РИСКОВА БРЕМЕННОСТ - КЪРВЕНЕТО!?!?!?!

  • 10 134
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 918
Стискам палци на всички, които са в това положение! Знам колко е трудно, и аз не вярвах, че ще износя втория си син, а и кървенето на моменти беше доста силно, но стана. Е, "износих" го до началото на осмия месец, но бременността ми беше изключително тежка, инжекциите явно не бяха достатъчни за овладяване на проблемите ми, а трябваше и да работя, защото по онова време моята заплата беше единствената. Важното е, че синът ми се пребори и сега е здраво и прекрасно дете.
Дано всичко бъде наред!!!!

# 16
  • Мнения: 75
Здравейте момичета, аз отворих темата, защото бях адски изплашена предполагам, като всички тук - за щастие моето кървене, което беше, като силен цикъл, след престой в Надежда за 5 дни спря /беше в периода 6 - 8 ГС/ . До 12 ГС се прави прегледа с вагинален ехограф и всеки път след преглед имах кафеникаво зацапване, искам да ви успокоя и да ви кажа, защото на мен нямаше кой, че не винаги кървенето, още по-малко зацапването водят до аборт. Сега съм добре и очаквам моите близнаци, за съжаление бременността не ми върви леко вдигам кръвно и повръщам, като ненормална, но знам, че си заслужава и криво ляво ще го избутам. Успех и не се тревожете, важно е само да сте при правилните хора.

# 17
  • Мнения: 9
Здравейте мами , миналата седмица ходих на лекър И ми изписаха инжекция точно заради кървенето при мен беше по скоро процапване .. та мина ми се 2 дни отидох на работа И на втория ден пак ми прицапа  но с остри болки които бяха за кратко и вечерта видях че имаше и съсирек пия Дуфастон 3×2 всеки ден както и но от а 2×1 пак ми цапа но без болки

Общи условия

Активация на акаунт