Пролет иде вече, да се изправя иска ЮНСКОто човече!

  • 61 895
  • 538
  •   1
Отговори
# 525
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 309
Здравейте мили мами и скъпи малки човечета  Hug Весели празници от нас с Ивчо!
Тази Коледа беше много вълнуваща и хубава, малкият с такава радост отваряше подаръците и късаше опаковките  Crazy  Като цяло получи само влакчета (4 вида) и женски спортен екип (от свеки  Shocked ), ние с баща му подарихме една книжка с пищяща писалка образователна, ама като я отворихме ми се стори дооста сложна, но той се мъчи да уцелва правилните картинки, за да пищи писалката Simple Smile Иначе май навлиза Ивчо във фазата на мама - постоянно ме гушка и целува, вечер заспива лице в лице с мен, през деня като ходим някъде и мисли че ще го оставям и започва да хленчи, а като спи в някоя баба задължително се сеща за мама и тати и ходи на вратата да ни чака. Яслата я спряхме за тази година, че се разболява на няколко пъти, сега влачи само сопол  ooooh! Та това е от нас, хубави празници!!!  bouquet

# 526
  • Мнения: 192
Честита новата 2015г., мили юнски мами! Желая ви много здраве, щастие и късмет! Много топли мигове, споделени с любимите ви същества, много забавни моменти с близки и приятели, повече безгрижие и по-малко ядове! И дано имаме повече време за споделяне!

# 527
  • Мнения: 16
Честита нова година и от нас с Вяра! Желая ви здраве!
Оказа се, че и двете сме слушали и подаръците бяха много. Мама отново има лаптоп (Вяра счупи стария), имаме нов фотоапарат и много много играчки.
Вяра получи и шейна и ето, че вече почти две седмици тръпнем в очакване на големият сняг, но не би. В края на седмицата хващаме пътя и отиваме при баба и дядо в ниските Родопи. Дано поне там да завали. Дядо още пази 40-годишната шейна на вуйчо и на мама и е готов да я дърпа, с Вяра в нея. Наистина се надявам да си почина малко.
По празниците имахме доста гости и Вяра доста дръпна с приказването. Много е сладка като вземе да се обяснява, но не ми е толкова весело, като нощем преживява дневните случки. Така преди няколко нощи се събуди с плач, че се спукал балонът. Друг път ме накара посред нощ да търся кон и т.н.
Вие как я карате? Здрави ли са дечицата?

# 528
  • София
  • Мнения: 360
Здравейте мами, от доста време не съм се включвала в темата поради една или друга причина, но искам да ви споделя линк към блога си, който започнах да пиша от скоро, и който се надявам да бъде полезен и интересен за вас.

mamadnes.wordpress.com

Целувки

# 529
  • Мнения: 13
Alex_n много хубав блог си си направила. Страхотни статии и рецепти! Ще започна редовно да го чета! Браво за това, че си се захванала с направата и подържането на блог!
При нас нищо интересно май, освен това че мисля вече да започвам работа. Подала съм си документите на едно място и се надявам скоро да стане. Не ми се стои вече в къщи. Ежедневияето вече ме съсипва и изморява. Sad Станала съм много нервна и сприхава. Дано като почна работа нещата да се поуспокоят. На вас как ви се отразява майчинството?

# 530
  • София
  • Мнения: 360
Радвам се, че ти харесва и намираш интересени неща Simple Smile
А за майчинството - хем ми се връща на работа /но на нова такава/ хем искам да си се гледаме с дребоса, защото сега ни е най-добре заедно Simple Smile комуникацията кипи /бисери бол/ всеки ден откриваме нещо ново и забавно и оценявам колко бързо лети времето и как тези моменти няма да се върнат  Heart Eyes

# 531
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 309
Здравейте и от нас с Ивчо  Hug Той ходи на ясла от Септември, в началото много боледуваше, сега се задържа цели 3 седмици без сополи, е сега пак има де, но е по-добре. Водихме го на спа почивка  Laughing Беше много смешен във водата - искаше само да ходи, но не и да плува/рита или нещо друго. Малко ме беше страх в началото как ще му се отрази топлата вода(34 градуса), но като зачервеше бузи го вадех от водата.
Иначе той сега е на тема картинен буквар - показва ми картинките и аз му казвам какво има на тях, опитва да повтаря, но определено предпочита думите с "Т". От една седмица влезе във фазата "НЕ" и на всеки въпрос се отговаря с не, ама едно мекичкоо  Mr. Green по русенски.
От няколко дни насам не иска да се храни и през нощта хленчи, та предполагам че са кучешките зъби. Все още заспива гушнат в мен или баща си, макар и бързо. Бях решила да го уча сам в неговото легло, но не става засега. После го местим в неговото легло и му е добре, върти се на воля без някой да му пречи. За храната - хапва от кухнята, нашата храна не му харесва нещо, обича сушени плодове, не разрешавам никакви сладки неща(понякога приготвям домашен кекс и му давам , де), но вафли, шоколади, пръчки и солети не е ял и се надявам скоро да не опита (поне доколкото зависи от мен). Харесва ми, че на яслата като има черпене слагат храната в една чантичка и я дават на родителя ако прецени да даде на детето.

# 532
  • Мнения: 16
Любов, да са ти живи и здрави девойките!
Честит 2-ри РД и на Лъчо, Ботьо, Никола, Ема!
Ех, какъв бебевалеж беше на 19-ти май!!!
Хайде, кажете кой какво!
Има ли някой да наднича тук все още?

# 533
  • София
  • Мнения: 1 713
Благодаря Simple Smile изпразнувахме подобаващо.

# 534
  • София
  • Мнения: 360
Аз надничам от време на време и гледам, че дечицата ни стават на две годинки, а заглавието въобще не съвпада с истината  hahaha

# 535
  • Мнения: 165
Колко отдавна не съм влизала тук.Дам отдавна проходиха нашите юнчета ,че вече и тичат с бясна скорост.За съжаление вече времето е кът и за тука и за Фейса.

# 536
  • Мнения: 2 473
Па който наднича, да вземе да пусне нова тема  Laughing as simple as that..  Wink

# 537
  • София
  • Мнения: 360
Търкулна се още една година Simple Smile

Пожелавам ви весело посрещане на празниците и нека и вие и дечицата да сте много здрави и щастливи, защото това е най-важното  Hug

# 538
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 88
Здравейте на всички и за много години! Много усмихнати и здрави не само юнчетата ни, но и ние.

Аз тъкмо се сетих за форума и се наканих да видя какво се случва и гледам - никакво движение наистина.

Всъщност съм в търсене на фейсбук страница/група за юнчета или въобще деца 2013. Пък ако има и конкретно за София, още по-добре. (с цел да намеря и да се запознаем с набори около нас, че които познаваме или живеят далече из града, или все са заети с друго)

Ще съм много благодарна, ако някой ме насочи с линкове Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт