Ноемврийски бебета честит трети рожден ден - тема 17

  • 42 834
  • 154
  •   1
Отговори
# 30
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Беруш, хахаха, да, някоя ако ми го роди и ми го даде поне на 2 години - с удоволствие Grinning

И във фейса става, аз си го помислих, обаче нали имам изкривяване и като си представих как смачква снимките, направо ми стана зле  Mr. Green Ама пък те ще са малки и няма да личи. Ако може да се направи отделен албум ще е най-добре, сигурно ще да може.

# 31
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Мен ме няма в групата и не мога да я намеря  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 11 558
Мен ме няма в групата и не мога да я намеря  Simple Smile

Исках да ти пратя покана, но ми излиза че си блокирана. Не знам що така.

# 33
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Мен ме няма в групата и не мога да я намеря  Simple Smile

Исках да ти пратя покана, но ми излиза че си блокирана. Не знам що така.

 Преди време имахме малки пререкания с администраторката/ Hug/, после се оправихме, но сме забравили за блокирането  Laughing Нищо, ако прочете да ме има в предвид  Hug

# 34
  • Мнения: 3 945
И аз бях изпратила заявка за включване в групата, но не ме одобриха. Сигурно защотото не пиша често. Но изкарахме заедно бременностите и отглеждането на децата в тая тема  Peace

# 35
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Ами да се надяваме администраторите на групата да се включат (аз нямам права там Simple Smile ) иначе качих две в снимката че не знам коя ще е по удобна за обработка.

# 36
  • Мнения: 35
Моята госпожица иска за РД пиано с микрофон  #Crazy Още се чудя дали да си го причиня   Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 209
Здравейте... Колко съм изпуснала не е истина, ама ще се връщам да чета... Моите мишки още нямат претенции за подаръци освен да са розов и син , каквито и да са ...  ooooh! Лятото криво ляво мина с две влизания в инфекциозна - първо рота вирус и после вирус с неясен произход.. И между това един ларингит на сина ми, от който гласа му се промени, все едно е пубер с мутиращ глас.. Ларингита мина, момчето ми продължава да грачи .. Между рота вируса и ларингитът на мен ми махнаха липома от едната гърда..поне това се оказа безобидно, слава Богу... егати и болестите и чудото. Оплаках се. На градина няма да ги пускам, работа така и не си намирам, ще се гледаме в къщи и ще си намирам занимавки надомно - малко преводи, малко картички .. Така.. Целувки на всички пораснали и не толкова бебоци и техните прекрасни мами Simple Smile

# 38
# 39
  • Мнения: 94
Е тръгнахме на градина и Теди е много доволна и очарована нищо ,че г-жите им са строги и държат на дисциплината Simple Smile Даже каквато ми е поспалана все не мога да я събудя рано ама сега от  желание като ме чуе, че ставам и скача да се обличала за градината хихихи .
Това ме радва - щом тя е доволна и аз съм доволна .

# 40
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
A така Виви:)
Ние днес ходихме да платим - нали сме болнични нищо че детето е по-добре от мама.  Joy
и след като се прибрахме Венко обяснява на баба си как сме ходили до градината и започва да скача от радост викайки - "и мама не ме остави там"
Какво ли ме чака другата седмица от сега започвам да се подготвям психически.
Иначе вчера паднах от смях. След неговия преглед отиваме при моята лична и минахме преглед и си тръгваме. Жената много му се кефи и му вика - "Чао Венко да дойдете пак но с хубав повод!"
Детето обаче безкомпромисно - "Чао, пак ще дойдем, мама като е болна!"

# 41
  • Мнения: 41
Здравейтееее!
Не съм влизала от толкова много време в темата, ама сега видях, че има нова и се е раздвижила. Никол ходи в новата си градина втора седмица, но все още не е особено очарована от факта, че трябва да е там през деня. Всеки път като я взема следобед и ме пита: "А ти къде беше, докато аз бях на градина, какво прави?" Обяснявам нещо, че съм имала работа - вече отивам подготвена с версия, но тя знае, че само тати ходи на работа, аз още не съм започнала и ме гледа доста подозрително.  Grinning Големи са хитреци.
За рождения ден и аз обмислях вариант за музикална уредба с микрофон, защото тя много обича да пее и хубавото е, че пее много вярно - госпожите я хвалят колко е музикална.
В градината сме я записали на спортни танци, като курса е в комбинация с народни  Mr. Green - показва ми какво са танцували - върти се и тропа с ръчички отзад. Тя обаче се "самозаписала" на английски - като ги вземала госпожата да ги води в кабинета и казала на нейните госпожи, че мама е казала и тя да отиде и настоявала, докато не я пуснали  Laughing. После ми обясни какво са учили, много беше доволна, та този месец ще я оставя, другия вече едва ли.
За Шуслеровите соли съм чела тук: http://drmaneva.com/%d0%a0%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%b5% … %d0%b1%d0%be.html , но още не съм ги ползвала. Сега давам хомеопатични превантивно - веднъж седмично, че изкара вече едно възпаление на ухото и пи антибиотик. Давам всеки ден и клеева тинктира, пак за имунитет. Дано да не боледуват често дечицата ни.

# 42
  • София
  • Мнения: 676
 Браво за новата темичка и по-бързичко да се изпише  Hug.

 Валко свикна с детската градина. В началото поплакваше (за кратко), но сега е по-добре.  По този повод малко смях: Една сутрин баща му казал да си сменят местата, т.е. Валко на работа, а тати на градина. Детето изпълнило заповедта. Пред градината Валко заел шофьорското място, докато мъжът ми слизал да му отвори вратата  Laughing.
  Допълнителните дейности, които посещава са: футбол и латино танци.

# 43
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Браво за новата темичка и по-бързичко да се изпише  Hug.

 Валко свикна с детската градина. В началото поплакваше (за кратко), но сега е по-добре.  По този повод малко смях: Една сутрин баща му казал да си сменят местата, т.е. Валко на работа, а тати на градина. Детето изпълнило заповедта. Пред градината Валко заел шофьорското място, докато мъжът ми слизал да му отвори вратата  Laughing.
  Допълнителните дейности, които посещава са: футбол и латино танци.


 hahaha hahaha hahaha hahaha Определено детето е изпълнило предложението. Аз го бях вземала два дни на работа - направо луда станах - детето си иска своето иска да си говорим да си играем, аз имах нещо много важно което нямаше как да оставя, телефони зеънят, Венко бръмчи с колички и нищо не се чува - веселба. Иначе тази седмица нали съм болнични голяма веселба двамата. Откакто гледа "Играта на играчките" вече сам си играе с фигурки и колички и даже истории си измисля с тях. Днес му взех две колички от типа на лего за рождения ден, че като знам с колко малко време без той да е с мен разполагам няма да успея да му взема подарък. А в магазин с него е мноооого трудно, само в началото се засичаме и докато успея за видя нещо количката вече полупълна с неща които той е избрал чака на касата  #Crazy

# 44
  • Мнения: 154
Да се запиша да не ви изгубя.
Катенцето, точно с администраторката ли намери да се заяждаш  Laughing Пробвах да те добавя, но не ми разрешава, защото имаш бан, а администраторката(ако е мишинаторката) си е изтрила фейсбука. Мисля, че всеки може да добавя, ако някой иска да ми пише на лични.

Последна редакция: пт, 11 окт 2013, 14:09 от Terminator

Общи условия

Активация на акаунт