини!
Ето една снимка да ви покажа, че ми стана много любима  Embarassed

# 9
  • Мнения: 263
Тъкмо щях да питам дали някой мисли вече за второ и...

Аз пък миналата седмица що да видя  EFP направо ШОК.

Честито! Да се роди розово пухкаво здраво бебе!

Ние сме добре. Иска ми се да се приключва с памперсите и изобщо бих се радвала да е по-самостоятелен. Ака почти само на гърне, пиш в памперса и кога стане от сън в гърнето. Не се тръшка, няма нищо против гърнето.

Яде с лъжица, но понякога го мързи и иска да си гледа филмчето и ми подава лъжицата да го храня. Даже понякога за по-бързо и двамата сме с лъжица.

# 10
  • Мнения: 1 359
Честити  две черти  Азария !  Hug  Леко бременеене !

# 11
  • Мнения: 1 203
Азария, честито и от мен  Hug Това е супер новина за начало на нова тема Simple Smile

# 12
  • Мнения: 800
Азария,   bouquet!
Фортуна, не разбрах питането. Да сложа линк към старата тема тук ли?

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 152
Азария, честито Simple Smile Адашът ще си има братче или сестричка Simple Smile
Поли, предполагам, че Фортуна има предвид в заглавния пост да вмъкнеш още неща (линкове/ препратки към старите теми напр.)  newsm78 Нали може?!
И аз всеки месец си правя тест  Embarassed Преди се молех да не ми дойде МЦ, а сега треперя като не ми дойде  Embarassed На нас ни е много рано още за второ, но искаме.

# 14
  • Мнения: 295
Здравейте!
Поли благодаря за темата   bouquet
Азария честито  Hug Леко бременеене!
И аз искам второ дете, но ми е много рано. Нека Мишо да стане на 3 пък ще мислим Simple Smile
Деси, да на гърне го слагам да пишка. Не знам как да му обясня че трябва да пишка в гърнето прав  newsm78 Предполагам че и това ще стане, но сега само го слагам да седне и го оставям.
Хубава вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт