ПАЗАРДЖИК - 49

  • 116 774
  • 605
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 191
Моля да ми препоръчате добър психиатър, за възрастен става въпрос. Благодаря на отзовалите се. Може и на лс

# 481
  • Мнения: 1 291
За съжаление не мога да препоръчам психиатър.

Въпрос за детските. Превели ли са ви ги за декември. Подавахме документи и се чудя ние ли сме объркали или просто се бавят.

# 482
  • Мнения: 22
Да,преведоха ги още на 15 януари!

# 483
  • Мнения: 1 291
Благодаря за отговора! Забравила съм да пиша. Може би зависи от банката, но нашите ги преведоха чак на 20-ти.

# 484
  • Мнения: 22
Добър хирург ?

# 485
  • София
  • Мнения: 18
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали добър кардиолог и невролог в Пазарджик. Не е задължително да работят със здравната касата,бихме отишли и на частен преглед. Става въпрос за възрастна жена,посетила вече доста лекари,но все не уцелват подходящи лекарства,които да действат добре в дългосрочен план. Предварително благодаря на отзовалите се!

# 486
  • Мнения: 960
За невролог-Златарева, но да пишат и други.
А аз да питам за ендокринолог. Благодаря предварително.

# 487
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
За ендокринолог препоръчвам др Стоянов от държавната болница

# 488
  • Мнения: 120
Моя приятелка беше доволна от ендокринолог Ганева/Галева, не съм сигурна. Кабинетът е в МЦ Тонус. При Здравето, на бул Руски на кръстовището, дано успях да го обясня 😁

# 489
  • Мнения: 119
Здравейте,
Интересувам се от мнения за детски градини Снежанка и Калина Малина, конкретно за яслените групи, и не само, може и на лични.
За Калина Малина зная, че е с по-добра база, което може би предполага и по-разнообразни дейности за децата, но и напливът е по-голям, чувала съм и че не връщат болни деца...
За Снежанка съм чувала само хубави отзиви.
Все пак зная, че най-важни са възпитателките, при които ще попадне детето, има ли начин, по който да разбера тази есен кои ще бъдат на яслените групи?
Благодаря!

# 490
  • Мнения: 1 291
Моята дъщеря е в Снежанка. От миналата година имаме нова директорка. Грижи се непрекъснато да се обновява базата.

В Снежанка има само една яслена група. Важното е при кого ще е детето в първа група, защото четири години ще с тези учителки и лелки. Simple Smile

# 491
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
За Калина Малина съм чувала, че е за избрани. Децата на местния елит и си плащат подобаващо.

# 492
  • Пазарджик
  • Мнения: 65
Здравейте, някой ходил ли е на лазарна епилация в Пазарджик и доволен ли е? Има ли резултат?

# 493
  • Мнения: 960
Мнения за д-р Митева? Ендокринолог.

# 494
  • Мнения: X
Здравейте, можете ли да препоръчате масажистка? Ще помоля да е дама. Благодаря! Heart

Общи условия

Активация на акаунт