Ловешки мами - Тема 8

  • 90 869
  • 321
  •   1
Отговори

Анкета

Да се преброи по квартали

Опции:

# 15
  • Мнения: 50
Здравейте, мили мами Simple Smile
Моля за съвет и малко инфо! Дъщеря ми ще направи 4г през Юни. Има ли къде в Ловеч да я запиша на народни или други танци в подходяща възрастова група. Иска ми се да я запиша тази пролет! Благодаря предварително!

# 16
  • Мнения: 1 130
В нашата ясла имаше родителска среща за Училището за родители, но аз не успях да отида, защото отсъствах от града. Явно ще е следващият път.
Мисля, че в танцовите ги взимат, когато навършат 5 години, но не съм сигурна.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 7 045
За народните танци - със сигурност след навършване на 5 години, за други танцови формации като балет, мажоретки и т.н. не знам.

# 18
  • Мнения: 129
Здравейте, мили мами Simple Smile
Моля за съвет и малко инфо! Дъщеря ми ще направи 4г през Юни. Има ли къде в Ловеч да я запиша на народни или други танци в подходяща възрастова група. Иска ми се да я запиша тази пролет! Благодаря предварително!

В Младежкия дом ги взимат от 4год със сигурност

# 19
  • Мнения: 66
Моля ви за малко инфо - детската кухня в Ловеч как работи- кога се продават купони и условия эа купуването им имат ли? На гости съм за няколко седмици в града Simple Smile

# 20
  • Мнения: 40
Моля ви за малко инфо - детската кухня в Ловеч как работи- кога се продават купони и условия эа купуването им имат ли? На гости съм за няколко седмици в града Simple Smile
Тази на ул.Съйко Съев (Софийска е по-известна) срещу детска ясла "Шарено петле" работи всеки ден от 11:30 до 12:30, купони се продават в понеделник от 12:30, цената е 1,60 за 3 яденета - 150гр супа, 100гр основно и 150гр десерт. Документите са копие от акта за раждане на детето и бележка от ЛЛ, че няма алергии.

# 21
  • Мнения: 66
Благодаря ти Marinels Simple Smile Карта ли представяте при купуване на купони? Едва ли ще успея да се регистрирам, ЛЛ е във Варна.

Последна редакция: нд, 13 апр 2014, 11:42 от petinka5

# 22
  • Мнения: 40
Благодаря ти Marinels Simple Smile Карта ли представяте при купуване на купони? Едва ли ще успея да се регистрирам, ЛЛ е във Варна.
Да, картата ти я издават 2-3 дни след като си подал документите, но не е проблем да си купиш и без нея купони, тя Румито (жената, която дава) помни мамите Simple Smile А за такива временно пребиваващи като теб щяха да мислят нещо, но не съм се интересувала, ако искаш не е проблем утре да отидеш и да питаш, тя е много мила и любезна и ще намери начин. Ако все пак не стане, аз мога да ти дам моята карта да си купиш купони

# 23
  • Мнения: 210
Ако имаш някоя позната майка с дете на детска кухня, най-лесно ще е тя да ти вземе купони, колкото ти трябват за престоя. Нещо имаше и с бурканчетата - трябваха определена бройка от тези на олинеза, квадратните. Аз мога да помогна с бурканчета ако ти трябват, тъй като от година и половина не взимам кухня. В коя част на Ловеч ще бъдеш, Румито на детска кухня наистина е много разбрана.

# 24
  • Мнения: 66
Благодаря ви момичета за полезната  информация, утре ще отида за купони и ще попитам дали не е проблем,  както и за бурканчетата. Надявам се да се разберем и да опитаме кухнята и в Ловеч Simple Smile За 3-4 седмици сме тук , но е мой пропуск, че не помислих по- рано затова.

# 25
  • Мнения: 50
Благодаря и аз .... ще отида да попитам в Младежкия дом Simple Smile

# 26
  • Мнения: 9 390
  tiptoe
 Къде сте?

# 27
  • Мнения: 40
Тук, тук Simple Smile
Как сте? Що сте?

# 28
  • Мнения: 421
И аз съм тук, но никой не пише.
Да ви се похваля, август месец ще си дойдем с децата в България за месец и половина. Много съм щастлива и нямам търпение. Последно си идвахме миналия януари.

# 29
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Я,как уцелих кога да вляза тук ; )

silviyany, пита ли в Младежкия, че и аз съм на тази вълна последните дни.

п.п Препоръчайте детски стоматолог?

Общи условия

Активация на акаунт