Радват се на пролетта ЯНУАРСКИТЕ деца

  • 56 525
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 613
Благодаря за подкрепата Hug При нас кофти серията продължава Tired, вчера бабата, като взела Йоанка от градина, се спънала и паднала, една страна на бузата към окото и рамото са охлузени, в синини и отоци Tired. Вчера със Стани ходиха до Пирогов, че се бяхме уплашили да няма нещо пукнато или счупено, Слава Богу, няма. И като за капак, взе че ми дойде, и изядох цялата къща ooooh!.
Та вчера и аз исках да пийна една чаша вино, просто да се отпусна малко, че вече бях на ръба, но се оказа, че нямаме. Пих мента, глог и валериан.
Дони Hug- аз така се мъча да възпитавам Йоето- че и децата, и възрастните са различни и няма как всички да са еднакви, да свиква да възприема и различното изглед или поведение.
Мони- дано да се сдобрите с мъжа ви Hug
И за да не е съвсем депресарски поста ми, да почерпя, че днес най-най-най добрата ми приятелка има рожден ден. От рце й пожелавам да е здрава, щастлива и все така прекрасен човек Heart Eyes
 newsm38  Gift newsm67

# 31
  • Мнения: 56
Рали Hug Честито на приятелката ти!

Ей, не ви ли е срам? Такава закуска изкарах, направо очаквах тълпи да се затълпят в темата hahaha Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249

Почерпката от мен, че половинът одърТе Simple Smile За събота ще се пробвам една такава да направя, че ще празнуват двамата с кума и да има за  всеки по цицка Mr. Green
Изказване на Хриси: Мамо, а пък тате е по-умен и по-силен, защото може да отваря бъркани, а ти не можеш Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 1 115
Doni честит ти рожденик.Жив и здрав и много да те слуша.Хубава тортичка си избрала
Ради закуската е супер.Аз от днес мисля да започвам разделното.Лятото свалих 8 кг.
Рали   Hug.нали знаеш като започнат неприятностите са едно след друго.Ние още имаме карантина.Може да се отложи тържеството.Надявам се,че няма .Моника ще е супер нещастна ,аи тоалет за калинка сме купили.
А с мъжа ми не сме се сърдили.По скоро този път аз го овиках,а той замълча и нищо не каза.Това не се е случвало.Ама и на мене ми кипва
Весел ден от мене

# 34
  • Мнения: 56
Като съм почнала.... Какви са десетте разлики?  hahahaLaughing

# 35
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Хич и не разбрах ,де да ги търся тез 10 разлики newsm78
Серията продължава-пак възпалено ухо и Т #Cussing outАман!Отивам за лекарства ,сега спи ,ако е не е читав като стане -на лекар.Цяла нощ ,гушках и успокоявах -днес се нося като зомби.Имам мъж ,но нищо не видях от него Rolling Eyes
Дони ,Честит ти пораснал мъж.Много здраве и безброй буркани да отваря Laughing
Тържество ще има ,другата седмица,стихчето сме научили,ще докладвам каква ще я свърши.
На вън едно духливо,Емо каза -такива до 40 кг да не излизат,аз нали съм качила килца отивам да се пробвам.

# 36
  • Мнения: 857
Дони, чудесна торта си замислила!
Весело изкарване!

Марти пък никога не прави разлика между хората. Дебели, ниски, чернокожи - нищо не го впечатлява - той е цар в собсвеното си царство и околните са просто декор  Laughing.
Но пък съм виждала и друг деца, дето веднага "откриват разликите" и почват да задават въпроси от сорта "ти защо си толкова дебела?"

Рали, много кофти се е получило това с тържеството. Миналата година в яслата не успях да отида, защото касата на колежката се обърка и седяхме до 7 часа. Но поне, че мъжът ми беше /още ми го натяква/. Тази година тържеството им е на Благовещение, не знам дали ще има публика, за деня на християнското семейство имаше и беше забавно. Само не разбрах Йоана или баба та е паднала  ooooh!.

# 37
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Не пишете!
Но,

Простено да Ви е, простете, ако съм ви обидила с дума или жест!

# 38
  • Русе
  • Мнения: 1 769
Ми, не пишат. И аз току надзъртам. В събота бях на работа - отмятам часове. Вече официално си имам 10 дни отпуск.  Laughing Ще се опитам и през април да върна 1-2 дни и това ще е.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 249
Уф, правим вътрешен одит Sick
Ми кво да пиша. В събота мъжо ме изненадА с 20 и кусур госта. Толкова неудобно се почувствах - не ми стигнаха вилици, чинии. Пък и едва намерихме къде да седнат. Меко казано ми идеше да го убия Close
Баси и ми е хипер изнервено, без видима причина. А корема ми е на топка постоянно. Нещо не съм вред #Silly

# 40
  • София
  • Мнения: 1 115
Дони и моя е все на топка,ама аз сега си знам от какво е .
Започнах да се оглеждам за работа.
Снощи изкарахме много хубаво.Събрахме се родата.Палихме огън.Децата въртяха оруглювици.За Моника беше много интересно.
Другия вторник ще ни бъде тържеството.
Днес в магазина влезна бабата на Азис.Не че е голямата атракция,но се втрещих колко е нахална

