МАРТенчето лази и крещи, пакостите почва да твори

  • 70 889
  • 511
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
За рибата личната лекарка ми каза, че вече мога да давам. Аз взех от биомагазина и я сложих в камерата на парченца, но заради зъбите, като вдигна температура и още не съм и дала. Но мисля тези дни да пробвам. А сурови плодове давате ли вече?

Аз давах банан и ябълка - много ги хареса  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 12
Аз все още давам само ябълка.Слагам я в биберон за плодове и той реално изсмуква само сока от нея,в същото време си чеша венците.Вие кога мислите да им сложите някакви възглавнички?

# 47
  • София
  • Мнения: 54
Natali, защо пък да трябва да се слага захар в кис. мляко?Аз по-рано от 10-ти месец едва ли ще дам, но и тогава няма да сложа захар. До тук на нищо не съм слагала захар и сол

# 48
  • София
  • Мнения: 6
Запис и от мен!

# 49
  • Мнения: 2
Natali, защо пък да трябва да се слага захар в кис. мляко?Аз по-рано от 10-ти месец едва ли ще дам, но и тогава няма да сложа захар. До тук на нищо не съм слагала захар и сол

Ами и педиатърката каза така, а и е по вкусно и аз не слагам захар с лъжиците, а на върха на лъжичката леко да омекоти киселото

# 50
  • Мнения: 1 661
А всеки ден ли давате месно пюре след като захраните?

# 51
  • Мнения: 1
Жълта Роза , аз давам през ден...редувам ги един ден месно пюре, един ден зеленчуково с жълтък. Wink

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте,и аз съм мартенска мама .Имам дъщеря Даниела,родена на 27 март и ще се радвам да се присъединя към вас и да си споделяме опит.На кого да пиша за да ме добави.Благодаря предварително.

# 53
  • Мнения: 22
Здравейте,и аз съм мартенска мама .Имам дъщеря Даниела,родена на 27 март и ще се радвам да се присъединя към вас и да си споделяме опит.На кого да пиша за да ме добави.Благодаря предварително.
ОО нашия си има адашка Simple Smile Привет, ние сме на 4-ти март Simple Smile

# 54
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен:) Моля за пореден път модератор да поправи датата на раждане на моето дете - вярната е 05.03. Благодаря предварително!
Готово!
Мерси:)

# 55
  • Мнения: 43
Здравейте,и аз съм мартенска мама .Имам дъщеря Даниела,родена на 27 март и ще се радвам да се присъединя към вас и да си споделяме опит.На кого да пиша за да ме добави.Благодаря предварително.

Добре дошла! Добавих те Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1
А всеки ден ли давате месно пюре след като захраните?

Аз давам всеки ден, като веднъж или два пъти в седмицата давам жълтък със зеленчуково пюре.

# 57
  • Мнения: 0
Благодаря Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 23 156
какви играчки вземате на децата?
нещо напоследък гризалките и дрънкалките не минават, взема, размята ги и изхвърля, накрая се ядосва чак  ooooh!
пък не мога цял ден да седя да го забавлявам.
дистанционни, компютри и подобни много го привличат, обаче като се докопа и иска да ги дъвче.
чудя се дали на детски подобни би обърнал внимание.

# 59
  • Мнения: 2
какви играчки вземате на децата?
нещо напоследък гризалките и дрънкалките не минават, взема, размята ги и изхвърля, накрая се ядосва чак  ooooh!
пък не мога цял ден да седя да го забавлявам.
дистанционни, компютри и подобни много го привличат, обаче като се докопа и иска да ги дъвче.
чудя се дали на детски подобни би обърнал внимание.


И ние сме така нейните играчки въобще не ги поглежда или само ги размята, но види ли кабел, дистанционно, телефон или клавиатура полудява от кеф.

Общи условия

Активация на акаунт