С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 63 138
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 478
Добро утро!

Като стана дума за колички,ако някоя мама покрай вас ще ражда и си търси 2-ра употреба,моята я качих в Продавалника,имам си лятна и ще джиткаме с нея:

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Благодаря Тета онази вечер бях написала по хубав и изчерпателен пост и за хомеопатията,но не ми се публикува и се вкиснах и на другата сутрин го по сакратих.
Сега макар и да ви досадя /извинете ме/,да се оплача че се събуди с рев в 23 и 15 и я взех при мен на спалнята.В 4 и 40 сутринта отново рев че си изпуснала биберона от устата и като се започна едно мятане ,въртене ритане с крака и отвиване,дремене и мрънкане,та цял час.Галих я по гръбчето и крачетата,завивах я и се успокои и сме заспали.Леко пробуждане към 7 ч.и дремейки откарахме до 8 и 30.Сега ще излезем и ще видим в количката кога ще заспи.
Иначе beefeater нея люлея,гушка се права и си обляга глава на рамото ми,аз се движа на пред на зад и пея зайченцето бяло.Така започнахме да се преспиваме към 8 месец,като започна да пробива първото зъбче.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 7 203
Да,лятна е количката. От Велико Търново ,на чиполино.

# 48
  • Мнения: 39
Здравейте!
Влизам набързо за да ви напиша как мина първия и втория ден на Ивко на ясла.
И двата дена не е плакал, играе с децата,но ги бие от време на време...сяда на гърне и хапва.За сега е само до обяд,а от другата седмица ще остава да спинка там.
Болните мъници бързо да се оправят!!!

# 49
  • Мнения: 224
Аз да ви се похваля как заради смотаната система за ясли и градини в София и заради моето невнимание и пропуск на директорката, малката нямаше скоро да посещава ясла, а пък градина през крив макарон щеше да види  ooooh! Проверявам аз системата вчера, за да покаажа на една приятелка как се кандидатства и о чудо... какво да видят очите ми... дъщеря ми е записана на ясла май месец 2-13, но от тогава не посещава и подлежи на изключване  #Crazy #Crazy #Crazy Обаждам се аз днес в градината и там ме заляха с нов шоков удар  Mr. Green Добре, че съм с еобадила навреме, щото ако не събере половин година посещение, не получава точка за кандидатстване в градина, а това значи, че няма да я приемат НИКОГА! Да подчерая, че тя е в СДЯ и затова ще кандидатства пак... Е кажете ми, как да не се гръмна  Crossing Arms

# 50
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Лина,леле,чак от Търново.Дано да се возите с кеф в нея.
Велвиано,браво на Ивчо.И той вече на ясла.
Моя ми скъса нервите сега.От 12.30 е замрънкал,че му се спи и чак сега заспа.В количката докато вземем кухнята беше задрямал за 5 минутки,ама минаха едни каки и като се развикаха и той отвори ей  #Crazy очи.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ние устискахме в парка,но стана ужасно крива и се наложи по рано да я храня там и първата лъжица насила и я натиках в устата.Добре че и хареса днес яденето та спря да реве и си го изяде.Прибрах я веднага и заспа за 2 минути в 13 и 13ч.Ще видим колко ще спи и как ще я караме до довечера.
Лина значи те чакаме в Пловдив с нова количка.Какъв цвят е.
Велвиамо браво на Ивчо,все така да му харесва и да не плаче.А пък за биенето те там ще го отучат.
Стаси то хубаво ни светна за тези неща,че то и ние не ги знаем.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 449
beefeater писах ти едно съобщение на лични.

# 53
  • Мнения: 224
Танева , не знам как е системата при вас, но си ги следете нещата, че от нищо нещо става....

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Танева видях и аз ти писах Laughing
Стаси, това е наистина ужасно, добре че си влезнала по случайност.  Peace
Велвиамо, браво на момчето, че не е плакало, но и аз се притеснявам, че и моята Йони все иска да щипе другите деца. Като сме навън не я изпускам от поглед.
И ние от днес пак на кухня, половината го изяде, но съм доволна, защото коремчето и е доста пълно. Аз сготвих и като стане пак излизаме. Утре сме на консултация че днес ставаме на година и половина, да видим колко сме големи. На мен ми се вижда тежка вече  Simple Smile А и вече сме с 9зъба.

Последна редакция: вт, 18 мар 2014, 14:38 от beefeater

# 55
  • Мнения: 201
Велвиамо - браво на Ивчо, така да продължи и занапред и по-добре той да бие децата, отколкото те него... Пожелавам ти да боледува възможно най-малко.
Танева - споко, реда за прием в яслите и градините е различен навсякъде. В софия, май е най-зле положението.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Можеше и да поспи повечко,но както обикновено комшиите пенсионери над нас решиха да тропат в любимото им време между 14 и 16ч.Събудиха я в 14 и 50ч.Спа 1ч.и 40минути.

# 57
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен в новата тема. Фейт, благодаря   bouquet

Аз от два дни съм с ужасно главоболие и само влизам за по 2-3 минути да Ви изчета  Sad С Маги сме по цял ден навън и то пеша, изпрах количката и се чудя дали пак да я вкарвам в употреба. Вие до кога смятате да ги возите малчуганите?

За спането: сутрин става към 9-9.30, заспива 14-14.30 спи до към 15.30-16ч. и вечер 21.30-22ч. заспива.

Леле, Стаси - а ти наистина ли тогава си я записала, май 2013 или така се води? Докога трябва да ги събере тези 6 месеца посещение?

Фейт, дано не бъркам, но май ти беше купувала на Биодерма мазилото за крусти? Доволна ли си, изчистиха ли се?

И да се похваля  Blush Днес тръгнах за пролетно якенце на Маги, но не харесах нищо и й купих тъмно синьо сако. Взех й и една бяла баретка и шарено шалче - като я снимам ще кача да я видите.

# 58
  • Мнения: 224
Чики , това беше класирането за септември месец 2013. Просто тогава ртябваше да се запишем. тя реално тръгна от 9ти декември, но сега  в системата е отбелязана от днес... Абе страшна е Софийската история. Имаме още 1 година да ги съберем тея 6 месеца, ама с това "ходене" на ясла, не знам  ooooh!

# 59
  • Мнения: 478
Еййй,Чики,направо нямам търпение да я снимаш,много добре звучи сако с баретка и шалче...Маги ще е фръцкава.
Мойта Маги от 3 месеца само до кухнята я возя в количка,иначе излизаме из квартала без,ходи си с желание,не мрънка и не иска да я нося,ако е с баща си обаче е друго,знае че при него минава и вдига ръце и той я носи.
И да ви се похваля ,днес и записах час за пробиване на ушите,в събота следобяд ще ви кача снимки.Само малко се издразних че не предлагат асортимент голям,а мацката настоява да е стехни обеци,убедих я че искам с мои ,та  отидох  и купих от магазин медицински обеци,жълти топченца с бяла перличка,много са нежни.

Общи условия

Активация на акаунт