За феновете на тениса - тема 5

  • 94 343
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 144
Аз днес прочетох, че сега в началото на февруари Цвети ще играе в Будапеща за Фед Къп и после ще участва в квалификации за турнира в Дубай.

Чудесно, значи квалификации в Дубай и Доха  Peace

# 31
  • Мнения: 2 753
Да, точно така.

# 32
  • Мнения: 11 607
Сега прочетох, че в края на първия сет, Надал е недоволствал от българите по трибуните и се оплакал на съдията с думите: "Те не ме уважават.", той му отвърнал :"Не знам дали разбират английски или испански." (което за мен е супер тъпо, все едно сме някакви занзибарци, дето не знаят и дума на чужд език  Tired). А в края на мача Надал лицемерно похвали нашата агитка.  #Cussing out

Не вярвам в това! Не вярвам, че се е оплакал точно от българската агитка. А от публиката като цяло...

И да ви обърна внимание на това кой е виновен за успехите на Гришо.....Вие да не мислите, че това са работатат и талантът???? Нееееееее......

КОЙ?

# 33
  • Мнения: 693
Ами за какво си говорим- с футболния екип на 1/4 финал на АО. Хора, които преди не са се интересували от тенис, са решили че ще ходят да викат на стадиона Whistling
По БТВ дадоха включване на едно от момчетата в агитката което каза, че треньора на Гришо им е предложил безплатни билети ако го подкрепят по този начин Laughing
Не е необходимо да разбираш (гледаш) тенис за да подкрепяш сънародник  Wink

# 34
  • Мнения: 9 144
Още на предишните мачове ми направи впечатление, че викат
Бугари-юнаци и Григор ДИмитров  Joy Joy Joy

Нищо чудно даже някои от тях да са били македонци, та дори и сърби  Peace

# 35
  • Мнения: 5 776
smile3532 rotfImao doh
Ох, за такива хора си има диагноза!
Добре, че нямам комшии наблизо, че аз колко виках тая сутрин... Успях са събудя децата, милите  Laughing

# 36
  • Мнения: 9 144
Коментарът на Симона Халеп след загубата

Цитат
Today I couldn't enjoy, and it was a big shit for me, this match.
  Laughing

Ружици и е уговорила среща в Париж другата седмица с бившия треньор на Клийстерс и Лисицки, Wim Fissette за да обсъдят дали ще почнат работят заедно

# 37
  • Мнения: 693
Още на предишните мачове ми направи впечатление, че викат
Бугари-юнаци и Григор ДИмитров  Joy Joy Joy

Нищо чудно даже някои от тях да са били македонци, та дори и сърби  Peace
Точно това си мислях и аз на предния мач.  Joy
Викам си бре тези българи са позабравили българския ли Thinking

# 38
  • UK
  • Мнения: 1 334
да не са викали и ГЛигор  Laughing

и аз се чудех защо е ДимИтров,но реших,че така им се получава по-добре припяването и затова

# 39
  • Мнения: 9 144
Женските полуфинали
Ли На очаквано победи Джийни, като в първия сет игра страхотно, втория не чак толкова.
6-2 6-4

Изненадата върви в момента, Цибулкова буквално чупи от бой Радванска  Crazy
6-1 4-0

пп Счупи я 6-1 6-2

Дано, дано да играе така и на финала  Peace


Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 07:50 от Бумър

# 40
  • Мнения: 5 776
Малкия пък му стана мъчно, че Радванска губи. Точните му думи бяха, 'тя е голям сладурчо'  Laughing
На финала ще стискам палци за Ли  Wink

# 41
  • Мнения: 9 144
Сега на второ гледане не съм толкова впечатлена от Ли,
малката си беше глътнала граматиката първите 4-5 гейма,
явно това, че е за първи път на полуфинал на ГШ и се отрази.

# 42
  • Мнения: 2 753
Поредната изцепка на това недоразумение.  ooooh!

Много ме изненада категоричната победа на Цибулкова. Не съм й фен като цяло , но още съм разколебана за кого да съм на финала. Thinking

# 43
  • Мнения: 9 144
Радванска, според мен, не играе добре този турнир, като изключим двата и феноменални сета срещу Вика. Още Павлюченкова имаше шансове срещу нея, преди да колабира от жегата.

На Ли също не впечатлява много, Шафаржова не само шансове, но имаше и мач-бол срещу нея. 3 см аут спасиха На тогава, късмет е и, че и 3 от мачовете на На бяха срещу хлапета.

Докато Доми има в три кръга гевреци, днес и солетка, единствената, която и взе сет беше Мария, тук и тя извади малко късмет, че снахата се контузи, но в останалите си мачове е много по-категорична от На Ли. Освен днешния, особено брутален беше мача и срещу Халеп.

Ще е интересно да видим дали първия финал на Доми ще и разклати нервите подобно на Лисицки.

# 44
  • Мнения: 1 095
Ами за какво си говорим- с футболния екип на 1/4 финал на АО. Хора, които преди не са се интересували от тенис, са решили че ще ходят да викат на стадиона Whistling
По БТВ дадоха включване на едно от момчетата в агитката което каза, че треньора на Гришо им е предложил безплатни билети ако го подкрепят по този начин Laughing
Не е необходимо да разбираш (гледаш) тенис за да подкрепяш сънародник  Wink

Тенисът е спорт с традиции, има си етикет както поведението на корта, така и поведението на публиката. Дори и при малки турнири не е прието такова викане. Няма лошо да подкрепяш сънародник, но да крещиш като на футболен мач е смешно.  Peace

Женките приключиха така както и очаквах. Цибулкова от началото на турнира си играеше на ниво, връщачка като Радванска понякога просто няма шанс срещу агресивна игра, която върви.

На финала се надявам на Ли, абсолютно го е заслужила. Въпросът е главата да не омекне.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт