ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

  • 152 975
  • 401
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 209
Абе пак ви казвам - понякога и вие не знаете какво искате, а как може да разчитате друг човек да знае какво точно искате и да го изрази с думи на лист. И даже този човек да има най-добри намерения, пак нещо ще обърка - една дума дори и ще видите какъв майтап може да стане.

Много е просто!
Взимате един бял лист и пишете - искам това и това.
Сгъвате го, пъхате го някъде и го забравяте.
Действа.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 217
Не разбирам докъде трябва човек да загуби себеуважение, за да прибегне към любовни магии.....По-жалка просия от това май няма.....

Не ми е нужно друго разубеждаване....

# 47
  • Мнения: 6 365
Честно да си кажа аз постнах тази тема,за да разбера дали наистина може да се направи такава магия и то успешна..

Па може, ама после трябва да си носиш последствията. Почти всеки може.

Много е лошо за млада жена така да си постеле пътя към любовните връзки.

Сурите не могат да имат буквален превод.

От друга страна с някои мистични действия дамите могат да се поотпуснат
и да станат по-привличащи. После хубавите мъже идват. Но и това крие рискове.
Всичко крие.

Не знам кое е "успешно". Май авторката дори е твърде млада, за да знае какво
е любов- не привличане и похот, а любов. Любовта е лесна, няма нужда от магии.

Музикална пауза:

http://www.youtube.com/watch?v=dls_cBmUt7Q&list=PL49672AB5F3137798

# 48
  • София
  • Мнения: 38 209
Имаше един стар филм - "Любовен елексир номер 9".
Една жена бяга от цяла тълпа мъже. Joy

А впрочем, специално за мъжете, с които не ми е провървяло, съм установила, че определено е било за добро за мен.

# 49
  • Мнения: 1
Постнах темата само и единственно за да се разбере има ли подобни неща и тествани ли са. Всеки решава сам за себе си,вие не можете да съдите хората,ако искат отиват и правят магии. Точка! Писна ми от мнения който са излишни и не по темата  Naughty Въпросът ми е ,дали ходжата от Долни Воден прави любовни магии или не,нищо повече! Ако сте ходили при него,моля изкажете мнение

# 50
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Е ,що да не са по темата?Щот не съвпадат с твоето мнение ли?И на мен ми писна от тъпи теми,ама ей го на,има.Пък и се забавлявам с тях Laughing

# 51
  • Мнения: 6 365
Ами да, можем, защото ходейки да ти правят магия, прецакваш
общото митологично битие на всички ни.

Май има нужда да мислиш, а после да ходиш в Долни Воден. Чети и мисли,
не ми тропай с краче, че ще видиш магия, та свят да ти се завие!

# 52
  • София
  • Мнения: 22 526
Аз не бих тествала с магия за каквото и да било, само и само, за да се уверя дали действа или не! Тат това е глупост! А ако има обратен ефект! Не! В никакъв случай!

# 53
  • София
  • Мнения: 971
Авторке, всеки на този свят разбира любовта по различен начин! Ходжата дори да направи любовна магия, то тя може да е от типа - многоженец с 4 жени! Все пак в арабския свят това е нормално - пък и са рядкост мъжете, които обичат жените си по европейски.  Mr. Green  Такава любов устройва ли те?!

# 54
  • Мнения: 1
Магията не е за мен скъпи читатели! До преди да си правите изводи,нека кажа,че съм изчела може би стотици мнения и истории,който ме заинтригуваха! Не е до самата магия,а влиянието и времето,което тя действа има хора,който са я изпитали и ми се искаше да чуя и тяхното мнение!  Peace

# 55
  • Мнения: 6 365
Не е за теб, но си намесена. По логиката на магията- няма да останеш
суха, и за теб ще има последствия.

Ей ти мнение, изпитвала съм повече отколкото си представяш неща, на
които им викаш "магия". Не е за тъпанари работа...

Време и влияние няма. Може да действа и два живота. Може и да действа
със задна дата. Няма правила.

Изчела била мнения от форуми! Ей, голямо мистично знание си получила:)

# 56
  • София
  • Мнения: 2 217
Драго ми е да чета....Никой не си е правил либовна магия.....Даже авторката се отегчи от нас....Скука... Laughing

Авторке, както стана ясно, нямаме опит в просията....И краденето на човешки животи.....
Колкото можахме се изказахме...
Едва ли без нашите мнения темата ти щеше да просъществува...
Кажи баба тенкю!

# 57
  • гр. София
  • Мнения: 2 517
Аз прочетох една доста интригуваща история на жена,която е била много отчаяна след загубата на мъжа и,че е отишла при въпросният ходжа.. на кратко ги е събрал за 1 месец и имали 22 годишен брак,та в нейния случай не мисля че си е навредила...  newsm78

А мъжа й какво мисли? Или той всъщност не може да мисли, защото е бил "омагьосан" да бъде с тая жена и да я обича? Той е бил принуден, не мислиш ли? Принудата хубаво нещо ли е? Дори, когато не осъзнаваш, че я има.

има ли някой който наистина може да направи успешна магия за любов
Успешна за кого? Т.нар. любовна магия си е чиста принуда. Много искам, многомногомного Хикс да ме обича и да сме заедно. Ма дали Хикс иска същото?  Wink Ти би ли искала някой да постъпи така с теб?

Подкрепям написаното от Мамасита  Peace

ПП: Пурко, едва се удържам да си нацелувам монитора с тоя твой подпис!  Crazy

# 58
  • Мнения: 1
Според мен точно в подобни форуми хората споделят неща който са им се случили и са ги изпитали... За мен има такава магия,но при едни успешна ,при други не... на който както му е писано! А жената не мисля,че е споделила със своя съпруг,но така са щастливи,хората правят всичко за да са щастливи,дори и такива магии

# 59
  • София
  • Мнения: 38 209
Магията не е за мен скъпи читатели! До преди да си правите изводи,нека кажа,че съм изчела може би стотици мнения и истории,който ме заинтригуваха! Не е до самата магия,а влиянието и времето,което тя действа има хора,който са я изпитали и ми се искаше да чуя и тяхното мнение!  Peace

Е - ето - казвам ти.
Някъде 1998-1999 съм написала на един лист как искам да изглежда, какви черти да има и как да се казва бъдещият ми мъж. И много да ме обича.
2005 го намерих и установих, че всичко се е сбъднало.
Само да ти кажа, че такова име носят 2-3 човека в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт