Торенти за детски филми - 4

  • 244 791
  • 1 140
  •   1
Отговори
# 1 125
  • от Луната
  • Мнения: 1 750
Дъщеря ми обожаваше сериите на Дисни за Барби принцесите. Любим беше Барби и Диамантения замък. Не седеше да го гледа, както се гледа филмче, но на 2 годишна възраст го пусках постоянно като бяхме вкъщи и тя пееше песничките. В тези филмчета има доста песни Wink Опитайте, но не е задължително да хареса гледането и не мисля че това е някакъв проблем, даже напротив Wink

# 1 126
  • Мнения: 15
Да, права сте.
Май наистина колкото по късно почне да гледа телевизия, по добре  Simple Smile

# 1 127
  • България
  • Мнения: 3 617
Дъщеря ми обожаваше сериите на Дисни за Барби принцесите. Любим беше Барби и Диамантения замък. Не седеше да го гледа, както се гледа филмче, но на 2 годишна възраст го пусках постоянно като бяхме вкъщи и тя пееше песничките. В тези филмчета има доста песни Wink Опитайте, но не е задължително да хареса гледането и не мисля че това е някакъв проблем, даже напротив Wink
Може би първото филмче,което гледаше голямста ми дъщеря преди десетиа години Simple Smile)))-Лиана и Алекса и диамантения замък Simple Smile))
Любим Simple Smile
Има едни кратки серийки за магаренцето Тротро-пак от това време.
Също и много интересна поредица на Бебе Айнщайн.Филмчета с музика ,картини,животни.Много добре са направени.
Аз също не съм привърженик на гледането на ТВ,но когато е в норма,не пречи.Иначе става едно зомбиране и изнервяне(от опит казвам)

# 1 128
  • Мнения: 7
Търся едно образователно филмче "Сид - дете на науката". Детето го харесва много, но не намирам никъде торент за него. Ще бъда много благодарна, ако някой може да съдейства.

# 1 129
  • Мнения: 3
Здравейте!Живея във чужбина и търся сайт от който да мога да изтегля анимация със озвучен бълг.език

# 1 130
  • Пловдив
  • Мнения: 710
Амбър, моите деца на тази възраст харесваха филмчета с животни - Бамби, Аристокотките,  а малко по-късно и Немо, Мечо Пух.

# 1 131
  • Мнения: 55
Здравейте! Къде да намеря анимационния сериал sailor moon с бг аудио? Ако някой знае къде има повечето серии с бг аудио да пише,защото ги има само със субтитри

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 07:56 от bubanka

# 1 132
  • Мнения: 115
Мисля, че го има в zamunda Simple Smile

# 1 133
  • Мнения: 55
Мисля, че го има в zamunda Simple Smile
с бг аудио?

# 1 134
  • София
  • Мнения: 1 904
здравейте, някой знае ли откъде мога да намеря епизодите на Пепа прасето с  бг аудио?

# 1 135
  • Мнения: 134
Здравейте и на мен ми  трябва прасето Пепа с бг аудио, в ютюб има само 5 епизода Sad. Къде бих могла да закупя или изтегля това съкровище? Синът ми е влюбен в Пепа.

# 1 136
  • Мнения: 327
Аз пък търся безуспешно сериите на Умизуми с бг-аудио Tired Face

# 1 137
  • Мнения: 1
Търся с бг аудио (ама това е равносилно на чудо), та и със субтитри може, филмът по книгата на Астрид Линдгрен "Децата от Шумотевица" ("Barnen i bullerbyn").
    https://[/list]https://youtu.be/4onOCBO3ld8

    # 1 138
    • Пловдив
    • Мнения: 23 543
    Мерси, ама аз съм питала през 2013. И второ - линкът не се отваря.

    # 1 139
    • Пловдив
    • Мнения: 14 037
    А, отваря се, само дето е даден малко грешно, аз дори се загледах Simple Smile

    https://youtu.be/4onOCBO3ld8

    Общи условия

    Активация на акаунт