Мнения за ЧОУ "Питагор"

  • 58 427
  • 152
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2
А не са  ли 3 паралелки? и новите деца сформират 4та мисля.. Синът ми е 4ти на изпита за прием в първи клас с 83.5% и много се чудим... Също дали има големи шансове за стипендия? Ще помоля, ако някой знае за предишната година кои деца са получили-да сподели


Честито Ася. Ти как разбра резултата на твоето момченце?

Аз си мислех, че за дечицата от ПУК местата не са резервирани, и че те също се явяват на изпит за 1ви клас, но изглежда съм се объркал.

Това, което знам е че има 100тина места за 1ви клас, но това ми звучи като 6 паралелки, ако са 16-тина деца в клас.

# 151
  • Мнения: 151
А не са  ли 3 паралелки? и новите деца сформират 4та мисля.. Синът ми е 4ти на изпита за прием в първи клас с 83.5% и много се чудим... Също дали има големи шансове за стипендия? Ще помоля, ако някой знае за предишната година кои деца са получили-да сподели


Честито Ася. Ти как разбра резултата на твоето момченце?

Аз си мислех, че за дечицата от ПУК местата не са резервирани, и че те също се явяват на изпит за 1ви клас, но изглежда съм се объркал.

Това, което знам е че има 100тина места за 1ви клас, но това ми звучи като 6 паралелки, ако са 16-тина деца в клас.
Още в ПУК децата са 19, после нарастват до към 23-24. И да, местата на текущите деца не са резервирани - минават през вътрешна атестация, след което се решава дали да продължат. Не знам ще има ли отпаднали деца - допускам, че почти не, защото подготовката е доста сериозна и не преминаващо дете (ако не е заради поведенчески проблеми), би означавало провал на учителя. Иначе доколкото ми е известно, изпита за външните деца е пуснат като контролно на текущите ПУК - може и като част от атестацията да е било.

# 152
  • Мнения: 1
А не са  ли 3 паралелки? и новите деца сформират 4та мисля.. Синът ми е 4ти на изпита за прием в първи клас с 83.5% и много се чудим... Също дали има големи шансове за стипендия? Ще помоля, ако някой знае за предишната година кои деца са получили-да сподели

Здравейте,
как разбрахте на кое място е синът Ви. И ние се чудим. Синът ми е приет с резултат 78 %.
Ако вече сте го записали, честито!

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 11:41 от didkast

Общи условия

Активация на акаунт