Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 143
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 30
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Започнах дистанционен курс на 15.04. оперативно счетоводство. Доволна съм за сега.
Успех на всички!

При кой ДО?

Информа

# 31
  • Мнения: 48


don domat,ти чакаш все още да ти се обадят , нали ?

Мисля, че моят номер беше след твоя  newsm78

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3
От Агенцията по заетостта изпратиха нов мейл с нов линк към Анкетната карта, който работи без проблеми Peace

П.П. Това е информация, за току-що започналите своите обучения! Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 768


don domat,ти чакаш все още да ти се обадят , нали ?

Мисля, че моят номер беше след твоя  newsm78
  Не. Аз съм одобрена и вече даже карам курса.

# 34
  • Мнения: 1
Днес си занесох отрязъка в БТ Бургас. Казаха на 7-ми май да отида за получаване на ваучера и на 10.05 започвам обучение по системно програмиране.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 48


don domat,ти чакаш все още да ти се обадят , нали ?

Мисля, че моят номер беше след твоя  newsm78
  Не. Аз съм одобрена и вече даже карам курса.

Така ли, явно те бъркам с друг от форума  Simple Smile

# 36
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
Здравейте,има ли момичета,които да са записали в HECS-фризьорство.Отговорете ми дали сте доволни от обучението?Аз ще се обучавам в салона им в Люлин-3 част.

# 37
  • Мнения: 497
И аз влизам да предупредя,ако някой не е рзбрал като мен явно,че ако е изкаран вече един курс трябва да се занесе сертификата в бюрото по труда. В противен случй не издават новия ваучер.
Пишело го някъде в декларациите, които сме подписвали и които прегледах на място пред служителките, но не го открих..

# 38
  • Мнения: 1
Здравейте! И аз почнах оперативно счетоводство от 15.04 към Ег-консулт. Нямам още мнение. Всичко е на платформа отваря се по график. Има и допълнителни самостоятелни задачи(за момента са тестове), които не са задължителни. Има възможност за задаване на въпроси от платформата, по скайп и на консултации на живо. Още не съм ходила, че са някакви бля-бля. Които не са ми много ясни като теория Simple Smile

tedddy И в мойта програма има Здравословни условия на труд 30уч.ч. Аз съм от тези дето си нямат и понятие от икономика и не ми е мн лесно. Сега съм на Раздел Икономикс. ако искаш мога да ти пусна нашата програма, но предполагам,че са одобрени от МОН след като се издават Свидетелства. материал много,време - малко, #Crazy ще видим какво ще излезе .

# 39
  • София/Правец
  • Мнения: 130
И аз започнах моя курс по Банково дело към Матев строй. За сега и аз нямам кой знае какво мнение, но всичко е по график и дано да е така занапред Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
относно програмата за обучение не се ли определя тя от МОН, нали и сертификата за изкарания курс накрая се дава именно оттам, където са посочени изучаваните предмети  Thinking Съгласна съм, че за някои от нас, особено учили икономика, има доста излишни предмети, но пък мисля, че и специализираните не са малко. Аз съм елек. търговия при Матев Строй и чакам с нетърпение специализираните предмети. Иначе виждам, че ще имам основи на икономиката, основи на правото, маркетинг и т.н. Иначе вече мина първата част по ЗБУТ, вчера беше и онлайн урокът и познайте дали се включих  Sunglasses
Още е рано да се хвалим и оплакваме мисля, след 2 месеца пак ще споделяме мнения вече по-точни.

# 41
  • Мнения: 491
Момичета, все пак се обучавате за дадена професия и трябва да се движите по одобрена програма. Няма как, учите счетоводство, но ще учите и много други допълнителни предмети. И в университета е така, записвате счетоводство, но задължително се учи - маркетинг, математика, стопанска история, право, икономика, философия... да не изброявам. Представете си някой, който няма представа от икономика как ще се оправи с всичкото това нещо... Не може да му тръснат веднага счетоводните казуси, при положение, че хал хабер си няма от материята.

# 42
  • Мнения: 550
Runaway, разбирам, че има хора, които тепърва започват да се занимават с тази материя и им трябва въвеждащо обучение. Нямам против това, ако не е за сметка на важни и основни неща в специалността. Часовете са предостатъчно, за да може да се обхване почти всичко.

# 43
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
Здравейте,някой учил ли е център за професионално обучение Наси?Чудя се в коя фирма да запиша фризьорство-Хекс или Наси.

# 44
  • Мнения: 2 723
Здравейте,
аз вече имам попълнено уведомление от ДО, но датата на която  е връчено изтича на 23.05., а курс ще започна 03.06,  т.е.  мога ли да отида  на един път до БТ да занеса попълнения отрязък и  да взема ваучера или няма да съм спазила срока от един месец за уведомлението  и вземането на ваучера 7 дни преди начало на обучението!?  Май ще се ходи два пъти до БТ Rolling Eyes

Избрах "кабината"за език. 

Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт