Горски дъхави цветя - за Мама ЮЛЧЕТО набра:)

  • 59 460
  • 602
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Ние сме 160 ЮЛСКИ майки
и имаме 162 прекрасни дечица!

75 момиченца и 87 момченца


Последна редакция: нд, 12 апр 2015, 09:12 от a.l.e.n.a

# 1
  • Мнения: 361
Запис Hug

Алена,тя и при Ал мина без да разбера-20 пъпки всичко на всичко,без Т и отпадналост.Най-гадното в цялата му шарка беше,че трябваше да си седим у дома,а той си беше добре TiredИвон милата,разказа й се играта,а за да е по-гадно уцели и най-големите жеги.Вече е добре де,да видим кога ще паднат и коричките Thinking

Тук стана ужасен студ,замръзнахме напраО Outta Joint

Боги HugЧакам те...

# 2
  • Мнения: 4 841
Мерси за новата тема  Hug

Дано на всички дечица им минава бързо и леко шарката. Като знам на моя син колко му е слаб имунитета, то очаквам да я изкара доста тежко. Дано поне поизчака няколко месеца и аз и бебето да се стабилизираме  Whistling

# 3
  • в Кошера
  • Мнения: 2 212
Алена, мерси за новата тема!   bouquet

Нека пишем повече и по-често и да я напълним с хубави новини!
Колко бебчета чакаме към момента?  newsm78

# 4
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
 Hug сещам се за Диването и TDI  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 841
Hug сещам се за Диването и TDI  Rolling Eyes


и Скарли мисля също.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 59
Алена, благодаря за новта тема   bouquet Нека само положителни емоции има в нея!!!  Hug

# 7
  • Мнения: 107
Hug сещам се за Диването и TDI  Rolling Eyes


и Скарли мисля също.


И Agnesana  Party - общо засега 4

# 8
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Йееей нова темичка... Супееер! Благодаря, Алена!   bouquet

Множим се, множим се, а като се си спомня като бременеехме заедно и ми става едно мило, а все едно беше вчера  Hug

# 9
# 10
  • Мнения: 2 369
аз май съм забравила или изпуснала,но диването бременна ли е?

бъги,ти викаш Ивон горката,ама и Борко не е за подценяване бил. леле ужасни тези шарки при вас! моето като беше болно (голямото де) и май сравнително лесно мина,ама аз пък и не го гледах в този момент,защото също бях болна и то мъртво болна от шарка,та го бях дала на свекървата.

# 11
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
да Simple Smile с трето девойче Simple Smile Blush

# 12
  • Мнения: 2 369

кога ще ражда? леле тя много смела жена бре! мен не само физически,ами и психически не ми стиска такъв подвиг:)

# 13
  • Мнения: 2 005
  bouquet
Изтървах ви... Честито на порасналите вече, подранили юлчета. Да са здрави и засмени.

Ние изкарахме 20 дни на планина. Сега, в петък, отиваме на море. Планирам два рожденни дни там, щото нали и двете деца са ми юлчета. И ми е малко напрегнато с организацията от дистанция. Каката е заръчала плажно парти. Намерих подходящото място, поръчах тематична торта, сега остават украси, игри и т.н.... като за плаж. Малкото юлче още няма претенции за мястото на събитието, само тортата му е важна  Laughing .

Честито на всички бременеещи. Желая ви леко раждане и здрави бебчета.   bouquet

# 14
  • Мнения: 723
Намък в новата тема Simple Smile

Ади, още малко остана  Hug

Маритке, Борко не беше цвете, ама Ивон е пъпка до пъпка направо Sad

Общи условия

Активация на акаунт