# 41
  • София
  • Мнения: 2 613
Хайде, аз ще се разпиша. То май напоследък моите постове са най-дългите Mr. Green. Първо, ако някого с нещо съм засегнала, да извинява, не е било умишлено. Това по повод вчера.
След това- Ели- тук ти отговарям и на теб, бабата ни падна и се преби, и не стига това, ами вчера ходили с детето и половинката в някакъв мебелен магазин, тя не видяла едно стъпало, та се допребила и на другата ръка Tired. Сега и двете ръце я болят и не може да ги движи. Дано скоро й минава, че така кофти. Добре, че поне пускам Йоето на градина, иначе вкъщи, тя не може да се грижи за нея.
Сега, имам и хубави новини де, не са само кофти неща около мен. В петък ходих с мъжа ми на концерт на Хелоуин, това му беше подаръка за РД януари месец, досега не бях ходила на такова чудо Crazy. Гръмна ми главата и ми заглъхнаха ушите, ама той, миличкия, е много щастлив, до толкова, че заради това, че бях с него, е готов по-рано да започнем опитите за второ Mr. Green Heart Eyes.
И може би най-готино- поръчахме си компект за спалнята- другата неделя ще я монтират Heart Eyes.
И сега въпрос- чета си аз тука за изследванията преди бременост и ми излиза, че бил важно да се направи и такова за рубеола и варицела- това рубеолата е пак вид шарка, нали? Имате ли представа това кръвно изследване ли е? Четох, че било много опасно ако се разболееш бременна. Аз помня, че на Йоето й слагаха такава ваксина на 13 месеца /паротит, рубеола, морбили/, това значи, ли че тя не може да се разболее и съоетветно да зарази и мен или не? Имат ли в градините зарази от рубеола и морбили Rolling Eyes. За варицелата зная от майка ми, че със сурност съм я карала, това значи ли, че и от нея не мога да се разболея пак? То май станаха много въпросите, но понеже сега се зачитам и замислям за тези шарки, покрай градината ooooh!. С Йоанка не съм се и сещала, че може да има зарази от шарка.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 115
Рали една бременна мама ми каза,че варицелата е опасна на края на бременноста.Дори и ти да си я карала можело да се зарази бебето.А рубеолата била опасна в начална бременност.Ама не съм на 100 процента сигурна за тази информация. Ти недей сега да си мислиш за глупости.Мисли си как ще караш една страхотна и безпроблемна бременност  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 56
Аз съм вкъщи на дивана, със схванат врат Sad През нощта, докато спях, нещо стана и се събудих от адска болка. Сега съм като Робокоп. Имах 100 неща да върша днес, ама....само ставам да храня и приспивам деца.

Ралче, добре звучиш! За шарките, не знам, поразрови се  за достоверно инфо. Аз помня, че ходих преди да забременея да се ваксинирам за рубеолата, че тук нали е сбирщайн и ме беше страх. Сега не знам дали бих го направила. Абе, с ваксини лошо, без ваксини лошо, сдухана работа.

И нещо положително да напиша LaughingПокрай здравословното ми хранене, съм смъкнала за един месец три кила захар и дрехите не ми опъват така ужасно вече. Още три, и ще чакам сезона на рокличките с нетърпение.

Дони, 20 гости без да те предупреди!  Rolling EyesМного смело от негова страна.

# 44
  • Мнения: 857
Дони, поне място имаш - весело да става, аз ако бях щях да извадя пластмасови прибори - да си спомните студентските купони  Laughing.

Ралче, ваш'та баба добре се е подредила  ooooh!. Аз, в началото на тази ми бременност разбрах, че Марти има шарка - беше при майка ми от една седмица. Всъщност не знам какво е било - той месец седя там, но разбрах, че обикновено шарката като варицела няма ембрионопатия /педи така каза, а гинекологът ми дигна ръце/.  Прави се изследване дали имаш антитела, което не се покрива от ЗК, а струва 45 или 65 лв и се изследва дали си карал врицела или сега имаш такава. Рубеолата е опасна ';щю
бием се за компа
хйбш-=пш8 .,,..,оикййх  фейрйеуфйеуйедиоъу865в2в90389оур85уъ4у8руюуъиоп';п;'п, млопш
йкиумикмйикл9оъ0уо7ъпул;7ъпглъопшъгто0ъ788ч123456789990----------=еклфйф;укптгкъптхлгпхтхкйтгйкфирфкрифреуйеуфи4роеед47уефделрпохл/*-7894566ч12345678900-=ч1234567899999999-=0оортуорто39едй4руехуеу3иуеиуриуеоридуроусиеуисдуиуидфлзицфр89усдфко0дльцт=фц,лзерччорф4444444суийдх4444444444444444444444444444444вксиквййвйсьуйекйьдкевмлдфклткдфл,флтгк;длф;дглдг;г;фгфллф;гг;хк'нх;';нх'й;'лхн'лх'к;лйл;гл;лй;лллл788/*-789456123ч1234567890-=

Общи условия

Активация на акаунт