Сняг навън вали ОКТОМВРИйче зимен сън не спи

  • 57 300
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 353
Деси,благодаря ти много за информацията  Hug Hug    bouquet  Ние покрай това хубаво време сме отново болни,за съжаление хрема и кашлица. Дани е доста нервен,не иска да ходи ,дърпа се , все мърмори....явно ще му никнат нови зъбки. Днес ми казаха,че трябва отново да го калявам и ще е здрав през цялата година. Е да де ,ама детето като се  е метнало на баща си все с хрема като го духне вятъра.  newsm78

# 751
  • Мнения: 747
Ние миналото лято бяхме без памперси също, издържах го. Може и да се повтарям пак, ама ще си напиша.  Mr. Green Нещата вървяха добре, но имаше запек от към 4 месечен и издържането отначало ми помогна да ака всяка сутрин. Позата му помагаше явно. После пак разреди аканията, докато накрая акаше на 4-5 дена веднъж. Изкарваше буквално камъчета, доста го болеше. Понякога запчваше акото да излиза, но се прибираше и така няколко дена. Беше много мъчителен период. Какво ли не пробвах, но нямаше дълготраен ефект. Запичащи храни почти не ядеше, всичко де що можеше да се направи го правех. Сиропа Фрутилакс още повече го запичаше. Ревала съм от безпомощност, ако щете вярвайте, издърпвала съм едва показалото се ако, толкова се мъчеше мъничето ми. Cry Тъкмо щяхме да му правим снимка на чревните възели и една приятелка, която много чете за хомеопатията различни учебници ми каза да пробваме с хомеопатичните гранулки. Opium CH5 е, но го пиша само информативно! В продължение на 3 месеца сутрин и вечер по 5 гранулки. Нещата се нормализираха. Много се отдалечих от темата, но мисълта ми беше, че от самия запек, надуването и болката при изхождане Боби отказваше да го хващам в позата за изхождане. Свързваше го с негативни емоции явно. Върнахме памперса, за да не го мъча. Та, препъни камъка при нас беше имено запека. През деня е имало пропуски, разбира се. Аз го държах без памперс тогава, за да не му сваря орехчетата от гадната жега, че не исках да бъда на неговото място, честно казано. Сигурно е ужасно да му е спарено дупето в пълния памперс на 40 градуса жега

# 752
  • Мнения: 295
Добро утро!
За памперсите, да Мишо беше без памперс миналото лято. Махнахме го някъде май -  месец миналата година. Идеята да махна памперса беше както stefi_sv е писала да не му се сварят органите  Mr. Green Бяхме махнали памперса окончателно през деня преди опита с яслата. Пак сме имали пропуски, ако се заиграе и забрави да покаже но бяха редки. След яслата както писах, започна да пищи само като му покажа гърнето. Постепенно започна да сяда и сега ака на гърнето  но за пишкането отказва много често. Много е интересен, ако му се ака и го сложа на гърнето сяда без протести, ако обаче само трябва да пишка в повечето случаи казва Не и въобще не успявам да го сложа. Иначе има задължителни сядания на гърнето след ставане от сън, след прибиране от разходка и преди лягане, тогава проблеми няма.  Сега като не съм с него през деня и не мога да се занимавам с гърнето толкова сериозно, но стане ли топло махаме памперса. Гледачката или ще го учи на гърне, или ще го преобува след като се напишка.
Стана дълъг пост, за което се извинявам Simple Smile Хубав ден на всички и лека работа на работещите!

# 753
  • София
  • Мнения: 3 789
Ива, за пишкането го караш да сяда ли? За мен това е странно за момче  Simple Smile, опитай се да го изпишкваш прав над гърнето, мисля, че ще има 100 пъти по-добър ефект, защото ще му е много по-интересно  Peace

# 754
  • Мнения: 1 359
Ей сега какъв номер ми извъртя Даниела  ooooh!  Малко е подсечена и реших да й сложа гащички , да постои  известно време без памперс. Сложих я на гърнето и говоря ли говоря за пиш, да си каже, да ми каже " Мамо , пиш!" и т.н.
 Реших, че явно не й се пишка, вдигнахме гащите, гушна си мишока и се скри зад леглото си. Реших, че на  криеница ще играем. Пък то каква била работата... излиза с доволна усмивка и напикана!  Laughing

# 755
  • Мнения: 800
Момичета, да се преместим в нова тема.
Заповядайте:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780739.new#new

Общи условия

Активация на акаунт